Gość: behemot
IP: 77.252.18.*
30.04.09, 00:50
Dwie żaby i 600 koła w plecy. A co ze słoniem? Co z hipopotamem?
Słoń to jest coś. Albo goryle trzymane bez samicy - to hodowla, czy
więzienie? Osowiałe, otępiałe, jeszcze na oczach zwiedzających
zaczną się onanizować. Zoolog powinien mieć jakąś koncepcję
hodowlaną, jakieś priorytety, plan rozwoju a nie zbierać zierzątka
jak znaczki.