Dodaj do ulubionych

pralko-suszarki

03.01.05, 14:56
witam serdecznie,
czy mozecie sie ze mna podzielic doswiadczeniami odnosnie pralko-suszarek?
warto zainwestowac czy tez jest to zbytek i potem i tak sie nei uzywa. Czego
nie mozna suszyc w pralko-suszarce?
pozdrawiam serdecznie!
Obserwuj wątek
        • issey.miyake do fly- pralko-suszarki 06.01.05, 12:49
          czesc fly,
          chyba sie jednak skusze na te pralkosuszarke, skoro ty uzywasz od 4 lat i
          jestes zadowolona to czemu ja mam nazekac? :-) pisalas ze indesit jest ok....
          popatrze.

mozesz mi jeszzce powiedziec czy sa mozliwe takie kombinacje ze wkladam do
          prania x rzeczy jak sie konczy pranie to wyjmuje cos co sie nie nadaje do
          szuszenia i reszte dopiero susze? i jeszzce jedno - czego nie moge suszyc?
          z gory dzieki za wskazowki:-))))
          • zielony_listek Re: do fly- pralko-suszarki 06.01.05, 22:12
            Ja też używam od kilku lat Indesita i bardzo sobie chwalę.
            Suszę co prawda głównie bieliznę, więc mi nie przeszkadza że na suszenie bierze
            się pół wkładu (piorę kolorami, skarpety z bluzkami :-)

pozdrawiam
            zielony_listek
            • anula56 Re: pralko-suszarki 06.01.05, 15:10
              Uzywam tego sprzetu marki indesit (od 3lat;) i mam mieszane uczucia. sporo
              rzeczy ma na metkach napis, ze nie wolno ich suszyc w suszarce - np.; posciel,
              ktora az sie prosi, zeby ja suszyc w suszarce. Bardzo rzadko jej uzywam,
              awaryjnie. Suszone w suszarec rzeczy nie pachna zbyt pieknie, pradu zuzywa sie
              mase i do mojej suszarki malo wchodzi, za to suszenie trwa okropnie dlugo. Nie
              wiem, czy to taka rewelacja. W Stanach mozna kupic preparaty do suszarek, ktore
              nadaja suszonemu praniu mily zapach i przynajmniej czesciowo chronia przed
              gnieceniam. Jak masz miejsce i srodki, to moze lepiej kupic suszarke osobno.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka