Gość: Piotr K. IP: *.chello.pl 03.03.07, 14:55 Witam, Czy ktoś z Was posiada jakiekolwiek doświadczenie w kontaktach z firmą HTH. Mam na mysli ceny, rzetelnosc, jakosc wykonania i terminowosc. Wielkie dzieki za opinie. Pozdrawiam, Piotr Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj