12.05.07, 17:27
Czy szafki otwierane do góry są w praktyce wygodne?
Obserwuj wątek
    • agentione Re: Szafki 12.05.07, 18:15
      nawet bardzo. mam takich kilka u siebie w kuchni, i u mnie sie sprawdazają :0

      pzdr-Agnes

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka