25.08.07, 20:05
fierankowa kotara do trojkatnej wanny, co myslicie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Kika Re: kotara IP: *.dip0.t-ipconnect.de 25.08.07, 23:56
      Co masz dokladnie na mysli? Zamiast obudowy?
    • vinciowka Re: kotara 26.08.07, 18:59
      taka kotara to pasuje tylko do prostokatnej wanny ,mnie sie podaba
      bardziej niz jakas plastikowa lub szklana obudowa wanny lub prysznica

      o taka kotare Ci chodzi?
      www.bedbathandbeyond.com/product.asp?order_num=-1&SKU=110291&RN=10

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka