maretima 25.08.07, 20:05 fierankowa kotara do trojkatnej wanny, co myslicie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kika Re: kotara IP: *.dip0.t-ipconnect.de 25.08.07, 23:56 Co masz dokladnie na mysli? Zamiast obudowy? Odpowiedz Link Zgłoś
vinciowka Re: kotara 26.08.07, 18:59 taka kotara to pasuje tylko do prostokatnej wanny ,mnie sie podaba bardziej niz jakas plastikowa lub szklana obudowa wanny lub prysznica o taka kotare Ci chodzi? www.bedbathandbeyond.com/product.asp?order_num=-1&SKU=110291&RN=10 Odpowiedz Link Zgłoś