xerxys 27.10.09, 22:58 Proponuje zmienic nazwe forum Kraj na forum im. M. Kaminskiego. Nie chce mi sie szukac przykladow ale wielokrotnie aesi i admini powolywali sie przy wycinaniu na powielaniu tematu. Cos sie zmienilo w tym, temacie ? Forum Kraj Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
giwi Re: Propozycja dla administracji 28.10.09, 00:06 Nie zmieniło. Do twarzy Ci w nowym garniturze. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
xerxys Re: Propozycja dla administracji 28.10.09, 13:44 giwi napisała: > Nie zmieniło. > Do twarzy Ci w nowym garniturze. :-) Dobry wizerunek Elu to podstawa, dziekuje :-) Odpowiedz Link Zgłoś