Dodaj do ulubionych

Propozycja dla administracji

27.10.09, 22:58
Proponuje zmienic nazwe forum Kraj na forum im. M. Kaminskiego.
Nie chce mi sie szukac przykladow ale wielokrotnie aesi i admini powolywali sie przy wycinaniu na powielaniu tematu.
Cos sie zmienilo w tym, temacie ?

Forum Kraj
Obserwuj wątek
    • giwi Re: Propozycja dla administracji 28.10.09, 00:06
      Nie zmieniło.
      Do twarzy Ci w nowym garniturze. :-)
      • xerxys Re: Propozycja dla administracji 28.10.09, 13:44
        giwi napisała:

        > Nie zmieniło.
        > Do twarzy Ci w nowym garniturze. :-)

        Dobry wizerunek Elu to podstawa, dziekuje :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka