j_karolak 16.12.04, 12:54 Dlaczego ten wątek został wycięty? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=18634509 Nie ma w nim ani jednego wulgaryzmu. Tematycznie odpowiada forum, na którym został zamieszczony. Nikogo nie obraża? O co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pollak Re: O co chodzi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.04, 13:06 o gowno!!! Odpowiedz Link Zgłoś
j_karolak Re: O co chodzi? 16.12.04, 13:09 Rozumiem, że wypowiedź pollaka nie zostanie skasowana. Odpowiedz Link Zgłoś
jureek Re: O co chodzi? 16.12.04, 13:12 Z jakiego forum wycieto Ci ten watek? Jura Odpowiedz Link Zgłoś
jureek Re: O co chodzi? 16.12.04, 13:21 No to nic nie rozumiem. Co z Toba, Kropko? Masz ciezkie dni? Okulista okularow nie dopasowal? Jura Odpowiedz Link Zgłoś
j_karolak No więc? [czekam] 16.12.04, 15:55 j_karolak napisał: > Dlaczego ten wątek został wycięty? > > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=18634509 > Nie ma w nim ani jednego wulgaryzmu. Tematycznie odpowiada forum, na którym > został zamieszczony. Nikogo nie obraża? O co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kixx Re: No więc? [czekam] IP: *.acn.waw.pl 16.12.04, 16:10 bo sie dublowal z tym forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=18635656 a jak wiadomo watki powtorzone sa usuwane Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kixx Re: No więc? [czekam] IP: *.acn.waw.pl 16.12.04, 16:24 no wlasnie zalozyles drugi,to wycieto ten pierwszy logiczne bylo ze w tym drugim byly swiezsze wiadomosci Odpowiedz Link Zgłoś
tebe Re: O co chodzi? 16.12.04, 16:12 Najlepiej mailem na forum.abuse@gazeta.pl takie zgłoszenia. To pomyłka. Nie wiem na ile to może usprawiedliwiać ale temat Argumenty coś tam a nie adres strony w temacie na pewno uchroniłby wątek przed tą pomyłką. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
pejsaty zgadzam sie z tebe 16.12.04, 16:38 to oczywiscie pomylka j_karolaka. zostanie mu wybaczona, jak obieca, ze to sie wiecej juz nei powtorzy. Odpowiedz Link Zgłoś
kropka Re: O co chodzi? 16.12.04, 19:33 ten watek był już wielokrotnie zamieszczany na forum Świat. Wystarczy troszkę pogrzebać i znajdziesz ze trzy, bo resztę wywaliłam. Jesli masz coś nowego w tej sporawie, wystarczy dodać nowy post do starego wątku. Podobnie jak z Twoim wpisem na tym forum: to samo na Świecie, to samo na Moderacji, to samo do mnie mailem. Zmieniłbyś choc przecinek, byłoby ciekawiej :-) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
basia zgadzam się z karolakiem 16.12.04, 20:45 nie chce się pisać. Powinniście w nagłówku każdego( bezwglednie kazdego) forum napisać: zanim założysz wątek, sprawdź czy ktoś nie zrobił tego przed tobą. Odpowiedz Link Zgłoś
kropka Re: zgadzam się z karolakiem 16.12.04, 20:55 basiu, ale tamte wątki też wysłał Karolak. Chyba pamieta, gdzie co pisze? A może powinien mieć skleronotesik? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basia Re: zgadzam się z karolakiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.04, 21:33 na pewno karolak? spod tego samego Ip jeżeli już, albo spod tego samego loginu. Odpowiedz Link Zgłoś
j_karolak KROPKO!!!!!!!!!!!! 17.12.04, 08:55 kropka napisała: > basiu, ale tamte wątki też wysłał Karolak. > Chyba pamieta, gdzie co pisze? A może powinien mieć skleronotesik? Co Ty pieprzysz? Strzeliłaś byka i zamiast przeprosić, próbujesz zwalić na mnie winę. Zauważ, że 99% wątków dotyczy tematów wcześniej poruszanych a wraz z upływem czasu i wysyłaniem nowych wątków, procent ten będzie rósł. Wiesz ile zajełoby czasu wertowanie forum za każdym razem gdybym chciał tworzyć nowy wątek? Dziwi mnie, że nie wycinasz tysięcy powtarzających się wątków o dobrychżydach, złychżydach, dobrychczeczenach, złychczeczenach, gejach, aborcji, lesbijkach, uniookracji i tysięcy dyżurnych tematów forum. Pal sześć te przeprosiny - przynajmniej nie kłam, co do moich rzekomych wcześniejszych wpisach na forum, bo na forum Świat wpadam bardzo rzadko, między innymi z powodu fatalnej moderacji i niesamowitego nagromadzenia ortodoksyjnych debili i frustratów-ekstremistów, z którymi nikt nic nie robi. Odpowiedz Link Zgłoś
jureek Re: O co chodzi? 17.12.04, 10:06 No to jak w końcu jest? Pomyłka, jak twierdzi Tebe, czy usunięcie spamu, jak twierdzi Kropka? Może Kropko podasz linki do tych powtarzających się wątków tworzonych przez Karolaka, no bo jeśli rzeczywiście Karolak tym wątkiem naśladuje K52 i jego mantrę o zdejmowaniu, to rozumiem Twoją decyzję. Jura Odpowiedz Link Zgłoś
eela Polecam Netykietę 16.12.04, 21:01 > Powinniście w nagłówku każdego( bezwglednie kazdego) forum napisać: zanim założ > ysz wątek, sprawdź czy ktoś nie zrobił tego przed tobą. Nie ma potrzeby pisania w nagłowku każdego forum, jest w Netykiecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basia Re: Polecam Netykietę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.04, 21:42 bezwzględne stosowanie zasad nietykiety dało by podstawy do usuniecia 90% postów na forum. Naturalnie nie twoich, o głupocie nie ma tam ani słowa. Chociaz, dla Ciebie jestem z pewnoscia trollem, powinnaś mnie ignorować w/g zaleceń nietykiety. Odpowiedz Link Zgłoś
eela Re: Polecam Netykietę 16.12.04, 22:02 Obawiam się, że nie zrozumiałas swojego własnego poprzedniego postu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basia Re: Polecam Netykietę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.04, 23:03 oj, eela, eela...może tak spróbowałabyś być mniej ograniczona? hę? troszeczkę? choć od święta? wyjasniam, bo miła jestem: nie przeszkadza administracji zamieszczenie informacji o tym, gdzie posty i wątki do wyciecia nalezy zgłaszac, mimo, że napisano o tym w Zasadach. Dlaczego nie miaołoby być analogicznie z innymi punktami faqów, regulaminów i innych ? Zreszta, kto codziennie czyta nietykietę czy Regulamin. Tak, wiem, Ty czytasz. No to miłej lektury. Dobrej nocy. Ps. gdybym chciała zabluźnić, to bym napisała, że regulamin portalu, to bibila Twojego życia. Odpowiedz Link Zgłoś
niech [...] 16.12.04, 23:06 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Polecam Netykietę 16.12.04, 23:21 z innej beczki - podszywasz się może pod kogoś? pod tebego może? Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: Polecam Netykietę 16.12.04, 23:28 Ja jestem Tebe. Onmusial wyjechac na urlop wiec przekazal mi tymczasowo swoje uprawnienia. Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Polecam Netykietę 16.12.04, 23:33 Widać, ze prawdę mówisz, inaczej byś się zaczerwienił. Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: Polecam Netykietę 16.12.04, 23:45 Ja jestem nowy wynalazek administracji. Administrator do specjalnych poruczen. Zajmuje sie tylko tymi trudniejszymi przypadkami. Jak trzeba jakas eele zabanowac to mnie wysylaja. Odpowiedz Link Zgłoś
j_karolak Re: Polecam Netykietę 17.12.04, 08:55 eela napisała: > > Powinniście w nagłówku każdego( bezwglednie kazdego) forum napisać: zanim > założ > > ysz wątek, sprawdź czy ktoś nie zrobił tego przed tobą. > > Nie ma potrzeby pisania w nagłowku każdego forum, jest w Netykiecie. To, że jest to w netykiecie, było już pisane wielokrotnie, więc uprasza się o wykasowanie tego posta! Odpowiedz Link Zgłoś