Dodaj do ulubionych

O co chodzi?

16.12.04, 12:54
Dlaczego ten wątek został wycięty?

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=18634509
Nie ma w nim ani jednego wulgaryzmu. Tematycznie odpowiada forum, na którym
został zamieszczony. Nikogo nie obraża? O co chodzi?
Obserwuj wątek
    • Gość: pollak Re: O co chodzi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.04, 13:06
      o gowno!!!
      • j_karolak Re: O co chodzi? 16.12.04, 13:09
        Rozumiem, że wypowiedź pollaka nie zostanie skasowana.
    • jureek Re: O co chodzi? 16.12.04, 13:12
      Z jakiego forum wycieto Ci ten watek?
      Jura
      • j_karolak Re: O co chodzi? 16.12.04, 13:14
        Z Forum Świat.
        • jureek Re: O co chodzi? 16.12.04, 13:21
          No to nic nie rozumiem. Co z Toba, Kropko? Masz ciezkie dni? Okulista okularow
          nie dopasowal?
          Jura

    • j_karolak No więc? [czekam] 16.12.04, 15:55
      j_karolak napisał:

      > Dlaczego ten wątek został wycięty?
      >
      > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=18634509
      > Nie ma w nim ani jednego wulgaryzmu. Tematycznie odpowiada forum, na którym
      > został zamieszczony. Nikogo nie obraża? O co chodzi?
      • Gość: kixx Re: No więc? [czekam] IP: *.acn.waw.pl 16.12.04, 16:10
        bo sie dublowal z tym
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=18635656
        a jak wiadomo watki powtorzone sa usuwane
        • j_karolak Re: No więc? [czekam] 16.12.04, 16:20

          Tamten był wcześniejszy.
          • Gość: kixx Re: No więc? [czekam] IP: *.acn.waw.pl 16.12.04, 16:24
            no wlasnie
            zalozyles drugi,to wycieto ten pierwszy
            logiczne bylo ze w tym drugim byly swiezsze wiadomosci
    • tebe Re: O co chodzi? 16.12.04, 16:12
      Najlepiej mailem na forum.abuse@gazeta.pl takie zgłoszenia. To pomyłka.
      Nie wiem na ile to może usprawiedliwiać ale temat Argumenty coś tam a nie
      adres strony w temacie na pewno uchroniłby wątek przed tą pomyłką.

      Pozdrawiam
      • j_karolak Re: O co chodzi? 16.12.04, 16:20

        Nie chce mi się pisać.
      • pejsaty zgadzam sie z tebe 16.12.04, 16:38
        to oczywiscie pomylka j_karolaka.
        zostanie mu wybaczona, jak obieca, ze to sie wiecej juz nei powtorzy.
    • kropka Re: O co chodzi? 16.12.04, 19:33
      ten watek był już wielokrotnie zamieszczany na forum Świat.
      Wystarczy troszkę pogrzebać i znajdziesz ze trzy, bo resztę wywaliłam. Jesli
      masz coś nowego w tej sporawie, wystarczy dodać nowy post do starego wątku.
      Podobnie jak z Twoim wpisem na tym forum: to samo na Świecie, to samo na
      Moderacji, to samo do mnie mailem. Zmieniłbyś choc przecinek, byłoby
      ciekawiej :-)
      pozdrawiam
      • basia zgadzam się z karolakiem 16.12.04, 20:45
        nie chce się pisać.

        Powinniście w nagłówku każdego( bezwglednie kazdego) forum napisać: zanim założysz wątek, sprawdź czy ktoś nie zrobił tego przed tobą.
        • kropka Re: zgadzam się z karolakiem 16.12.04, 20:55
          basiu, ale tamte wątki też wysłał Karolak.
          Chyba pamieta, gdzie co pisze? A może powinien mieć skleronotesik?
          • Gość: basia Re: zgadzam się z karolakiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.04, 21:33
            na pewno karolak? spod tego samego Ip jeżeli już, albo spod tego samego loginu.



          • j_karolak KROPKO!!!!!!!!!!!! 17.12.04, 08:55
            kropka napisała:

            > basiu, ale tamte wątki też wysłał Karolak.
            > Chyba pamieta, gdzie co pisze? A może powinien mieć skleronotesik?

            Co Ty pieprzysz? Strzeliłaś byka i zamiast przeprosić, próbujesz zwalić na mnie
            winę. Zauważ, że 99% wątków dotyczy tematów wcześniej poruszanych a wraz z
            upływem czasu i wysyłaniem nowych wątków, procent ten będzie rósł.
            Wiesz ile zajełoby czasu wertowanie forum za każdym razem gdybym chciał tworzyć
            nowy wątek? Dziwi mnie, że nie wycinasz tysięcy powtarzających się wątków o
            dobrychżydach, złychżydach, dobrychczeczenach, złychczeczenach, gejach,
            aborcji, lesbijkach, uniookracji i tysięcy dyżurnych tematów forum.

            Pal sześć te przeprosiny - przynajmniej nie kłam, co do moich rzekomych
            wcześniejszych wpisach na forum, bo na forum Świat wpadam bardzo rzadko, między
            innymi z powodu fatalnej moderacji i niesamowitego nagromadzenia ortodoksyjnych
            debili i frustratów-ekstremistów, z którymi nikt nic nie robi.
      • jureek Re: O co chodzi? 17.12.04, 10:06
        No to jak w końcu jest? Pomyłka, jak twierdzi Tebe, czy usunięcie spamu, jak
        twierdzi Kropka?
        Może Kropko podasz linki do tych powtarzających się wątków tworzonych przez
        Karolaka, no bo jeśli rzeczywiście Karolak tym wątkiem naśladuje K52 i jego
        mantrę o zdejmowaniu, to rozumiem Twoją decyzję.
        Jura
    • eela Polecam Netykietę 16.12.04, 21:01
      > Powinniście w nagłówku każdego( bezwglednie kazdego) forum napisać: zanim założ
      > ysz wątek, sprawdź czy ktoś nie zrobił tego przed tobą.

      Nie ma potrzeby pisania w nagłowku każdego forum, jest w Netykiecie.
      • Gość: basia Re: Polecam Netykietę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.04, 21:42
        bezwzględne stosowanie zasad nietykiety dało by podstawy do usuniecia 90% postów na forum. Naturalnie nie twoich, o głupocie nie ma tam ani słowa.

        Chociaz, dla Ciebie jestem z pewnoscia trollem, powinnaś mnie ignorować w/g zaleceń nietykiety.
        • eela Re: Polecam Netykietę 16.12.04, 22:02
          Obawiam się, że nie zrozumiałas swojego własnego poprzedniego postu.
          • Gość: basia Re: Polecam Netykietę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.04, 23:03
            oj, eela, eela...może tak spróbowałabyś być mniej ograniczona? hę? troszeczkę? choć od święta?

            wyjasniam, bo miła jestem:
            nie przeszkadza administracji zamieszczenie informacji o tym, gdzie posty i wątki do wyciecia nalezy zgłaszac, mimo, że napisano o tym w Zasadach. Dlaczego nie miaołoby być analogicznie z innymi punktami faqów, regulaminów i innych ?
            Zreszta, kto codziennie czyta nietykietę czy Regulamin. Tak, wiem, Ty czytasz.

            No to miłej lektury.
            Dobrej nocy.

            Ps. gdybym chciała zabluźnić, to bym napisała, że regulamin portalu, to bibila Twojego życia.
            • niech [...] 16.12.04, 23:06
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • basia Re: Polecam Netykietę 16.12.04, 23:21
                z innej beczki - podszywasz się może pod kogoś? pod tebego może?
                • niech Re: Polecam Netykietę 16.12.04, 23:28
                  Ja jestem Tebe. Onmusial wyjechac na urlop wiec przekazal mi tymczasowo swoje
                  uprawnienia.
                  • basia Re: Polecam Netykietę 16.12.04, 23:33
                    Widać, ze prawdę mówisz, inaczej byś się zaczerwienił.
                    • niech Re: Polecam Netykietę 16.12.04, 23:45
                      Ja jestem nowy wynalazek administracji. Administrator do specjalnych poruczen.
                      Zajmuje sie tylko tymi trudniejszymi przypadkami. Jak trzeba jakas eele
                      zabanowac to mnie wysylaja.
      • j_karolak Re: Polecam Netykietę 17.12.04, 08:55
        eela napisała:

        > > Powinniście w nagłówku każdego( bezwglednie kazdego) forum napisać: zanim
        > założ
        > > ysz wątek, sprawdź czy ktoś nie zrobił tego przed tobą.
        >
        > Nie ma potrzeby pisania w nagłowku każdego forum, jest w Netykiecie.

        To, że jest to w netykiecie, było już pisane wielokrotnie, więc uprasza się o
        wykasowanie tego posta!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka