glupimoderator
10.07.05, 10:55
Nowość:zaloguj się, aby pisać. - co za idiota to wprowadził na to forum,
czemu ma to służyć? Kiedyś było prosto, szybko i dobrze, teraz za każdym
razem jak chce się odpisać trzeba się logować. Po co? Kto jest za a kto
przeciw, aby forum znowu było tak jak kiedyś (brak obowiązku logowania).