tlss
19.06.06, 13:00
Otóż na forum bydgoskim istniej podforum kultura. I każdy w miarę inteligenty
rozumie że w tym podforum powinny się znajdowac wątki dotyczące wydarzen
kulturalnych. NIestety dla spamerów jest to kolejna arena do tworzenia watków
jak to w bydgoszcyz wybuchają afery jedna za drugą. Stworzono tam i podbija
się wątki o rzekomych aferach na uniwersytecie które nie mają nic wspólnego z
tym podforum. Admini o tym wiedzą ale tych watków nie usuwają. Mam pytanie to
po co to podfoprum i ci admini. Może z foru mkultura zrobic lepiej podforum
afery itd.
Czy tak trudno adminom to usunąc skoro o tym wiedzą. Kto tam ma dbac o
porzadek jeśli nie oni ?
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=43827659
Bydgoszcz
Co wątki o aferach mają do podforum kultura?
Autor: tlss
Data: 19.06.06, 12:51 + dodaj do ulubionych wątków
skasujcie post
+ odpowiedz cytując + odpowiedz
Co watki o aferach mają do podfoprum kultura. Dlaczego ich nie usunieto.
Tylko proszę nie pisac mi że nie wiecie o tych wątkach - pisałem o tym już na
forum.
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=303&w=31758328
No to mamy PIERWSZA aferę na UKW
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=303&w=31346362
Spis afer i przekrętów na Akademii Bydgoskiej