Dodaj do ulubionych

przekształcenie

09.09.09, 19:49
Jesteśmy jako małżeństwo członkami Spółdzielni Mieszkaniowej w
Łodzi, właścicielami lokalu mieszkalnego ze spółdzielczym prawem
własności. Nie mamy aktu notarialnego ale założoną księgą
wieczystą. Zwracamy się z prośbą, co mamy zrobić aby uzyskać prawo
odrębnej własności.
Danuta i Zdzisław
Obserwuj wątek
    • Gość: rokicia Re: przekształcenie IP: *.104.c64.petrotel.pl 09.09.09, 20:01
      złożyć wniosek do spółdzielni

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka