ellabela
09.09.09, 19:49
Jesteśmy jako małżeństwo członkami Spółdzielni Mieszkaniowej w
Łodzi, właścicielami lokalu mieszkalnego ze spółdzielczym prawem
własności. Nie mamy aktu notarialnego ale założoną księgą
wieczystą. Zwracamy się z prośbą, co mamy zrobić aby uzyskać prawo
odrębnej własności.
Danuta i Zdzisław