Dodaj do ulubionych

do P.Bebiak !!

18.05.05, 13:10
Bardzo Porsze p. Bebiak rowniez o przeslanie mi mailem, na co mozna jeszcze
przeznaczyc, podatek, jak nie na zakup nowego mieszkanie. Jestem w takiej
sytacji: Kupolam mieszkanie we wrzesniu 2002 roku.czyli od stcznia 2003
zaczyna
te 5 lat sie liczyc????czyli po 6 latach, styczeni 2008 moge sprzedac bez
podatku???

moj emial
emilia_jewd@yahoo.com
Obserwuj wątek
    • bebiak Re: Podatek dochodowy 21.05.05, 19:59
      Witaj Kaju,

      kaja7 napisała:

      > Bardzo Porsze p. Bebiak rowniez o przeslanie mi mailem, na co mozna jeszcze
      > przeznaczyc, podatek, jak nie na zakup nowego mieszkanie.

      Zamieściłam treść w tym wątku Kalinosi (widziałam Ciebie tam również, więc
      pewnie wiesz gdzie).

      >Jestem w takiej sytacji: Kupolam mieszkanie we wrzesniu 2002 roku.czyli od
      >stcznia 2003 zaczyna te 5 lat sie liczyc????

      Tak Kaju, dokładnie tak.

      >czyli po 6 latach, styczeni 2008 moge sprzedac bez podatku???

      Tak, dopiero od 1. stycznia 2008 możesz sprzedać nie płacąc podatku dochodowego
      i robiąc z uzyskaną ceną co tylko chcesz.
      Pozdrawiam Cię serdecznie. B.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka