evita33
22.09.04, 23:33
i znowu ten sam 3 miesieczny maluch.dzisiaj pediatra kazała mi odstawic
całkowicie vigantol ponieważ stwierdziła, że ciemiączko jest już na 1
palec.Odstawić do odwołania. Czy to nie za wcześnie.Podawałm małemu 1 kroplę
dziennie.