Dodaj do ulubionych

Demolowali samochody, nie wiedzą dlaczego

09.11.09, 22:34
kare niech maja zasłużona ale pytanie co ze szkoda która wyrzadzili zastanawia
mnie kto pokryje koszty w takim przypadku jak sprawcy zostali zlapani
Obserwuj wątek
    • Gość: boszsz Re: Demolowali samochody, nie wiedzą dlaczego IP: *.adsl.inetia.pl 10.11.09, 00:07
      dostaną z auto casco
      • Gość: qwerty Demolowali samochody, nie wiedzą dlaczego IP: 91.212.223.* 10.11.09, 06:32
        a opłaciłeś im boszsz te auto casco?
        • Gość: Stef Re: Demolowali samochody, nie wiedzą dlaczego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.09, 07:41
          Ze zacytuje klasyka: "Trzeba bylo sie ubezpieczyc."
          • Gość: `babcia Re: Demolka a dlaczego wypłacić odszkodowanie ma.. IP: 80.48.4.* 10.11.09, 09:21
            auto casco przecież są sprawcy niech odpracuja na rzecz miasta a miasto niech
            zapłaci odszkodowanie przecież to stało sie na terenie naszego miasta a gdzie
            STRAŻ MIEJSKA która w nocy powinna pilnować porzadku na osiedlach toć z naszych
            podatków jest utrzymywana . Zapomniałem oni umieja tylko obsługiwać radarki gdyż
            te urządzenia same pstrykaja zdjęcia .
            • Gość: sąsiad Re: Demolka a dlaczego wypłacić odszkodowanie ma. IP: *.plock.mm.pl 10.11.09, 11:16
              Obciąć im prawą dłoń! Obciążyć likwidacją strat.
            • Gość: menel Re: Demolka a dlaczego wypłacić odszkodowanie ma. IP: *.adsl.inetia.pl 10.11.09, 13:09
              Gość portalu: `babcia napisał(a):

              > auto casco przecież są sprawcy niech odpracuja na rzecz miasta a
              > miasto niech zapłaci odszkodowanie przecież to stało sie na
              > terenie naszego miasta

              Przy takiej logice sama babciu zapłać bo:
              - poczuwasz się, że miasto powinno odpowiadać materialnie za
              wszystko, co się na jego terenie stanie
              - miasto nasze, a więc twoje i poczuwasz się do odpowiedzailności

              Nie licz na mnie i mnie podobnych, którzy nbie poczuwają się do tak
              daleko rozciągniętej odpowiedzialności - byłby to jedyny taki
              przypadek na świecie. Odpowiedzialność zbiorowa już skończyła.
              Takie sprawy reguluje prawo - wystraczy się do niego odwołać.
              Jak się ma ubezpieczenie, to szkodę pokrywa ubezpieczyciel. Może on
              podjąć próbę wyegzekowania pokrycia odszkodowania od sprawcy - to
              jego dobre prawo. Normalny los ubezpieczyciela - prowadzi
              działalnść obarczoną ryzykiem finasowym i ma to wkalkulowane w
              stawkę ubezpieczeniową.
              -
    • Gość: Płocczanin Re: Demolowali samochody, nie wiedzą dlaczego IP: *.007.c65.petrotel.pl 10.11.09, 15:37
      Obciążyć tych debili kosztami napraw wszystkich zniszczonych przez
      nich lusterek pomnozonymi przez 10, a na dodatek, dla przestrogi -
      kara dodatkowa - niech sprzątają WSZYSTKIE parkingi na osiedlu, na
      którym dokonali szkody, przez całą zimę. To ich ewidentnie powinno
      nauczyć rozumu i będzie z pozytkiem dla miasta:).
      • rysiopysio53 Re: Demolowali samochody, nie wiedzą dlaczego 10.11.09, 17:15
        Gość portalu: Płocczanin napisał:
        > Obciążyć tych debili kosztami napraw wszystkich zniszczonych przez
        nich lusterek pomnozonymi przez 10, a na dodatek, dla przestrogi -
        kara dodatkowa - niech sprzątają WSZYSTKIE parkingi na osiedlu.

        Obciążać można kosztami jakimi przyjdzie do głowy. Jednak nie w
        obciążaniu rzecz tylko w wyegzekwowaniu. A jak wyegzekwować od
        takiego, który jest na utrzymaniu mamusi czy kogoś tam. A zmusić
        kogoś takiego do pracy to zbyt wielkie przedsięwzięcie dla
        państwowego aparatu.Zresztą teraz państwo pracy nie daje. Więc
        dostanie taki debil parę m-cy w zawieszeniu co oznacza, że jest
        bezkarny.
        • Gość: `gapowicz nocny Re: Demolowali samochody, obiążyć ich pracami na . IP: 80.48.4.* 10.11.09, 21:55
          rzecz miasta chyba są takowe zapotrzebowania tzn. sprzatanie ulic, odsnieżanie i
          kucie lodu na chodnikach itd. Oczywiście te prace w ciagu dnia a dalej odsiadka
          w wiezieniu . Pieniadze uzyskane z tych prac niech beda przeznaczone na pokrycie
          strat jakie wyrzadzili włascicielom aut.
          • Gość: demokracjoanarchia Re: Demolowali samochody, obiążyć ich pracami na IP: *.080.c88.petrotel.pl 11.11.09, 14:42
            Bezkarność rozzuchwala, dziś można bezkarnie uszkodzić kilkanaście
            aut, jutro może dla zabawy komuś gardlo poderżnąć. Dalej trzeba
            liberalizować prawo karne i wypisywać HWDP - do Dzikiego Zachodu
            dużo już nie brakuje. Czy ktoś jeszcze nad tym panuje? Jak znam
            życie sprawcom nic się nie stanie, mają ADHD, mieli trudne
            dzieciństwo i tym podobne bzdury. Co innego, gdyby wśród właścicieli
            uszkodzonych samochodów był KTOŚ WAŻNY.
    • Gość: Majka Re: Demolowali samochody, nie wiedzą dlaczego IP: *.019.c64.petrotel.pl 11.11.09, 18:15
      Powinni być przebadani a następnie leczeni psychiatrycznie. Przecież
      co zrobili to czysty debilizm. Osoba mająco dziecko powinna być
      natychmiast pozbawiona praw rodzicielskich, taki kretyn nie jest w
      stanie wychowywać dziecka. Gdzie pozytywne przykłady. A co robił
      nocą, przecież powinien opiekować się dzieckiem. Zapewne jest
      ograniczony, a jego wykształcenie zakończyło się na szkole
      podstawowej.Piękny przykład nawet nie ma co tłumaczyć bo i tak nic
      nie zrozumie, wysoki stopień uszkodzenia.
      • Gość: `lizus Re: Demolowali samochody, nie wiedzą dlaczego IP: 80.48.4.* 11.11.09, 22:39
        tak jeszcze pieniądze wydawać na ich debilizm .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka