Dodaj do ulubionych

Wygrał Real

IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 23.03.04, 17:52
I co w Płocku niby nie ma kibiców panie Wróbel? TO KTO Głosował -
KRASNOLUDKI???
Obserwuj wątek
    • Gość: maciek Re: Wygrał Real IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 23.03.04, 18:37
      MY CHCEMY REAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      nie po to glosowalismy, zeby teraz orlen mogl sie wykrecic!!!
      DZIALAJ GAZETO!!!
      Chcemy meczu Wisla - Real!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: ss Re: Wygrał Real IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.04, 18:55
        skad wiecie ze wygral Real?/
        • Gość: 1409-11 Re: Wygrał Real IP: 80.48.107.* 23.03.04, 19:10
          Obietnica to obietnica. Chcemy zespół REAL MADRYT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: czytelnik jeden glosował na kilku kuponach na Real i co? IP: 193.59.95.* 24.03.04, 10:17
            A co to jest REAL? Co oni grają, rocka czy hip-hop?
            • Gość: kicia NIE CHCEMY MECZU!!!! IP: *.class144.petrotel.pl 25.03.04, 11:33
              Chcemy koncert gwiazy muzycznej!!!To jest chyba prawda ze jakis debil,
              pseudokibic zagłosował na kilkunastu albo i kilkudziesieciu kuponach.Płock nie
              składa sie tylko z kibicow, jest ich mniejszosc co widac na meczach jak stadion
              swieci pustkami.Kibice nie potrafia czytac skoro nie rozumieja ze gwiazda
              muzyczna to nie gwiazda football-u wiec po co brac ich w ogole pod uwagę???Mam
              nadzieje ze ORLEN jednak nie zdecyduje sie na REAl!!! I tak w Płocku bedzie
              mecz wielKiej klasy bo bedzie grała reprezentacja Polski (z jakims tam
              zespołem, nie wiem jakim bo mnie to nie interesuje) wiec po co nam jeszcze
              kolejne spotkanie piłkarzy!Imprez muzycznych w Płocku jest jak na lekarstwo i
              mam nadzieje ze w czerwcu bedzie to gwiazda muzyczna, jakabyto nie była!!!
              Pozdro dla wszystkich co sa za muzyka!!!
              • Gość: maciek Re: NIE CHCEMY MECZU!!!! IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 25.03.04, 22:53
                sama jestes debilką!
                pare kuponow? Widac ze masz klopoty z czytaniem - 1039 kuponow na wielki REAL
                MADRYT.
                nasze eStadio swieci pustkami? prosta kobieto - w poprzednim sezonie mielismy 4
                czy 5 najwyzsza frekwencje w polsce!!

                Do garow prostaczko
              • enaka Re: NIE CHCEMY MECZU!!!! 02.04.04, 11:08
                kiciu kochana
                czy ty wiesz, kto to jest pseudokibic?
                skad masz wiadomosci, ze kibicow w plocku jest niewielu?
                skad wiesz, ze stadion swieci pustkami?
                dlaczego, jesli tobie cos jest niepotrzebne, to innym tez?
                skad mysl, ze imprez muzycznych w plocku jest malo? zwlaszcza tych z wejsciem
                darmowym?

                wiesz, ja nie jestem kibicem, na meczu bylam raptem 3 razy w zyciu, ale mozge
                powiedziec, ze podziwiam tych ludzi, ktorzy zaglosowali na real

                bo okazali sie
                aktywni
                kreatywni
                wierni swojej pasji
                pracowici

                natmiast po twoim poscie moge stwierdzic, ze to ty wykazujesz sie debilizmem,
                skoro nie potrafisz ich docenic i jeszcze narzucasz nam co ma sie dziac w plocku
      • roman_j Re: Wygrał Real 23.03.04, 21:55
        Gość portalu: maciek napisał(a):

        > MY CHCEMY REAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Real? A jaki oni uprawiają styl muzyki? Chyba techno... :D
        • Gość: PULP Chcę usłyszceć U2 albo PULP ! To extra kapele IP: 193.59.95.* 24.03.04, 10:19
          A o Realu nigdy nie słyszałem co oni grają?
          to chyba kiepska pankowa kapela??? Jak nikt ich nie zna
        • enaka Re: Wygrał Real 02.04.04, 11:13
          wiesz romus, ja gdy sie na czyms nie znam, to sie na ten temat po prostu nie
          wypowiadam
          widze, ze ty masz inne poglady

          a szkoda, bo czasem lepiej sie nic nie mowic i sprawiac wrazenie glupiego niz
          sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci;>
      • Gość: adrian Re: Wygrał Real IP: *.pt-2.petrotel.pl 27.03.04, 11:38
        Jak nie dostaniemy realu nigdy tego nie zapomnimy !!!!!!!
    • roman_j Re: Wygrał Real 23.03.04, 21:53
      Wygląda na to, że głosujący nie zrozumieli, o co chodziło w tym plebiscycie.
      Trzeba było to napisać WIELKIMI LITERAMI. :-)))))
      • Gość: x Re: Wygrał Real IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.04, 00:17
        Ty czy ty musisz sie wszędzie wciskac?? nie martw sie kazdy bardzo dobrze
        zrozumiał.
        • Gość: gość Re: Wygrał Real IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 28.03.04, 14:39
          Gość portalu: x napisał(a):

          > Ty czy ty musisz sie wszędzie wciskac?? nie martw sie kazdy bardzo dobrze
          > zrozumiał.

          Bo to jest taki niespelnoiny spolecznik jakby istnialo jeszcze ORMO to napewno
          by sie zapisal.
    • pc Nie chcemy koncertu - chcemy mecz!!! 24.03.04, 00:04
      Tyburski mówi: - To miała być gwiazda muzyczna. Chcemy zrobić duży i wyjątkowy
      koncert. Kogo zaprosimy, okaże się najpóźniej w połowie kwietnia.

      To w końcu dla kogo są te dni chemika? Wyniki plebiscytu pokazują że Płocczanie
      wolą obejrzeć mecz z czołową drużyną Europy WIĘC PO CO NA SIŁĘ ROBIĆ
      KONCERT!!!???

      Nie chcemy koncertu - chcemy mecz panie Wróbel!
    • Gość: kibicek Re: Wygrał Real IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.04, 00:14
      Wróbel bucu nie wykręcaj się teraz !!
      • Gość: maciek Re: Wygrał Real IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 24.03.04, 00:24
        NIE CHCEMY KONCERTU
        NIE CHCEMY WRÓBLA!!!!!!!!!
        chcemy meczu Wisła - Real!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Kibic Wisły Płock Re: Wygrał Real IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.04, 01:50
      Wiec bedzie mecz z Realem Madryt. Mam nadzieje, że pan Wróbel dotrzyma
      obietnicy, w innym wypadku okaże się KŁAMCĄ
    • Gość: SeaFan Re: Wygrał Real IP: *.pt-2.petrotel.pl 24.03.04, 09:47
      W plebiscycie na gwiazdę wygrał zdecydowanie Real Madryt. Myślę, że oficjalne
      ogłoszenie tego do czegoś zobowiązuje. Dla nas KIBICÓW, niewątpliwie wielką
      gwiazdą jest drużyna Realu Madryt, a oglądany na żywo mecz tej drużyny,
      stadionowa wrzawa, odgłosy strzelających fajerwerków, syk odpalanych rac,
      chóralne śpiewy są dla nas najwspanialszym koncertem.

      Drogi Romanie_J: wszyscy umieją czytać i zrozumieli wszystko dobrze. Dla
      jednego koncertem jest występ jakiegoś zespołu ludowego z krzesanym przytupem
      na scenie, dla drugiego koncertem jest MECZ piłki nożnej.

      Tak jak ktoś wcześniej powiedział, Dni Chemika są dla ludzi z Płocka, a w
      szczególności dla załogi rafinerii w podzięce za całoroczną pracę, a nie dla
      jakichś tam pseudonotabli z Warszawki. Nikt nie bronił nikomu oddawać głosów na
      muzyków, kabareciarzy czy innych festyniarzy. Ok. 600 głosów oddano na różnego
      rodzaju wykonawców muzycznych, na Real Madryt natomiast 1039!!! I o czym to
      świadczy? Ano o tym, że w ponad 100 tys. mieście 600 osób interesuje się
      muzyką :D. Trzeba było głosować, nie pierdzieć w stołek i teraz nie płakać, że
      nie przyjedzie do Płocka gwiazda światowego formatu typu Shazza, czy inna Irena
      Jarocka. Bezsprzecznie wiadomo kto zwyciężył ten konkurs. Jak będzie,
      zobaczymy, pokaże przyszłości.

      ..:: Jeszcze Wisła nie zginęła, póki my zyjemy ::..
    • Gość: Arni i S-ka a głosy z strony www? IP: 193.59.95.* 24.03.04, 10:12
      Ej ludzie, a głosy ze strony www gazeta to co?
      Nie bierzecie pod uwagę????? Był tam Stachursky i Blu Cafe
      Ludzie, no co wy?
      • Gość: Scin Re: a głosy z strony www? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.04, 13:31
        Nie Real? To moze "chociaz" Barcelona? Troche jednak im ten pomysl nie wyszedl
        zeby ludzie zaglosowali. Meczu i tak nie zorganizuja to moze jednak pomyslimy
        zeby na jakis zespol zaglosowac za nim bedzie za pozno i ogłoszą ze Golec
        pojawi sie w Plocku...
    • Gość: zatroskana Re: Wygrał Real IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.04, 14:30
      oj,wiocho ty moja mazowiecka...a może reprezentacja Brazylii przyjedzie i da
      sobie nogi połamać naszym wspaniałym mistrzom kopanej? myślałam, ze już więcej
      nie będę sie zamartwiać o stan umysłów naszych sióstr i braci w futbolu a tu
      ponad tysiąc chętnych na darmochę i 20:0!!!Chcielibyście naprawdę to zobaczyć???
      a może nawet w dooooopę Beckhama pocałować??!!parafianie drodzy!ja już nie mam
      słów!odejdźcie w pokoju!
      • Gość: SeaFan Re: Wygrał Real IP: *.pt-2.petrotel.pl 24.03.04, 15:28
        Spadaj na szczaw, nie kminisz o co chodzi to sie nie odzywaj, moze byc i 30:0,
        żaden problem.
    • Gość: RADEK Re: Wygrał Real IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.04, 14:33
      Chcemy Realu. Chyba wróbel nas nie zrobi w konia. ONLY ZKS
    • Gość: Taz Re: Wygrał Real IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.04, 15:49
      Płocczanie nie są widać zainteresowani koncertem muzycznym i wcale się nie
      dziwię...poziom większości wykonawców mnie bynajmniej nie zadowala.
      Honor, czyli cos co powinno zwyciężyć w tym przypadku, jest jednak chyba panom z
      Orlenu obcym zjawiskiem.
      Płock jest zainteresowany piłką na światowym poziomie, panie Wróbel, zrób pan
      coś w końcu dla tego miasta....
    • Gość: BlySk Re: Wygrał Real IP: *.class146.petrotel.pl 24.03.04, 16:10
      orlen jak zawsze nie dotrzyma slowa? to ma byc wybor plocczan i powinni sie do
      niego dostosowac! w koncu to az 2/3 glosow! pozdrawiam
      • Gość: adick Re: Wygrał Real IP: *.pt-2.petrotel.pl 24.03.04, 16:48
        po1: niektórzy piłkarze Realu śpiewali charytatywną piosenkę czyli śpiewać
        potrafią (słabo ale zawsze :-)

        po2: pisało na kuponie : "wybierz sobie gwiazdę" to sobie wybraliśmy

        po3: Piłkarze Realu zaśpiewają swój hymn - my swój ... i gramy :-)

        ______Hej Wisła GOOOOOOL________
    • Gość: mieszkaniec Re: Wygrał Real IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.04, 20:37
      LUD przemowil. Chcemy igrzysk panie Wrobel. CZEKAMY NA REAL!!!!!!!!!!!
    • Gość: Dreso Re: Wygrał Real IP: *.class146.petrotel.pl 24.03.04, 22:45
      Real ma byc i koniec.
    • Gość: maciek Re: Wygrał Real IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 24.03.04, 23:07
      jeśli Real nie przyjedzie to będzie SKANDAL!
      • Gość: artur_ Re: Wygrał Real IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.04, 13:46
        "Tomasz Tyburski z biura PR PKN Orlen patrzył na tysiąc kuponów z Realem
        zszokowany: - To miała być gwiazda muzyczna. Chcemy zrobić duży i wyjątkowy
        koncert. Kogo zaprosimy, okaże się najpóźniej w połowie kwietnia"

        niedługo się dowiemy kogo SOBIE zaprosi koncert i kogo jaki jest ulubiony
        artyska pana wróbla!

        p.s. do komcernu- nie miejcie nas na nic !!!!!!!!!!!
    • Gość: Adam Re: Wygrał Real IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.04, 13:50
      Głosowaliśmy na Real i chcemy Real
    • Gość: Rafał Re: Wygrał Real IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.04, 13:52
      Jeżeli wybraliśmy real to mamy dostać real !!! Nie róbcie z nas kretynów!!!
    • Gość: artur Re: Wygrał Real IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.04, 13:58
      NIe po zadałem sobie tyle trudu i wydałem tyle kasy żeby tera któs mi mówił
      że "CHODZIŁO" mu o coś innego, nie jestem jasnowidzem. REAL jest GWaizdą i tego
      domagają się Płocczanie na SWIOM święcie. PKN- teraz pokazujecie co dla Was
      znaczą pracownicy zakładu!!!
    • Gość: adrian Re: Wygrał Real IP: *.class146.petrotel.pl 25.03.04, 18:10
      Nawet na tym forum widać że płoczczanie chcą REAL !!!!!!!!!!
    • Gość: buahhahah Re: Wygrał Real IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.04, 10:30
      siecin wygrales jakas nagrode orlenu :D i co z nia zrobisz? :P spalisz na
      meczu ? :D pochwal sie wszystkim hehehehhehe
    • Gość: Gwiazdeczka Re: Wygrał Real IP: *.pt-2.petrotel.pl 29.03.04, 14:59
      Po pierwsze nie Plocczanie wybrali REAl tylko kibice ktorzy wysylali po 100
      kuponow na glowe! No i dobrze dopieli swego spoko tylko niech sie teraz za
      wszystkich nie wypowiadaja... Wrobel wcale nie klamie bo powiedzial jasno
      gwiazda muzyki! Bardzo chcemy fajny koncert w Plocku, a wy chyba nie chcecie
      osmieszac Wisly co??? No bo w meczu z realem to raczej daleko by nie zaszla ;]
      zastanowcie sie nad tym... PROSIMY O WSPANIALY KONCERT a kibice skoro nie chca
      to niech na niego nie przychodza chociaz podejrzewam ze bedzie na nim ich spora
      wiekszosc :-)! Pozdrawiam
      I pozdrawiam oczywiscie plocki n@fciarzy :*
      • Gość: SeaFan Re: Wygrał Real IP: *.pt-2.petrotel.pl 30.03.04, 08:44
        Gość portalu: Gwiazdeczka napisał(a):

        > Po pierwsze nie Plocczanie wybrali REAl tylko kibice ktorzy wysylali po 100
        > kuponow na glowe! ....

        Po pierwsze: to ty jestes Gwiazdeczka, a nie Płocczanka.
        Po drugie: nikt nikomu nie bronił wysyłać po 100 kuponów na Shazze.
        • Gość: Gwiazdeczka Re: Wygrał Real IP: *.class146.petrotel.pl 30.03.04, 19:39
          ale ja nie mowie, ze ktos komus bronil! tylko wy sie wypowiadacie za
          wszystkich!!! Ja tez lubie chodzic na mecze ale bez przesady... Jutro macie
          mecz Polska-USA wiec nie marudzcie, a duzo osob chce jakis fajny koncert taki
          jak np. w wakacje byl LADY PANK! A Real i tak wam nie przyjedzie wiec po co sie
          tak produkowac?
          • Gość: antyspam Re: Wygrał Real IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.04, 21:14
            po jajco jak nie wiesz po co :/ nie bedzie mi tu jakies buractwo brzeczalo
            WYGRAL REAL MA BYC REAL
            • Gość: fanatyk Re: Wygrał Real IP: *.pt-2.petrotel.pl 07.04.04, 15:22
              to jak będzie z tym Realem ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka