kowalczenko
31.10.12, 15:52
Skoro Izmajłowicz doskonale radzi sobie w spółce, to po co osłabiać spółkę poprzez jego odwołanie? Wiem, naiwne pytanie, czekam z niecierpliwością na następcę. Rafał Kania już długo prezesem nie był - a chciałbym zauważyć, że ciągle kręcimy się wokół umierającego w Płocku SLD. Jak nie trotyl i nitrogliceryna, to Nowakowski i przyjaciele....