Dodaj do ulubionych

Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem?

31.10.12, 15:52
Skoro Izmajłowicz doskonale radzi sobie w spółce, to po co osłabiać spółkę poprzez jego odwołanie? Wiem, naiwne pytanie, czekam z niecierpliwością na następcę. Rafał Kania już długo prezesem nie był - a chciałbym zauważyć, że ciągle kręcimy się wokół umierającego w Płocku SLD. Jak nie trotyl i nitrogliceryna, to Nowakowski i przyjaciele....
Obserwuj wątek
    • czytelnikfilip Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? 31.10.12, 16:07
      na niższych szczeblach też polecą? Kierownicy wydziałów ratusza też? zastępca dyrektora płockiego zoo też ? i inni, co byli podległymi p. Buczkowskiego? Ciekawa jestem...
      • Gość: gość Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.10.12, 20:38
        Kilka faktów:
        1) W SICIE a więc w spółce p. Izmajłowicza zatrudniona była członek zarządu Platformy Obywatelskiej p. Magdalena Wrzodak, najpierw jako pracownik biura schroniska a przez moment nawet jako kierowniczka schroniska.Jej perypetie, zwolnienie kierownika, wskoczenie na jego miejsce a później opuszczenie stanowiska by miejsce zrobić koledze pana Andrzeja N. opisane były już tutaj forum.gazeta.pl/forum/w,536,137256229,137256229,sami_swoi_czyli_AN_company.html
        Tak rozpoczął się geszeft p. Izmajłowicza i p. Wrzodak, a może PO i SLD. W każdym bądź razie p. Wrzodak popchnęła p. Izmajłowicza... oczywiście w górę :-)
        2) Nowa ustawa o czystości w gminach od 2013r. nakłada obowiązek na GMINĘ zawarcie umowy z odbiorcą śmieci. To nie pan X czy Y będzie wybierał sobie firmę (Sita, Remondis, itp) ale zrobi to za niego miasto. Ciekawe czy przetarg wygra SITA?
        3) Miasto zleca Sicie mnóstwo prac porządkowych- zauważcie kto na imprezach masowych odbiera przenośne toalety, kto sprząta po imprezach, kto sadzi kwiaty i sprząta skarpę, kto prowadzi schronisko itp.- SITA. Czy to NORMALNE, aby jeszcze wczoraj prezes francuskiej spółki jutro prowadził negocjacje na te prace ze swoim kolegą wiceprezesem?
        4)Czy Buczkowski był takim złym prezydentem aby o swoim zwolnieniu dowiadywał się z prasy? Czy bardziej kompetentnym jest nauczyciel polskiego lub jego prawa ręka miłośnik facebooka i innych przyjemności.

        A wy dywagujecie i dyskutujecie dlaczego z tego miasta uciekają młodzi, normalni ludzie
        • Gość: mieszkaniec Płocka Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.205.c83.petrotel.pl 31.10.12, 20:57
          pora na referendum
        • Gość: kola Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.plock.mm.pl 01.11.12, 18:57
          Terebus, Guzanek, Pakulski, Łakomski. Oni wszyscy najlepiej znają się na lizaniu tyłka i kapowaniu na wszystkich wkoło. W sumie to lepiej dla nich żeby ich Nowaczenko wyrzucił teraz. Ustrzeże to ich przed wilczymi biletami w przyszłości...
          • Gość: 1234 Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.205.c83.petrotel.pl 01.11.12, 19:09
            a kiedy ropuch odejdzie z urzędu miasta, przecież to facet który nic nie umie
    • kazio13-net Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? 31.10.12, 16:09
      A ja sie tak zastanawiam , może pan vice prezes z okazji odejścia ze spółki poinformuje wreszcie pospólstwo jakież to efekty uzyskał na wycieczkach do Brazylii i Chin ?

      Poza tym , nie rozumiem , ze gw nie mogła się skontaktować sie z prezesem spółki , przecież nie tak dawno czytałem , że on taki otwarty jest , nie ma rzecznika , sam udziela odpowiedzi , nie zamyka się w gabinecie , telefony od dziennikarzy odbiera zawsze .

      czy to jest hipokryzja , czy może "wiarygodność" ?
      • Gość: umobserwer Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.plock.mm.pl 31.10.12, 16:13
        Skor tajemnica poliszynela jest , że w ratuszu rządzi MU to po co ta obłuda , wystawić go na zastępce prezesika i wszystko jasne ,
        a myśle też , ze te sztuczne ruchy efektu nie przyniosą , na tej zasadzie jak to miał "donosić" ten działacz tej spólce z coraz mniejszą odpowiedzialnością nic nie jest w stanie pomóc , to równia pochyła drodzy "POlitycy"
      • Gość: Wyborca Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.12, 16:51
        Ja na miejscu Prezydenta zmiany rozpocząłbym od Sekretarza, który najbardziej wizerunkowo ciąży Prezydentowi. Każdy ruch ruch sekretarza to wtopa. Inne zmiany to tylko kosmetyka, którą nam wyborcom nie zamydli się oczu.
    • Gość: ola Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.plock.mm.pl 31.10.12, 16:55
      Podobno mają też podziękować Terebusowi i Guzankowi za nie uzyskane dotąd środki unijne oraz nie dopilnowanie dokumentacje, terminy i roboty dodatkowe. Pakulski też ma się szykować do odlotu, bo lizał najpierw Miluszenkę a teraz liże Nowaczenkę i ten wreszcie zrozumiał, że to konfident.
      • Gość: ola Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.plock.mm.pl 31.10.12, 17:00
        Kłobuka nie ruszy. Tego, mimo, że najpierw skakał wokół Mirka a teraz skacze wokół niego, będzie bał się wywalić. Kto by zresztą nie trzymał takiego pieska, który w dzień wyborów, ledwo przed 24 przyleciał po paluszkach całować do komitetu wyborczego?
        • Gość: lato Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.12, 17:10
          Powinni podziękować także Lewandowskiemu za super przygotowane:
          - przetargi na remony,
          - dokumentacje projektowe,
          - analizy bezsensowne itd.
          Same sukcesy.
          No i oczywiście Terebuska za ciągle opóźnienia i przygotowanie dokumentacji na obwodnicę, która będzie gotowa w 2015.
          • Gość: hola hola Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.12, 17:19
            zaraz, zaraz ! jak to "pożegna się "? A kto dokończy eksperymentalne sprzątanie będące wynalazkiem rzeczonego ?! Hę?! No kto !
            Bo może się okazać że eksperyment się powiódł i co wtedy ?
          • Gość: marzenka Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.plock.mm.pl 02.11.12, 11:57
            Dokumentacja na obwodnicę do 2015? A to dobre sobie. Jesteś niepoprawnym optymistą.
    • czytelnikfilip Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? 31.10.12, 17:22
      p. mariusz Pakulski też do wylotu? a co z tymi, co pytałam na początku?
      • Gość: manik [...] IP: 95.178.0.* 31.10.12, 18:03
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: lilo Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: 95.178.0.* 31.10.12, 19:22
        może jakaś kawka przed snem? a potem.....
      • Gość: ewa Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.12, 19:50
        to jest b. dobra wiadomość. Lepszą mogła być tylko o odejściu ich wszystkich łącznie z an. Pakulski za kilka ruchów a szczególnie za dupolizowstwo w czasach ekipy mm powinien nie być utrzymany
    • Gość: Ja Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.centertel.pl 31.10.12, 17:31
      No Izmajłowicz na pewno będzie super, to jest prawdziwy ''fachowiec'' ;)
      • zbychuchicago [...] 31.10.12, 18:28
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • zbychuchicago Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? 31.10.12, 18:36
          Ja na miejscu Nowakowskiego powolal bym na swych zastepcow Hetkowskiego i Nowickiego by razem w pozniejszynm terminie(z PO ,SLD)pozegnali polityke czas najwyzszy, chyba ze znow rozloza dwa namioty jeden SLD drugi PO i beda szumnie agitowac do walki przeciw(no wlasnie komu skoro Milewski juz praktycznie nie istnieje) a pis nie chce rzadzic wiec przeciwko sobie .Ten wariant jest mozliwy choc nieoczekiwany przez wyborcow oni powinni przy nastepnych wyborach zrobic porzadek.
    • plocek24 Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? 31.10.12, 18:31
      PO = SLD
      • zbychuchicago Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? 31.10.12, 18:38
        Od dawna sobie dupe liza i udaja ze jest pelna demokracja bez kolesiostwa.
      • Gość: forumowicz Brawo! jak ma się miękkie serce to trzeba mieć .. IP: *.dynamic.mm.pl 31.10.12, 18:40
        pracowników należy rozliczać ...
        • Gość: wmordejeza Re: Brawo! jak ma się miękkie serce to trzeba mie IP: 46.7.148.* 31.10.12, 18:42
          ...a kto rozliczy AN/MU ???
          • Gość: stąd Re: Brawo! jak ma się miękkie serce to trzeba mie IP: *.adsl.inetia.pl 31.10.12, 19:11
            Taka decyzja to pełne zaskoczenie, ale się nie dziwię. Buczkowski nie pasuje do wizerunku obecnej władzy. Widocznie do kliki nie należy. Robi swoje i nie uczestniczy w żadnych aferach. Niestety, umrze śmiercią naturalną wiele jego pomysłów, chociażby Akademia Ruchu. Dziwię się, że prezydent nie pozbywa się MU, który ma najgorszą opinię w mieście, nie mówiąc już o jego kompetencjach. Pochlebcy górą, niestety. Całe szczęście, że wybory coraz bliżej i przyjdzie czas na dużo większe zmiany.
            • Gość: Navigator Re: Brawo! jak ma się miękkie serce to trzeba mie IP: *.001.c75.petrotel.pl 31.10.12, 19:28
              Buczkowski to ten niespełniony poeta ?
              • Gość: Głodny Re: Brawo! jak ma się miękkie serce to trzeba mie IP: *.play-internet.pl 31.10.12, 20:00
                A ten niby następca Pan Izmajłowicz to nie koleś naszej sld. Jeżeli to prawdziwa informacja to brawa dla prezydenta... miało być PO a będzie PRL Barei wracamy do "korzeni" Hetkowski za UM itd, życzę udanych przekretów jak onegdaj bywało. W sumie Buczkowski tu nie pasuje bo pracuje - nie baluje. Ale nie za długo wybory, szkoda że głosowałem na AN gdybym wiedział, że to może być powrót w niedługim czasie do ludzi związanych z sld to zjadłbym kartę do głosowania, no cóż ale się poprawię.
                • Gość: Navigator Re: Brawo! jak ma się miękkie serce to trzeba mie IP: *.001.c75.petrotel.pl 31.10.12, 20:03
                  To cóż takiego dla Płocka zrobił pan Buczkowski ? Skoro napisał pan, że pracuje...
                  • Gość: chirurg Re: Brawo! jak ma się miękkie serce to trzeba mie IP: *.161.c72.petrotel.pl 05.11.12, 21:56
                    A zrobił, zrobił. Wcisnął do ZOO żałosnego miernotę i półanalfabetę udającego super menago
                    • Gość: dochirurga Re: Brawo! jak ma się miękkie serce to trzeba mie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.12, 22:45
                      i myślisz, że zrobił to Buczkowski??? hehehe chyba AN za pozwoloeniem MU
            • brunchilga Re: Brawo! jak ma się miękkie serce to trzeba mie 31.10.12, 19:30
              tak......ciekawy artykuł ................ a kto był jego sponsorem ??!!
              • Gość: z jachowicza Re: Brawo! jak ma się miękkie serce to trzeba mie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.12, 20:14
                Jak przyjdzie Izmaiłowicz to zrobi porzadek ze Schroniskiem dla bezdomnych zwierząt podnosząc standard. Wtedy może błąkajacy sie jak przez nikogo niechciany pies brat pewnego nababa z Chicago znajdzie przytulisko, bo idzie zima a rodzina jakby o nim zapomiała i bogaty braciak z USA
                • Gość: gość Re: Brawo! jak ma się miękkie serce to trzeba mie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.10.12, 21:00
                  Zrobi porządek???? Przecież to Izmajłowicz jest teraz jego bezpośrednim szefem. Schronisko należy do Sity Płockiej Gospodarki Komunalnej więc już teraz ma na schronisko największy i bezpośredni wpływ. No chyba, że twoja wypowiedź to ironia i żart.
                  • Gość: Antykler Re: Brawo! jak ma się miękkie serce to trzeba mie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.12, 21:15
                    Pakulski NIC sie nie stało, Pakulski nic sie nie stało.... Za dwa latka znów wybory :-). Ale nie wiem , czy Milewski będzie znów na tyle głupi, aby trzymać kreta w ,,swoim" obozie.??? No chyba, że dupowłaza i lizodupa. Głowa do góry panie dyr. - twoje ręce też przydadzą sie w ,,ludzkiej" pracy.
                    • Gość: wróżka Re: Brawo! jak ma się miękkie serce to trzeba mie IP: *.class99.petrotel.pl 31.10.12, 21:49
                      A co Lewym? Przecież wszystko zawalił!
                  • Gość: z jachowicza Re: Brawo! jak ma się miękkie serce to trzeba mie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.12, 21:59
                    To nie ironia tylko apel do Izmaiłowicza żeby zrobił porzadek tworząc miejsce dla błąkajacego sie jak bezpański pies brata nababa z Chicago.
                    • Gość: UMP Watch Re: Brawo! jak ma się miękkie serce to trzeba mie IP: *.147.14.35.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 31.10.12, 22:09
                      ja z nowym komentarzem odnosnie buczkopwskiego poczekam do poniedziałku lub wtorku - na razie wystarczą moje wcześniejsze komkentarze, np sprzed ponad roku.
                • Gość: widzeipatrze Re: Brawo! jak ma się miękkie serce to trzeba mie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.12, 22:15
                  porzadek to niech zrobi najpierw z tym marszałkiem od śmieci, z tym fachowcem od otwierania dróg z Ciółkowa i z Goślic, z tym napoleonem od podawania długopisa Malinowskiemu co to teraz chce sakiewkę z unii "dobrze" rozgospodarować.
                  -ciul jeden.
                  z takimi fiutami AN nic dobrego nie zrobi.
                  A Izmajłowicz ma więcej oleju w głowie niż te wszystkie buczkoskie, siemiątkoskie, kotleskie, rudkoskie, ukwiały, i chooj wie kto tam jeszcze.
                  Czasmi nie wiem czy śmierdzi z orlenu, czy z ratusza ?!
                  -na pewno nie wyjdzie mi to na zdrowie !!!
                  • Gość: umobserwer Re: Brawo! jak ma się miękkie serce to trzeba mie IP: *.plock.mm.pl 31.10.12, 22:21
                    coś mi się wydaje , ze ten artykuł trzeba czytać razem z tym poniżej, czyli z bałaganem w MPK - nazwanym reformą rozkladu jazdy
                  • Gość: soti Re: Brawo! jak ma się miękkie serce to trzeba mie IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.10.12, 22:51
                    Taaaa, zdolności do gładkich słówek, gierek, podchodów, wojenek, lawirowania i przebywania z właściwymi osobami na właściwych stanowiskach ( vide p.Wrzodak).
                    To działacz SLD- owski, poza tym czy nie razi was, że będzie współdecydował o wygranych w przetargach do których stanie jego firma, będzie dawał pieniądze na schronisko, których rozchód już w ogóle nie będzie kontrolowany. Jak spadnie ze stołka wraca do Sity.
                    • Gość: trash Re: Brawo! jak ma się miękkie serce to trzeba mie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.12, 23:00
                      Skandalem jest, że człowiek SITY będzie decydował o opłatach za śmieci płaconych teraz do miasta przez mieszkańców, będzie wybierał odbiorcę śmieci - operatora, który wszystkie śmieci miasta zagospodaruje i ostatnia skandaliczna kwestia - spalarnia, która ma powstać budowana przez sitę. Rozmumiem, że biznes jest biznes, ale wszystko ma swoje granicę i chyba ten wałek to nie przejdzie, ludzie aż tak głupi to nie są.
                    • Gość: tez Re: Brawo! jak ma się miękkie serce to trzeba mie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.12, 23:07
                      A ja umył bym pana "zero dryfu". Poszo gdzies i na coś (dla kogoś) troszkę kasy,co...? :-)
            • Gość: Bolero Re: Brawo! jak ma się miękkie serce to trzeba mie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.12, 13:36
              Widzę po nicku, że odezwała się też na forum z obroną jako nieskazitelnego jego prydupnica zwana gestapówką. Gestapówka jest taka lewizna i głąb ale ma plecy u buczka. Poleci, poleci i gestapówka, ale będzie musiała wynieść się z Płocka. Nieroby zawalili wiele rzeczy dla Płocka. Aż dziw , że dopiero prezio i ropuch się zorientowali. Chwała im za to. Buczek teraz się rozchorował ale wpada mimo wszystko zacierać ślady. Dobrze, że mu już zablokowali dostęp do kompa.
    • adrianna880 K. Buczkowski a urząd 01.11.12, 00:06
      Niektórzy mawiają że bać komuś władzę to sam się nią zabije, troszkę inaczej się wypowiada.
      Jeśli gazeta pisze prawdę to jest to niedobra dla PO informacja. Ale jeśli to nieprawda to tej psującej wizerunek PO w Płocku plotki nie popuścił.
      Każda zmiana budzi różnego rodzaje opinie,domysły czy spekulacja.
      Dla mnie to młody Kolczyński może być wice. Tata w PiS, on chyba jeszcze w PJNik. Układ godny polityków bez kręgosłupa.
      Czego dziwić się działaczowi SLD, że go chcą obsadzić na stanowisku? Przecieżto sprytny taktycznie ruch.
      Dlaczego nie Iwaniak, Hetkowski ktoś z czołowych polityków SLD, bo oni robiliby swoją politykę a inny z lewicy będzie bardziej godny zaufania i może w przyszłości objąć stery rządów lewicy. Sprytny i mądry plan PO. Osłabić rządzących a dać nowego lidera lewicy który będzie dawał stanowiska, pracę ludziom, a w ten sposób stanie się ich idolem i za dwa lata może nawet liderem. Wtedy będzie łatwiej. Komu? odpowiedzcie sobie sami.
      Gratulacje dla Izmajłowicza i jego nowych protegowanych.
      Nawet gdy Pan Krzysztof nie zostanie wice to i tak na lewicy urośnie jego pozycja do rangi orgomnej.
      • Gość: gos Re: K. Buczkowski a urząd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.11.12, 00:14
        Inna wersja jest taka, że będzie to pocałunek śmierci. Ludzie mają dość finansowania czyiś ambicji. A dawanie pracy- z tego co wiem to raczej zwalniał. Popatrz na Sitę- toż to jedna wielka firma rodzinna.
        • zbychuchicago Re: K. Buczkowski a urząd 01.11.12, 02:50
          Do z Jachowicza tym nikiem podpisuje sie Hetkowski marna ,mierna kreatura polityczna uwazaj miernoto bo jak ci sie za dupe wezma to bedziesz ty bezdomny wluczega.Miej troche palancie ambicji i nie lgaj smieciu.Wiesz sam ze jak bys podpisal sie pelnym nazwiskiem biore cie do sadu za klamstwa o moim bracie.Nie bede powielal tematu Pani Krzywkowskiej ktorej przed smiercia jej meza(byly twoj kolega i wspolpracownik w ZSMP)obiecales pomoc w zalatwieniu pracy i tak ci ciezko to idzie ze kobicina czeka 9 lat i co i na obietnicach sie skonczylo.Postaw nowy namiot przed hotelem niech ludzie dalej glosuja na taka kanalie i nie zapomnij o szyldzie " DROGI WYBORCO GLOSUJ NA MNIE I CALE SLD A BEDZIESZ MIAL LEPIEJ -niezapomnij dopisac w zyciu pozagrobowym.Taka osobowosc jak i jego ugrupowanie nic dodac ,nic ujac.

          P.S Jesli W.Hetkowski chce i koniecznie pragnie odwiedzic mojego brata ktory przebywa w osrodku zamknietym decyzja sadu moge i sluze adresem tej placowki i koniecznie niech w akcie humanitarnym kupi slodkosci gdyz ja to robie co miesiac a Hetkowski nigdy.

          Spieprzaj dziadu
          • Gość: 1234 Re: K. Buczkowski a urząd IP: *.205.c83.petrotel.pl 01.11.12, 05:56
            a kiedy odwołają ropucha ?
          • Gość: z jachowicza Re: do zychazchicago IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.12, 12:52
            Sam go odwiedź jasnowidzu -:)))))) od siedmiu boleści. Onegdaj widziano go w okolicach cmentarza na Kobylińskiego. Swoja drogą jakim to trzeba być son of bitch, żeby własnego rodzonego brata poprzez sądy zamykać w zakładzie zamkniętym zamiast zająć się nim osobiście i pomóc człowiekowi jak brat bratu. Własnego psa nie oddaje się do schroniska nawet jak jest już stary i niedołężny, ale żeby jeszcze przy pomocy sądu to już extraordinary bullshit
    • surowyprofesor Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? 01.11.12, 07:51
      No proszę, w ratuszu „pierwszy polonista” zamierza dokonać (podobno) wiele zmian personalnych. Szkoda tylko, że ocknął się dopiero po dwóch latach niby rządzenia tym miastem. A przecież oni wszyscy byli – są takimi fajnymi fachowcami.
      I mieli takie piękne wizje rozwoju miasta. Szkoda tylko, że na papierze. Złotouści.
      Przypomnę Płocczanom, co też niejaki Buczkowski - już jako świeżo wybrany radny - bełkotał w trakcie ostatnich wyborów:
      „Płock ma szansę być miejscem wygodnym do życia.”
      W tym miejscu mam pytanie: a jakim był wcześniej?
      I on miał ten stan zmieniać już jako zastępca „pierwszego polonisty”.
      Osobiście nie pamiętam żadnych jego wybitnych osiągnięć na rzecz rozwoju miasta i polepszenia niedoli jego mieszkańców. Zapamiętałem natomiast jego bezradność, ale przede wszystkim wycieczki do egzotycznych i ciepłych krajów, np. Brazylia, Chiny.
      Czy ktoś wie, jaki jest efekt tych pseudo gosporczo – poznawczych wyjazdów dla miasta? Podsumowując: Buczkowski to była - jest porażka, jak wielu innych.
      Był miernym radnym, okazał się też miernym zastępcą „pierwszego polonisty.”
      A wybór Izmajłowicza na jego miejsce? No cóż, jeżeli okaże się to prawdą, to dajmy mu trochę czasu i kredytu zaufania. Niech się wdroży a potem wykaże. Na ocenę jego pracy jeszcze przyjdzie czas. Inna sprawa, że w Płocku tym to sposobem i tylnymi drzwiami do władzy wracają CZERWONI!!!
      Zgadzam się z forumowiczami, że układ władzy PO z SLD w Płocku jest faktem.
      Programowo i personalnie.
      Dla przypomnienia wyborcom:
      „Litosława Koper, kandydatka na radną z list SLD, została dyrektorem MDK-u. Piotr Tollik, również startujący w ubiegłorocznych wyborach z SLD, pełni obowiązki wicedyrektora MZOS-u, a Radosław Malinowski, były sekretarz płockiego Sojuszu, jest zastępcą szefa POKiS-u.”
      Do tego radni SLD popierający PO, inne osoby nie ujęte a pochowane cichcem na stołkach.
      Teraz Izmajłowicz. Ale to nie koniec!
      Przecież planowane są kolejne zmiany. Czy taki był nasz wybór?
      Czy chcieliśmy powrotu CZERWONYCH? Zapraszam do dalszej i owocnej dyskusji.
      Platforma Obywatelska – by żyło się lepiej, SWOIM!
      • Gość: gość Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.115.c68.petrotel.pl 01.11.12, 08:55
        Buczkowski ma podobno być wiceprezesem KM
        • Gość: Koordynator Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.12, 09:19
          Zbliżają się Święta..... Ciekawe ile urzędasy dostaną pod choinkę w tym roku? W myśl zasady, aby żyło się lepiej SWOIM....!!!! Ktoś mam jakiś rozeznanie w temacie jakie to mogą być pieniądze? Jakie były rok temu? pozdrowienia od plebsu z Auchan
        • Gość: menel Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.205.104.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.11.12, 09:24
          adrianna880 napisała:

          wyjatkowo głupio:

          >> Dla mnie to młody Kolczyński może być wice. Tata w PiS, on chyba jeszcze w PJNik. Układ >godny polityków bez kręgosłupa.
          >Czego dziwić się działaczowi SLD, że go chcą obsadzić na stanowisku? Przecieżto sprytny >taktycznie ruch.
          >Dlaczego nie Iwaniak, Hetkowski ktoś z czołowych polityków SLD,

          wyjasniam dlaczego cały ten wpis jest wyjątkowo głupi:
          - młody Kolczyński nie ma pojęcia, niezbędnej wiedzy i doświadczenia w zarządzaniu czymkolwiek a o problematyce miejskiej, komunalnej, ekonomii i finansach wie jeszcze mniej niż jego tatuś.
          - żadna etykietaka partyjna nie daje glejtu na kwalifikacje i fachowość - niektórte etykietki uwalniają od podejrzeń o tzw zdrowy rozsądek
          - Iwaniak dlatego NIE, że jest niewykształcony i nie ma żadnych kwalifikacj ioraz predyspozycji do zarządzania czymkolwiek a zwłaszcza wymagającą i kwalifikacji i doświadczenia i charakteru dziedziną gospodarki miejskiej
          - Hetkowski też, gdyż byłoby bardzo trudnokomuś z wiedzą, doświaqdczeniem, słowem kwaliifkacjami pracować pod kierownictwem kompletnego dyletanta, ignoranta bez kwalifikacji i własciwości, czyli zwykłego mydłka.
          - czołowi politycy SLD czyli kto i jakie maja kwalifikacje do zarządzania miastem przemysłwoym sredniej wielkosći w okresie zastoju, regresu i kryzysu ?????
          • Gość: tak Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.050.c78.petrotel.pl 01.11.12, 09:28
            "bardzo trudnokomuś z wiedzą, doświaqdczeniem"


            polska języka trudna języka ale jak nie ma się wykształcenia....
          • Gość: menel Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.205.104.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.11.12, 09:46
            Gość portalu: gos napisał(a):

            >>Popatrz na Sitę - toż to jedna wielka firma rodzinna

            Rzeczywiście to spora rodzinka, rozlała się prawie po całym świecie (w 70 krajach), Europie i po całej Polsce.
            Rodzina nazywa się GDF Suez, w jej skład wchodzi między innymi częśc energetyczna posiadająca szereg elektrowni i elektrociepłowni, stacji uzdztniania wody i oczyszczalni ścieków na całym świecie, również w Polsce, Suez de Eau, ekologiczna Suez Environnment, w skład tej ostatniej wchodzi Sita Polska, której częscia jest Sita Płock .

            sitapolska.pl/o-nas-sita-w-grupie-suez-environnement-1.php
            PS. ludzie poczytajcie trochę zanim coś głupiego napiszecie. n
            • Gość: go Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.11.12, 12:25
              Firma rodzinna to było stwierdzenie ironiczne wskazujące na sposób zatrudniania w niej określonych osób, a nie wskazujące na formę organizacyjno- prawną.
        • Gość: wiwat Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.12, 09:33
          Chłopaki z SLD sprytnie realizują swój plan powrotu do władzy, mając 20% w radzie faktycznie to oni wraz z dawną młodzieżówką obsadzili większość stołków , nie spodziewanym jest tylko to, że dokonuje tego prawicowy Prezydent ostatnio przeflancowany do PO.

          Kolejny błąd naszego polonisty sam sobie wychodowuje przyszłego rywala do fotela prezydenta miasta. Oj ciężko będzie wygrać.
          • Gość: bajarz Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.050.c78.petrotel.pl 01.11.12, 09:39
            z polonistą trudno będzie przerżnąć mimo że tyle niedorajd łyknęło jego bajki
            • Gość: go Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.11.12, 09:54
              Ktoś napisał:
              " Skandalem jest, że człowiek SITY będzie decydował o opłatach za śmieci płaconych teraz do miasta przez mieszkańców, będzie wybierał odbiorcę śmieci - operatora, który wszystkie śmieci miasta zagospodaruje i ostatnia skandaliczna kwestia - spalarnia, która ma powstać budowana przez sitę. Rozmumiem, że biznes jest biznes, ale wszystko ma swoje granicę i chyba ten wałek to nie przejdzie, ludzie aż tak głupi to nie są".

              I to jest realny problem, a nie to czy pan Izmajłowicz i SLD w przyszłości wystawi go w wyborach. Osobiście wątpię bo posada prezesa Spółki jest bardziej intratna i przewidywalna niż wybory polityczne.
            • Gość: www Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.12, 09:57
              SLD wraca do władzy bo to ropuch rządzi w UMP a nie polonista.
              • Gość: Prawi i Sprawiedli Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.240.c82.petrotel.pl 01.11.12, 10:14
                SLD jest za słabe by wrócić do władzy, mogą być jedynie koalicjantem i to jest fakt niezaprzeczalny :) Dziwi mnie wasz strach Prawi i Sprawiedliwi :) Tyle lat rządziliście i nic się nie nauczyliście :) To strach przed każdym kto nie z wami wprowadza w wasze szeregi taką panikę :) "SLD wraca do władzy" - nie lękajcie się, to nierealne :)
                • Gość: 1234 Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.205.c83.petrotel.pl 01.11.12, 11:28
                  Jak wieść gminna niesie władze regionalne i krajowe PO mają dosyć polonisty z Płocka i jego "specjalisty od wanien", i polonista ów nie będzie kandydatem PO w następnych wyborach. Panowie ratuszowcy więc, planują założenia "stowarzyszenia" z którego "awaryjnie" będą próbowali załapać się do "koryta".
                  • Gość: zero bzdura kompletna, ale pocieszajcie się :-) IP: *.dynamic.mm.pl 01.11.12, 11:58
                    jak w temacie
                    • Gość: menel Re: bzdura kompletna, ale pocieszajcie się :-) IP: *.205.104.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.11.12, 12:01
                      @ gos
                      odnosnie "rodzinnej" firmy Sita CD:

                      en.wikipedia.org/wiki/Suez_(company)
                      • obeznany44 Re: jeśli PO chce w Płocku przetrwać jako tako 01.11.12, 12:10
                        niech postawi na Jaroszewskiego a polonista w odstawke
                      • Gość: go Re: bzdura kompletna, ale pocieszajcie się :-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.11.12, 12:32
                        Już tłumaczę- "płocka sita" to firma rodzinna w ironicznym tego słowa znaczeniu. Nie w sensie organizacyjno- prawnym (przecież nawet w jej nazwie jest informacja, że to spółka prawa handlowego), ale raczej w sposobie dobierania i pozbywania się współpracowników. Kto zna jej strukturę, sposób dobierania i pozbywania się współpracowników i pracowników wie o czym piszę.
                        • Gość: jurek dębczak Re: bzdura kompletna, ale pocieszajcie się :-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.12, 12:40
                          Izmaiłowicz jako przedstawiciel SLD....ha ha ha . Ma z lewicą tyle wspólnego co rum z rumakiem, a koniak z koniakiem.
        • Gość: Carline Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.183.235.218.dsl.dynamic.t-mobile.pl 01.11.12, 12:45
          Buczkowski do KM? Chyba wstydu by nie mieli. Jeśli AN pozbywa się zastępcy to nie powinien wciskać go gdzie indziej. Czyżby Buczek nie mógł poradzić sobie na wolnym rynku. A może pracy w Płocku nie ma? Myślę, że wyrzucony zastępca ma na tyle honoru żeby nie przyjmować propozycji od swojego dotychczasowego przyjaciela. Gdyby jednak tak było sytuacja stałaby się żenująca. Warto pamiętać, że poprzednią pracę w WORDzie miał chyba też z partyjnego nadania. Może teraz honorowo, samodzielnie postara się o etat. Swoją drogą Buczek to chyba najkrócej urzędujący wiceprezydent odwołany przed końcem kadencji. Sytuacja niecodzienna. Albo wicek był super niezdarą albo to wewnętrzne tarcia partyjne w PO. Tak czy inaczej facet zostaje poniżony w oczach płocczan. Współczuć tylko trzeba.
          • Gość: menel Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.205.104.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.11.12, 13:25
            Gość portalu: Carline napisał(a):

            > Współczuć tylko trzeba.

            wspólczuć to trzeba płocczanom, że od dłuższego czasu mają u władzy ekipę takich niekomptentnych niedojdów, nieudaczników, nepotów i im podobnych - ale jak się daja nabierać jak wróbel na końskie łajno to musza tak mieć
            • Gość: Carline Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.152.131.125.dsl.dynamic.t-mobile.pl 01.11.12, 22:26
              Rozumię potrzebę np. politycznną (cokolwiek to znaczy), ale obciach będzie szedł za nim ( Bucz )całe życie. Izmajł to dobry kandydat, wiele lat szkollony przez popezdników
              • Gość: menel Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.204.86.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 02.11.12, 08:13
                Gość portalu: Carline napisał(a):

                > Rozumię potrzebę

                ja nie ROZUMIEM co znaczy "rozumię potrzebę" - jak mnie ogarnia potrzeba (czytaj sranie przyciska), to idę za potrzebą do kibla, a nie walę sraczką słowną na forum.
                LECZ SIĘ: to ewidentny syndrom złego stanu mózgu)
          • Gość: zzj Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.12, 15:40
            To jest rzeczywiście żenujące, ale tak jest jak na stanowiskach fachowców zasiadają funkcjonariusze partyjni o móżdżkach jak orzeszek. Przeszkoleni pr-sko bezmózgowcy dobierają sobie całą grupę dyrektorów którzy o zgrozo też są takiej samej maści "fachowcami". I tak leci, że forsa idzie do kieszeni a robota leży i czeka na następne rozdanie za 4-ry lata. Taki mamy samorząd, a dalej rząd i cały partyjny ustrój rz-litej. Żaden prezio czy vicek tego niezmieni z dnia na dzień. Wg mnie to Izmajłowicz będzie zdecydowanie lepszy bo jest od lat w gospodarce i jest najpierw menadżerem a później działaczem. Pożyjemy, zobaczymy.
            • Gość: zniechęcony Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: 80.48.175.* 01.11.12, 18:09
              A miała ta platforma kilku dobrych ludzi. Choćby Smulewicz. A teraz mamy Nowaczenkę i Mordzietego. Umysły korwinoidalne. A w rezerwie SLD i PIS. Biedne to miasto!!
              • Gość: Tekstów Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.centertel.pl 01.11.12, 18:21
                Smulewicz,chyba masz niezłe poczucie humoru.jakies jego sukcesy? To ze nie może dogadać się z nowakowskim,zachowuje się jak małe,obrażone dziecko,któremu zabrali zabawki.
                • Gość: sumienie Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.12, 21:01
                  Chciałbym zwrócić uwagę na zupelnie inną kwestię.
                  Czy Pan Buczkowski zasłużył sobie by "koledzy" zgotowali mu publiczne opluwanie? Ogromne brawa panie prezydencie fantastycznie postąpił pan z człowiekiem, który oddanie dla pana pracował przez ostatnie dwa lata. Buczkowski jako jeden z ostatnich dowiedział się o swoim odwołaniu gdy inni już z niego drwili.
                  Skoro tak traktuje pan przyjaciół to co pozostałymi???
                  Jako prezydenta oceniam pana bardzo źle, teraz mam również słabe zdanie jako o człowieku.
                  Szacunek należy się każdemu.
                  • Gość: zzj Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.12, 21:19
                    racja, to nie pierwszy człowiek przyjazny an został tak potraktowany. Pamiętacie Iwonę też tak było, że wszyscy się już cieszyli, nawet ukazała się info w necie a tam jeszcze się nie zaczęło posiedzenie rady nadzorczej. Zobaczymy dokąd zajedzie tak postępując.
                    • Gość: g Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.11.12, 21:46
                      A najbardziej odrażające jest to, że wysłanie go do Chin miało prawdopodobnie na celu usunięcie go na te parę dni z ratusza żeby nie bruździł. Poza tym chodziło również o to, żeby opinia publiczna Buczkowskiego trochę poopluwała za tę podróż. W dodatku wsadzenie na stołek p. Izmajłowicza to osobisty policzek dla obecnego wice. Tajemnicą poliszynela jest, że obaj panowie nie darzą się zbytnią sympatią.
                  • Gość: Głodny Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.play-internet.pl 01.11.12, 22:11
                    Tak to byłoby dno, jak można wypie......ć, "kolegę" na łamach prasy wcześniej delegując go do państwa środka. Rewelecja ile Panu Panie AN Prezdęcie "dali czy obiecali czerwoni", a może macieżyste PO już Pana wypier...o, i teraz Pan macha brzytwą.
                    A może to jedynie spekulacje i jest Pan honorowym człowiekiem na jakiego głosowaliśmy.... No cóż GW już pewnie drukuje ""zgrabny artykulik dla nas - (wyborców)" no cóż jest Pan number one w Kraju w wy..niu swoich V-ce a to zawsze zostaje w tzw annałach i może pójdzie Pan za ciosem i wyp..li P. MU, C.L itd....a na końcu już tylko siebie. SLD i jej "młodzieżówka rządzi i dzieli. Fajne miasto Płock wracamy do "korzeni"
                    • Gość: wmordejeza Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: 46.7.148.* 02.11.12, 06:44
                      Konkluzja jest jedna: całe te postSLDowskie towarzystwo wokół Prezydenta to jedno wielkie gó..., które manipuluje P. Nowakowskim. Już chyba nikt w następnych wyborach się nie pomyli i nie zagłosuje na Nowakowskiego, bo to de facto głos oddany na SLD, a nie PO. Jedno wielkie bagno. Czy ktoś MU powie, ze nikt go w Ratuszu nie chce?
                      • Gość: elemelek Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.205.c83.petrotel.pl 02.11.12, 07:44
                        a czyja to wina SLD, że w szeregach PO są same matoły które nic nie umieją ...............to miasto schodzi na psy, coraz większe zadupie
                        • Gość: blublu Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.024.c94.petrotel.pl 02.11.12, 07:55
                          Ogólnie, to podziękujmy oświeconej GW - która jak zwykle podniosła larum, dala nam temat do rozmowy kosztem innej osoby. Brawo! Płock - zero dryfu, miasto mistrzów - aż chce się żyć. Nie mniej jednak podzielam zdanie poprzedników - w taki sposób nie żegna się z kolegą... ale ocenę pozostawiam innym.
                        • Gość: kora Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.play-internet.pl 02.11.12, 08:45
                          Jednak Iwaniak i hetkowski to ludzie nie myślacy,jak można rekomendować izmałowicza,który ich sprzedał i popierał Milewskiego.
                          • Gość: menel Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.204.86.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 02.11.12, 08:50
                            Gość portalu: Carline napisał(a):

                            > Rozumię potrzebę

                            a ja nie ROZUMIEM, co znaczy "rozumię potrzebę" - jak mnie ogarnia potrzeba (czytaj sranie przyciska), to idę za potrzebą do kibla, a nie walę sraczką słowną na forum.
                            LECZ SIĘ: to ewidentny syndrom poważnego niedomagania mózgu
                            • Gość: jedno jest pewne Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.opera-mini.net 02.11.12, 14:16
                              MU&co (nazwa nie przypadkowa) to największe dno i niemoc w historii miasta, jeszcze nigdy tak niewielu tak wielką swoją niemocą nie wkur... tak wielu
      • Gość: gość Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.12, 14:32
        Dlaczego Nowakowski nie powoła najważniejszego swojego doradcy - Jarosława Kozaneckiego, doświadczonego przedsiębiorcy, specjalisty od zarządzania, znawcy wszystkiego i bardzo wykształconego - matura.
        • Gość: wmordejeza Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: 46.7.148.* 02.11.12, 15:53
          Ta matura Kozaneckiego jest o wiele więcej warta niż te wszystkie magisterki po Włodku czy UW (oddział Płock). Znam ludzi z dyplomami MBA robionymi w Płocku, a nawet angielskiego nie znają. Papier mają, ale co z tego, jak doświadczenia ani za grosz.
          • Gość: poliglota Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.31.1.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 02.11.12, 16:04

            Gość portalu: wmordejeza napisał(a):

            > Znam ludzi z dyplomami MBA robionymi w Płocku, a nawet angielskiego nie znają. Papier
            > mają, ale co z tego, jak doświadczenia ani za grosz.

            czy znajomość angielskiego automatycznie gwarantuje doświadczenie - znam angielski ( inie tylko) biegle, mam na to papiery, czy cos z tego wynika i mogę mieć jakąs nadzieję?
            BTW: jaki stopień z angielskiego miał na maturze Kozanecki J. ? czy uczył się potem angielskiego prywatnie i gdzie? czy sprecha po angielsku?
            • Gość: ratuszbodygar Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.opera-mini.net 02.11.12, 16:22
              proponuję dogrywkę jarka z pawełkiem, ten który lepsze będzie miał leki i referencje od swoich lekarzy od główki ten wygra stołek na pomocnika ochroniarza w ratuszu
              • Gość: rozważny Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.c157.petrotel.pl 02.11.12, 19:29
                I co Wy z tego jadu macie, tyle tylko, że się powkurzacie. Nie lepiej przejść się na cmentarz, podumać, powspominać zapalić znajomych lamkę, nie tylko przy tym kompe leżycie i pierdołty siejecie, przejść się i przewietrzyć mózg, bo pozostał Wam tylko jeden bełkot. Pozdrawiam
                • Gość: . Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.c156.petrotel.pl 02.11.12, 19:36
                  A więc idź na cmentarz.
                • Gość: Cyd Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.233.c74.petrotel.pl 02.11.12, 19:49
                  Czasem zmiany są potrzebne.
                  Obawiam się tylko, że to kosmetyka i załatwianie prywaty przez drugiego po Bogu w UMP
                  Szkoda KB, może był za mało przebojowy,, może nie miał odpowiednio grubej skóry, a może nie był wystarczająco bezwzględny - nie wiem
                  Wiem natomiast na pewno, że forma zwolnienia (poprzez media) jest delikatnie mówiąc niehonorowa.
                  Szkoda faceta, w mojej subiektywnej ocenie jest zbyt prostolinijny do roli polityka - ale czy to wada?
                  Inna sprawa, że szef ma prawo zwolnić swojego podwładnego i basta - chyba, że to nie była jego decyzja ...
                  Co do J Kozaneckiego, to jestem przekonany, że wbijającemu szpilki w jego chude dupsko popieprzyło się w głowie. Jakaś frustracja zaćmiła umysł, albo pił i niedawno wyszedł z ciągu

                • Gość: ITI Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.11.12, 20:34
                  We wkurzaniu się nie ma nic złego- to bywa często dźwignią i katalizatorem ważnych zmian społecznych. Poza tym dyskusje i polemizowanie faktycznie mogą być źdźbłem w oku osobom zwłaszcza tym, które wolałyby żeby ciemne masy siedziały cicho, oglądały modę na sukces i odreagowały na Święcie Kaszanki, a nie mówiły o niewygodnych dla niektórych faktach.
                  A na stwierdzenie "pozostał wam tylko bełkot" uważałbym bo czasem słowo stać może się ciałem.
                  Gratulacje dla p. Izmajłowicza i dla schroniskowej Maty Hari -p. Magdaleny Wrzodak członka zarządu PO i głównej autorki małżeństwa PO z SLD.
                  • Gość: ratuszowy Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.205.c83.petrotel.pl 03.11.12, 06:30
                    a według mnie całą "zadymą" steruje ropuch
                    • Gość: matti Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.play-internet.pl 03.11.12, 10:30
                      Cała moja symparia do SLD spłyneła do kanału.Czy oni już nie mają lepszych ludzi w swoich szeregach niż izmałowicz.PANOWIE IWANIAK<HETKOWSKI WAM JUZ DZIĘKUJEMY>
                      • Gość: malinka Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.12, 08:10
                        Po prostu ustawa o śmieciach przerosła wszystkich w urzędzie a trzeba ją już wprowadzic w życie, Imajłowicz pomijając daleką przeszłość w SLD od której jak widać nie tak łatwo się uwolnić, przez dekadę zajmował się profesjonalnie gospodarką śmieciową i tak naprawdę to jest pewnie ostatnią deską ratunku dla ratusza. Sądze że artykuł miał go postawić przed faktem dokonanym albo ktoś mu mocno namieszał w głowie albo w "sercu" bo głowę chyba stracił podejmując taki krok. Albo już nie ma innego wyjścia...
                        • Gość: gośc Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.12, 14:42
                          Sorry ale uważasz że w tym mieście albo poza nim nie ma innego fachowca? Nie widzisz zgrzytu prezes Sity który ze swojej prezesury nie zrezygnował a tylko ją zawiesił a funkcjonowanie najwiekszej spółki "śmieciowej" w Płocku? Za jakim sercem on idzie- nie rozśmieszaj mnie. On idzie za interesem swojej Spółki który jest w tej chwili jego interesem. Fachowcy to powinni siedzieć w wydziałach, a jak ich brak to dla odmiany do urzędu miasta powinno się przyjąć kilku fachowców i stworzyć dla normalnych ludzi miejsca pracy a nie je zabierać, ale to już chyba inna bajka.
                    • Gość: taa Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.11.12, 15:26
                      Może i tak- pociągał za sznurki, ale posłużył się osobą zaufaną i kutą na cztery łapy.
                      • Gość: mietła Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.12, 09:00
                        a co się stanie z eksperymentalnym sprzątaniem rozpoczętym przez prez. buczkowskiego ?
                        czy są jakieś wyniki eksperymentu ? czy udało się udowodnić istnienie związku przyczynowo skutkowego pomiędzy sprzątaniem a porządkiem ? jezeli tak to moze warto by ten eksperyment kontynuować a nawet podzielić się jego wynikami ze światem . To mogłaby być świetna promocja Płocka : " W Płocku udało się udowodnić że jak się sprząta to jest czysto ! Szokujące odkrycie w Polsce !" Niemcy z Darmstadt byliby wstrząśnięci ! Mozna by powołać Instytut Badań nad Porządkiem w PPPT , produkować ( eksperymentalnie ) miotły , szkolić pracowników etc.
                        • Gość: malinka Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.12, 09:13
                          Czy w ramach eksperymentu zniknęły śmietniczki na ul. Królewieckiej w Płocku?
                          To całe zamieszanie z tym artykułem nie pomoże Sita wygrać przetargów i rzeczywiście prezes ( i) będzie zmuszony poszukać sobie nowej pracy.
                        • Gość: do mietły Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.180.76.218.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.11.12, 09:41
                          jednak cos się sprząta - Dom Darstad puściutki, jakby mietłą wymieciono - komisjnie stwierdzono taki stan dn 05.11.2012 godz 14.15.
                          komisja dwuosobowa +
                          • Gość: g.w. Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.008.c83.petrotel.pl 06.11.12, 11:37
                            eksperyment chyba się nie udał bo sprzątnięto eksperymentatora - nauczka dla pani redaktor żeby już nikogo z władz z ratusza "na miasto " lepiej nie wyciągała bo może zaginąć w akcji ! wraca taki z miasta a tam juz jego miejsce jest zajete ! Lepiej nie ryzykować !
                            • Gość: fan eksperymentu Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.30.11.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.11.12, 15:04
                              jeśli takie są skutki eksperymentowania to gorąco zachęcam Panią Redaktorkę do wytrwałości w kontynuowaniu tych eksperymentów - mogę nawet przy okazji podrzucic nazwiska paru prominentnych osób z UMP (i nie tylko), które powinny zostać poddane eksperymentowi kończącemu się " nieoczekiwaną zmianą miejsc" - bardzo przyczyniłaby się Pani do rewitalizacji miasta i odświerzenia zatęchłej atmosfery zadupia.
                              • Gość: do fana Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.12, 16:14
                                tak dobrze to niestety nie ma kolego . są jedynie roszady z tą różnicą że tu nie ma wież i koni ale są żaby i inne takie.
                                • Gość: emigrant Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.free.aero2.net.pl 07.11.12, 16:48
                                  Wrzutka GW i cisza - przecież to niepoważne.
                                  do zorientowanych: mógłby ktoś napisać jak się rozwinęła sprawa odwołania KB?
                                  • Gość: Obserwator Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.222.c84.petrotel.pl 07.11.12, 16:53
                                    Czy to niew był przypadkiem trotyl GW /w płockim wydaniu/?
                                    • Gość: mecz Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.12, 18:48
                                      ropuch :buczkowski 1:0
                                      sędzia liniowy nowakowski ma potwierdzić wynik
                                      • Gość: obserwator Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.c152.petrotel.pl 07.11.12, 20:15
                                        hmm niech ktos sprawdzi kiedy zoo złozy wniosek o zmianę schematu organizacyjnego i z jaką datą podpisze będący na chorobowym vice prezydent kb, chcą zdązyc przez nowym vice
                                        • Gość: malinka Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.12, 12:34
                                          nowy -niedoszły? wice K J znany jest z" kozackiej" natury z uśmiechem na ustach i pełną "dyplomacją "pozbywa się wszystkich co nie pasują do jego wizji. Drżą już wszyscy podlegli pod wice i marzą, żeby to była tylko plotka. Niezbyt sympatyczny podobno KB jest teraz postrzegany dla poddanych jak anioł. Pewnie już odprawiane są nowenny w całej komunalce za powrotem do "zdrowia" vice KB ....
                                          • Gość: dyplomata m. Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.31.54.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.11.12, 13:00
                                            Gość portalu: malinka napisał(a):

                                            > z uśmiechem na ustach i pełną "dyplomacją "pozbywa się wszystkich co nie pasują do jego wizji.

                                            jeśli wizja okaże się rzeczywiście wizjonerska, skuteczna i przejrzysta, to można będzie nawet wybaczyć "uśmiechniętą dyplomację" oraz sypiące się iskry i wiór padająy gęsto.
                                            • Gość: gość Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.12, 13:41
                                              "jeśli wizja okaże się rzeczywiście wizjonerska, skuteczna i przejrzysta, to można będzie nawet wybaczyć "uśmiechniętą dyplomację" oraz sypiące się iskry i wiór padający gęsto".

                                              wizjonerska i skuteczna- na pewno dla SITY
                                              przejrzysta- ZAPOMNIJ :-)
                                              • Gość: wiedza Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.12, 14:48
                                                coś długie te pożegnania !? chyba się jednak zżyli ze sobą ! a może się okazało że wiedza byłego wicka mogłaby się objawić nie tam gdzie trzeba !?
                          • Gość: mietła Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.114.c87.petrotel.pl 08.11.12, 14:59
                            miatła się przyda niedługo na nich wszystkich
                            • Gość: umobserwer Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.plock.mm.pl 08.11.12, 15:31
                              A ja ponownie zapytam sie , kiedy ktokolwiek , nie ważne czy ten wiceprezes , czy ktokolwiek inny powie nam mieszkańcom miasta jakież to efekty przyniosły miastu te "turystyczne eskapady: w wykonaniu tegoż aparatczyka tych egzotycznych miejsc typu Brazylia czy chiny?
                              Niech po prostu powiedzą co tam robili i po co byli, mam prawo pytać bo jakas częśc jego i innych biletu była z mojej kasy
                              • Gość: spec Re: Krzysztof Buczkowski pożegna się z urzędem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.12, 16:51
                                to jest tajne spec.znaczenia !
                          • Gość: wmordejeza ale do cholery kto to ten ropuch?? IP: 46.7.148.* 08.11.12, 22:53
                            Co to za persona?
                            • Gość: zoolog Re: ale do cholery kto to ten ropuch?? IP: *.31.15.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.11.12, 08:48
                              ropuch to jurny samiec ropuchy - jego główna rola i zajęie to krycie ropuch i innych żab
                              • Gość: k.k. Re: ale do cholery kto to ten ropuch?? IP: *.008.c83.petrotel.pl 09.11.12, 12:09
                                kolejne "najdłuższe pożegnanie "?
                                • Gość: gość Re: ale do cholery kto to ten ropuch?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.12, 15:52
                                  pewnie czekają aż wszystko przycichnie.
                                • Gość: g Re: ale do cholery kto to ten ropuch?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.11.12, 16:12
                                  Prezes Sity już "pożegnał się" oficjalnie z pracownikami na zebraniu pracowniczym. Jego obowiązki przejmuje obecny wiceprezes.
                                  • obeznany44 Re: Czas by pożegnać wiceprezydenta Lewandowskiego 11.11.12, 17:01
                                    speca od archiwów bardziej niż od urbanistyki panie hiszpan
                                    • Gość: ona 2 Re: Czas by pożegnać wiceprezydenta Lewandowskieg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.12, 18:02
                                      Może tak prezydent od oświaty w Płocku , sprawdziłby co się dzieje w szkołach w Płocku. Brakuje na płyn do mycia podłogi .na szafki na ubrania , mydło w łazienkach, ręczniki, papier toaletowy i wiemy już dlaczego jest wszawica w Płocku. W Płocku jest WSZAWICA W SZKOŁACH ,PRZEDSZKOLACH W 21 WIEKU.!!!
                                  • Gość: ona 2 Re: ale do cholery kto to ten ropuch?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.12, 18:06
                                    To już mamy nowego wice?? Może jakaś fotka?
                                    • Gość: g Re: ale do cholery kto to ten ropuch?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.11.12, 19:15
                                      www.plock.eu/pl/aktualnosci/details/article,2259,1,1.html
                                      Po lewicy :-) prezydenta
                                      • Gość: cynk Re: ale do cholery kto to ten ropuch?? IP: *.opera-mini.net 12.11.12, 09:37
                                        niezła SIT(W)A
                                      • Gość: ona 2 Re: ale do cholery kto to ten ropuch?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.12, 14:13
                                        Fotka jest , ale to jeszcze jako Sita ?
                                        Akcja zbierania nakrętek w szkołach nie wywarła na panach uśmiechu na ustach, coś marne mają miny. Czyżby mieli jakiś poważniejszy problem.
    • obeznany44 Re: AN zaczyna handel i układy z sld 12.11.12, 09:47
      marnie i definitywnie przez to skończy ten pierwszy i dobije tym nie tylko sldowców ale i powców
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka