Dodaj do ulubionych

Wisła i wisełka

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.04, 12:14
Jak popatrzeć na rzekę to w Płocku jest Wisła a w Krakowie wisełka.
Jak popatrzeć na futbol to w Krakowie jest Wisła a w Plocku wisełka.
Smutno.
Obserwuj wątek
    • Gość: fan Re: Wisła i wisełka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.04, 13:01
      smutno ale tak niestety zostanie i przez wiele lat sie nic nie zmienii:]
      • Gość: Wampir Re: Wisła i wisełka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.04, 17:28
        Niestey Fanie, mam te same odczucia, brak dobrego, żołnierskiego wychowania
        narybku. Młody piłkarz powinien być hodowany jak GROM-owiec, a tu... kicha!
        Ciekawe jak to robią inni? W Polsce!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka