Gość: Wampir IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.04, 12:14 Jak popatrzeć na rzekę to w Płocku jest Wisła a w Krakowie wisełka. Jak popatrzeć na futbol to w Krakowie jest Wisła a w Plocku wisełka. Smutno. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: fan Re: Wisła i wisełka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.04, 13:01 smutno ale tak niestety zostanie i przez wiele lat sie nic nie zmienii:] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wampir Re: Wisła i wisełka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.04, 17:28 Niestey Fanie, mam te same odczucia, brak dobrego, żołnierskiego wychowania narybku. Młody piłkarz powinien być hodowany jak GROM-owiec, a tu... kicha! Ciekawe jak to robią inni? W Polsce! Odpowiedz Link Zgłoś