Dodaj do ulubionych

prawko w płocku

13.09.05, 18:23
czy ktos moze mnie poratowac i poradzic gdzie najlepiej udac sie na kurs na
prawo jazdy w Płocku.Moze ktos wie w ktorym ośrodku szkolenia sa "normalni"
egzaminatorzy??blagam pomozcie
Obserwuj wątek
    • Gość: frost Re: prawko w płocku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.05, 18:38
      Ja polecam RONDO na Moscickiego! Mila atmosferka no i zdalem za 1 razem i moi
      znajomi max za 2 :) Wiekszej rady chyba nie trzeba.
      A egzaminatorzy to sa na egzaminie a ucza Cie instruktorzy- tak w roli scislosci
      ;) Pozdro!
      • Gość: Olcia :) Re: prawko w płocku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.05, 20:28
        Ja też chodziłam do RONDA i też za pierwszym razem zdałam, więc polecam
        wszystkim a instruktorzy tam są the best :) p

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka