martucha87 13.09.05, 18:23 czy ktos moze mnie poratowac i poradzic gdzie najlepiej udac sie na kurs na prawo jazdy w Płocku.Moze ktos wie w ktorym ośrodku szkolenia sa "normalni" egzaminatorzy??blagam pomozcie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: frost Re: prawko w płocku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.05, 18:38 Ja polecam RONDO na Moscickiego! Mila atmosferka no i zdalem za 1 razem i moi znajomi max za 2 :) Wiekszej rady chyba nie trzeba. A egzaminatorzy to sa na egzaminie a ucza Cie instruktorzy- tak w roli scislosci ;) Pozdro! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olcia :) Re: prawko w płocku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.05, 20:28 Ja też chodziłam do RONDA i też za pierwszym razem zdałam, więc polecam wszystkim a instruktorzy tam są the best :) p Odpowiedz Link Zgłoś