Dodaj do ulubionych

SLD POZA SEJMEM

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.05, 23:56
Platforma Obywatelska wciąż ma przewagę nad PiS, jednak dystans maleje. SLD
poza Sejmem - takie są wyniki ostatniego sondażu "Rzeczpospolitej" przed
niedzielnymi wyborami.

Co prawda PO nadal cieszy się największym poparciem (34 proc.), jednak nie ma
już tak znaczącej przewagi nad PiS (29 proc.) jak jeszcze dwa tygodnie temu.
Wówczas partię Tuska i Rokity popierało 35 proc. Polaków, zaś ugrupowanie
braci
Kaczyńskich - 26 proc.
Obserwuj wątek
    • Gość: oi SLD POZA SEJMEM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.05, 00:22
      SLD ma za to zdecydowana przewagę w aresztach sledczych i więzieniach.
      Zwłaszcza że niktorzy penitencjariusze tych przybytków przywykli do glosowania
      na 24 ręce
    • Gość: pytacz Re: SLD POZA SEJMEM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.05, 16:05
      co to znaczy ?
      • Gość: albo Re: SLD POZA SEJMEM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.05, 20:37
        ty nie ratuj lewicy bo sie nie da
        ratuj Polskę
    • Gość: prawdziwa lewica Re: SLD POZA SEJMEM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.05, 20:29
      Myślę, że skompromitowane SLD nie wejdzie do sejmu i Olejniczak nie pomoże, ja głosuję na SDPL i Borowskiego bo to przyszłość lewicy.
      • Gość: Ucho Re: SLD POZA SEJMEM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.05, 21:32
        a skąd on się wywodzi?
        • Gość: do ucho Re: SLD POZA SEJMEM IP: *.c157.petrotel.pl 25.09.05, 08:46
          a gó.. ci do tego
    • Gość: rec Re: SLD POZA SEJMEM, głosy idą na SDPiL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.05, 15:41
      o tych nie było słychać by nakradli jak SLD-owcy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka