Dodaj do ulubionych

Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz

    • Gość: Gołąb Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.08, 22:14
      Popieram wszystkich którzy się tu wpisali prezesem powinna zostać osoba
      kompetentna do sprawowania tej funkcji ale także powinna być to osoba kochająca
      WISŁĘ


      Tyle w temacie czekam na decyzje miasta

      Pozdrawiam.
    • Gość: Piker Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.08, 22:41
      Jedna jest prawda - moja - nie zgadzam sie z innymi odbiegajacymi od tych!

      Prezes Wisly Plock nie moze znow byc niewypalem, ktory zrobi niewiele. Czas odbudowac plocka pilke i wrocic do najlepszych czasow kibicowania. Nowy prezes musi byc zwiazany z klubem, byc w dobrym kontaktcie z fanami i powinno mu zalezec nie tylko na posadzie. W srodowisku Plocka - jeden z tych panow - Jacek Kruszewski lub Mariusz Kaliwoda. Nikt inny!
      • Gość: Adrian Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.adsl.inetia.pl 05.01.08, 02:41
        Zamysł prezesa-kibica sprawdził sie w Jagiellonii Białystkok, gdzie
        klub marketingowo wskoczył do czołówki kraju. Gdyby nie to że mają
        takie problemy finansowe byłoby jeszcze lepiej. To doskonały
        przykład że warto zaufać osobom, które ten klub kochają. Moim
        zdaniem propozycja prezesa Stowarzyszenia Sympatyków jest najlepsza.
        Jest to osoba, która jest tutaj od zawsze. Nie zależeć jej będzie na
        pieniądzach, bo kocha ten klub. Prezes SS udowodnił na przestrzeni
        lat, że potrafi skonsolidować środowisko kibiców i walczyć o swoje
        interesy. To samo bardzo prawdopodobne że uda sie przenieźć na grunt
        klubowy.
        • Gość: dwqdw problem w tym ze to co gada tu Maja nie przeklada IP: *.213.c72.petrotel.pl 05.01.08, 11:03
          się na prawdziwe fakty bo wszedzie piszą przeciwieństwo tego co mowi
          Maja a wiec jak to jest Panie Maja? dalej cisza?
          • Gość: kiboo Re: problem w tym ze to co gada tu Maja nie przek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 11:14
            Efekty i kompetencje w pracy maji widac w dotychczasowych
            transferach Sciagnal samych orlow ktorym teraz musza zaplacic zeby
            laskawie chcieli odejsc a i trener jakolcewicz to tyz jego broszka
            • Gość: Leszek Re: problem w tym ze to co gada tu Maja nie przek IP: *.eranet.pl 05.01.08, 12:27
              To najpierw kolego się dowiedz ile miał pieniedzy na te transfery.
              Wim bo rozmawiałem ze Stowarzyszeniem kibiców i byłym prezesem.Cud
              ze wogole mielismy ludzi do gry.Teraz pora na obiecane pienadze od
              miasta.Natychmiast, bo znów przespimy okres transferowy.

              P.S. Nowy prezes z miasta, zastępcy- Jacky & Kali , Adam- dyr.
              sportowy.
    • Gość: Miles11 Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.01.08, 12:42
      po co wisle dobrzy zawodnicy skoro najlepiej im wychodzi pozbywanie sie ich!!
      • Gość: Michał Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.class147.petrotel.pl 05.01.08, 13:24
        Po to żeby awansować do ekstraklasy.
        A nowy zarząd po to, żeby np. to pozbywanie się zmienić!

        W tym momencie dochodzi w klubie do takich sytuacji, że są dogadani
        piłkarze nowi, a nie ma kto złożyć podpisu pod kontraktem (bo nie ma
        prezesa) i sytuacja stoi. Tylko czekać, aż któryś się rozmyśli...

        NOWY PREZES JAK NAJSZYBCIEJ!
        Teraz liczy się każdy dzień!
        • Gość: Rewolucjonista Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.eranet.pl 05.01.08, 19:35
          Niech tylko nie wybiorą naszych ( Jacka lub Kalego ) do władz a do
          koryta siądą politycy to idziem na urząd !!!!!! Panowie ze
          Stowarzyszenia , przecież potraficie !!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: jas Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 19:53
          Janicki i Wiącek też byli kibicami.Wcale nie gorszymi niz Jacky i
          Kali....Nalezy jednak pamietać,ze punkt widzenia zalezy od miejsca
          siedzenia.Prezes to ma byc osoba wyksztalcona,charyzmatyczna,znająca
          prawo,ekonomię,języki i dodatkowo bedąca kibicem.Samo to,ze jeździ
          sie na mecze wyjazdowe to...........stanowczo za mało.Inaczej znów
          będziemy zaściankiem kolesiowskim.Co do Maji.....sami widzicie co on
          sprowadził.........szrot.Płock to tylko
          kolesiostwo,układziki,poklepywanie sie po plecach i kiszenie we
          własnym sosiku doprawionym kompleksami.Albo ktos pomysli innymi
          kategoriami albo dalej bedzie lipa !Problem w tym,ze w UM raczej
          szerokich choryzontów to nie mają.........
          • Gość: jas Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 19:55
            horyzontów-sorki
            • Gość: Michał Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.class147.petrotel.pl 05.01.08, 20:37
              >> Janicki i Wiącek też byli kibicami.

              No i co z tego?
              To skoro Krollop molestował dzieci, to załóżmy od razu, że wszyscy
              dyrygenci to pedofile i zamknijmy Gałczasa z Małachowianki w
              więzieniu. Ludzie, bez paranoi!

              >> Wcale nie gorszymi niz Jacky i
              Kali....

              Kwestia jest taka, że trzeba pamiętać o tym, że oni akurat są
              kibicami CAŁY CZAS. I w czasie dobrym i w czasie złym. Nie przestali
              jeździć na mecze i trwać w społeczności kibicowskiej tylko dlatego,
              że zaczęli gdzieś pracować itd. Bardzo łatwo można rozpoznać, kto
              jest kibicem naprawde, a dla kogo była to - można powiedzieć -
              młodzieńcza fascynacja. Poza tym ciężko jest hierarchizować - Ty
              jesteś lepszym kibicem, a Ty gorszym. I nie o to tu chodzi.
              Chodzi o to jakimi byliby zarządcami w klubie...
              W moim mniemaniu Janicki był dobrym prezesem. To co go blokowało i
              nie pozwoliło działać jeszcze efektywniej to długi narobione przez
              Dmocha, typowo płockie malkontenctwo i... powiązania polityczne!
              I tu jest sedno problemu. To nie może być ktoś kto będzie "zmuszony
              zrezygnować" (tak jak teraz Janic) z powodów politycznych, mimo że
              dopiero zaczął pewną misję.

              >> Prezes to ma byc osoba wyksztalcona,charyzmatyczna,znająca
              prawo,ekonomię,języki i dodatkowo bedąca kibicem.

              Wykształcenie, charyzma, języki, znajomość prawa i ekonomii nie
              teoretyczne ale w DOŚWIADCZENIU zarówno w pracy, jak i wolontariacie
              w Stowarzyszeniu. Niczego z tego czego niewątpliwie potrzeba nie
              brakuje moim kandydatom!

              >>Samo to,ze jeździ
              sie na mecze wyjazdowe to...........stanowczo za mało.

              Oczywiście, że tak. Jeździ regularnie ok.100 osób można powiedzieć.
              Z tej 100 wybrano dwóch najlepiej nadających się na to stanowisko.
              To nie jest na pewno tak, że to ich jedyny atut i samo to, że
              zakładasz tak z góry jest MALKONTENCTWEM!

              >> Inaczej znów
              będziemy zaściankiem kolesiowskim.Co do Maji.....sami widzicie co on
              sprowadził.........szrot.

              Z warunkami jakie zastał w klubie to cud, co udało mu się stworzyć.
              Gdyby wartościowi piłkarze np. Kowalski i Bania nie okazali się
              takimi minimalistami, a my - kibice -nie czekali tak długo z
              reakcją, byłoby lepiej. I na wiosne będzie! A to, że jesteśmy na 8
              miejscu, a nie 1 to NIE WINA MAJEWSKIEGO!

              >> Płock to tylko
              kolesiostwo,układziki,poklepywanie sie po plecach i kiszenie we
              własnym sosiku doprawionym kompleksami.Albo ktos pomysli innymi
              kategoriami albo dalej bedzie lipa !

              No właśnie. To pomyśl Jasiu o tym. Tylko nieco głębiej to
              przeanalizuj. I przemyśl czy lepiej żeby to był ktoś spoza układów,
              czy lepiej, żeby wsadzili radnego w zamian za głosy, albo kogoś kto
              chce się dorobić na NASZEJ WIŚLE ??!!

              Pozdrawiam
              TYLKO NAFCIARZE!
              • Gość: jas Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 21:08
                To,ze byli kibicami to nie zarzut,źle to odbierasz.Nie chodzi też o
                młoodzieńczą fascynacje,bo oni nadal są kibicami.Chcialem Ci tylko
                powiedzieć ,ze sam ten fakt nie jest jedynym argumentem,a jednym z
                wielu.Równiez uważam,ze Janicki nie był zły,a miał te zalety o
                których pisałem dalej... właśnie te praktyczne zdobyte w
                telekomunikacji,petrotelu,na odpowiednich
                stanowiskach.Malkontenctwem nie nazywaj tego,ze pisze o ich zaletach-
                dla mnie niewystrczających,jednak niewatpliwych-wyjazdach na
                mecze,tylko powiedz coś o ich przygotowaniu merytorycznym do
                pełnienia tak ważnej funkcji w klubie.Co do MAji to,niech najlepiej
                świadczy o jego pracy fakt,ze wystawiał sam sie do składu,zamiast
                gwiazd przez siebie sprowadzonych!!!Rozumiem przypadki w nizszych
                klasach-grający 2 trener,ale grający dyrektor sportowy
                odpowiedzialny za transfery???????????????
                >> Płock to tylko
                > kolesiostwo,układziki,poklepywanie sie po plecach i kiszenie we
                > własnym sosiku doprawionym kompleksami.Albo ktos pomysli innymi
                > kategoriami albo dalej bedzie lipa !
                >
                > No właśnie. To pomyśl Jasiu o tym. Tylko nieco głębiej to
                > przeanalizuj. I przemyśl czy lepiej żeby to był ktoś spoza
                układów,
                > czy lepiej, żeby wsadzili radnego w zamian za głosy, albo kogoś
                kto
                > chce się dorobić na NASZEJ WIŚLE ??!!
                >
                > Pozdrawiam
                > TYLKO NAFCIARZE!

                Właśie jasio pomyślal,ale najwyrażniej go nie zrozumiałeś.Ja właśnie
                mówie o tym,zeby prezesem był ktoś 'Dużego Kalibru,a nie z układów,i
                nawet przez myśl mi nie przeszło,ze jakiś tam radny...
                Pozdrawiam.Myślę,ze teraz tekst bedzie bardziej zrozumiały.... :-)
    • Gość: Zbyszek S. Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 21:51
      Michal ile Ty masz lat i kim Ty jestes bo widze ze udajesz znawce
      wielkiego kalibru Płockich klimatow ? Ty wogole jestes z Płocka a
      moze nie co? od ilu lat "kibicujesz" Wisle co? Jesli Ty chcesz
      porownywac Kalego z Jackym do Wiacka i Janickiego? Dziamiesz na tym
      forum buzia jakbys conajmniej wychowal sie na tym stadionie i
      przezyl polwe prezesow. Wogole kojarzysz czasy gdy powstawal ruch
      kibicowski w Płocku kojarzysz kto go zakladal kto sie staral kto
      organizowal to wszystko...na moj gust nie, Skoro chcesz porownywac
      Kalego z Wiackiem. Skocz ze swoimi bzdurami i lansowaniem swoich
      zapewne kolesiow-kandydatow na prezesow. W PŁOCKU POTRZEBNY JEST
      PREZES WIELKIEGO KALIBRU JAK TO JEDEN Z PRZEDMOWCOW NAPISAL. Koniec
      juz z eksperymentowaniem dosc juz pseudoprezesow ,nastepnych nie
      chcemy ! Czekam na powaznego kandydata.
      • Gość: Wiącek Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.eranet.pl 05.01.08, 22:19
        Wygląda na to ze Zbyszek S. sam kandydujesz.... To pokaż tego
        kandydata WIELKIEGO KALIBRU.Tylko nie wyjeżdzaj tu z takimi tuzami
        jak Wenerski czy Świątek bo mi sie zajady robią...Michał może i jest
        emocjonalnie związany z chłopakami ze Stowarzyszenia,ale spójrz na
        przykład Białegostoku. Tam dowodzi kibic.... A co bylo u nas do tej
        pory?? Gawłowski-znał sie na zarządzaniu ale nie sportem, Pilimon-
        szkoda slów,Dmoszyński- ( miałeś swojego Prezesa Wielkiego Kalibru)
        po wątpliwie sportowych sukcesach (kupiony Puchar) spadek z hukiem.
        Czas na KIBICA. Ale kibica przez duze K........
        • Gość: mjk Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 22:53
          o prezesie nie mam zamiaru dyskutowac bo karty juz dawno rozdane, ba i wiem
          nawet kto bedzie nastepnym prezesem za jakies 2-3 lata wiec wg mnie ta polemnika
          kto byłby najlepszy nie jest zbytnio na miejscu :) co do propozycji Michała to
          Ci powiem że bym nie zaryzykował bo wg mnie brakuje tym ludzia troche
          doświadzenia w samodzielnym prowadzeniu klubu, klub kibica to nie klub sportowy.
          Pamietam pana Wiącka jak nawoływał kibiców do odwołania prezesa Gawłowskiego,
          moze pora żebyśmy my teraz panu Wiąckowi też tak pomachali? Krytykował,
          krytykował mówił że lezy mu na sercu dobro klubu....dostał ciepła posadke i
          nagle wszystko potem było super =) cali ludzie.

          a co do prezesa Dmoszyńskiego - uważam że był prezesem wielkiego kalibru, nie
          tylko po dokonaniach ale po tym jak grała nasza drużyna prowadzona wtedy jeszcze
          przez M. Jabłońskiego, gdzie wtedy w lidze bylismy (tez kupione miejsce?) i jacy
          zawodnicy u nas grali (chyba że kupili ich umiejetności oddzielnie hehe) ile
          nazwisk z tamtych lat widzicie teraz w reprezentacji? a kogo Maja sprowadził?
          dla mnie samych emerytów...a co do Strugarka mam wrażenie że klub sie pomylił i
          znowu stracił piłkarza który bedzie kiedyś bardzo cenny.
        • Gość: Zbyszek S. Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.08, 10:56
          sluchaj kolego, ja mam 43 lata jestem bylym pilkarzem(naprawde
          bardzo bylym)i wbrew Twoim zalozeniom nie kandyduje na prezesa tego
          klubu. Jestem zwyklym kibicem "nieaktywnym" jak to ktos nazwal.
          Odnoszac sie do Twojej wypowiedzi chcialbym zebys napisal mi na
          jakiej podstawie oceniasz tak prace pana Wenerskiego czy Swiatka ?
          Smiem twierdzic ze nigdy z tymi Panami nie miales do czynienia a
          lansujac swoich kolesi obrazasz przy tym ludzi zaslozonych dla tego
          klubu. Powiedz mi kim dla Ciebie jest taki "zwykly" Pan Roczniak?
          Pewnie tez nikim ale za to kim jest Pan Kali albo Jacky ? Oj tak tu
          bys sie rozpisywal. Konczac ta wypowiedz chcialbym powiedziec
          stanowcze NIE dla prezesa kibica ! Tylko czlowiek "duzego kalibru"
          moze wniesc ten klub na szczyt. Nie chcemy byc przecietniakiem Wisla
          to Nasze dobro!
      • Gość: Michał Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.class147.petrotel.pl 05.01.08, 22:46
        >> Michal ile Ty masz lat i kim Ty jestes bo widze ze udajesz znawce
        wielkiego kalibru Płockich klimatow ? Ty wogole jestes z Płocka a
        moze nie co? od ilu lat "kibicujesz" Wisle co? Jesli Ty chcesz
        porownywac Kalego z Jackym do Wiacka i Janickiego? Dziamiesz na tym
        forum buzia jakbys conajmniej wychowal sie na tym stadionie i
        przezyl polwe prezesow. Wogole kojarzysz czasy gdy powstawal ruch
        kibicowski w Płocku kojarzysz kto go zakladal kto sie staral kto
        organizowal to wszystko...na moj gust nie, Skoro chcesz porownywac
        Kalego z Wiackiem. Skocz ze swoimi bzdurami i lansowaniem swoich
        zapewne kolesiow-kandydatow na prezesow. W PŁOCKU POTRZEBNY JEST
        PREZES WIELKIEGO KALIBRU JAK TO JEDEN Z PRZEDMOWCOW NAPISAL. Koniec
        juz z eksperymentowaniem dosc juz pseudoprezesow ,nastepnych nie
        chcemy ! Czekam na powaznego kandydata.

        Różnica między nami jest taka, że ja z siebie nie robię nie wiadomo kogo, tylko
        Ty pisząc mi tu o jakichś zamierzchłych czasach.
        Ja nie porównuje Kalego i Jacka do Wiącka i Janica, bo podejrzewam, że ani jedni
        ani drudzy nie chcieli by takich porównań, ani tymbardziej jakiejś chorej
        rywalizacji...
        Są to moi kolesie, tak samo jak kolesie wszystkich aktywnych kibiców w Płocku,
        co chyba widzisz po tych wszystkich wpisach, bo sam tego nie pisałem.
        Idąc dalej uważam, że jako kibice jesteśmy pośrednio właścicielami tego klubu i
        powinniśmy mieć swoich przedstawicieli w zarządzie.
        Różnica między nimi, a jakimś łapsem, którego zapewne będzie chciało wsadzić
        miasto jest taka, że będą robić dwa razy więcej za trzy razy mniejszą kasę!!!
        Jestem tego pewien i jeśli to nie jest dla Ciebie argument, albo uważasz, że
        jako kibice nie powinniśmy mieć swojego przedstawiciela w klubie, to stuknij się
        w głowę.
        • Gość: smutny_koniec Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.049.c77.petrotel.pl 05.01.08, 23:35
          Tak czytam co Wy tu wypisujecie.... na prezesa ten, tamten, a może jeszcze
          inny...ten powinien być prezesem bo to, bo tam to, bo sramto...

          pytam się: kto Was posłucha? Kto wybierze Waszego kandydata na prezesa?

          Prezesa przywiozą w PiS'owskiej teczce z ratusza i będziecie mieli gó.. do
          gadania w tej kwestii. Pospuszczacie łby jak konie i zaaprobujecie zastaną sytuację.
          ktoś napisał w tym sensie, że "jeśli nie nasz prezes to idziemy pod ratusz"...
          już to widzę, te tysiące kibiców pod ratuszem...

          Zapamiętajcie sobie jedno - tam gdzie zaczyna się polityka, tam kończy się
          sport. Cienko widzę nasz Klub zarządzany przez polityka, a nie menadżera z
          prawdziwego zdarzenia.

    • Gość: jack69 Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.151.c88.petrotel.pl 06.01.08, 07:38
      tylko prezes z poza tego chorego układu który od lat tu panuje-dosyć
      już tej amatorszczyzny pozdro
    • Gość: Maciek Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.08, 10:41
      Michal ja Cie popieram kibice powinni miec swojego przedtsawiciela,
      ale dlaczego ma on od razu zajmowac najwyzsze stanowisko? Niech
      zasiadze w radzie nadzorczej niech dostanie pozycje vive-prezesa, bo
      klub pilkarski to nie kolko teatralne. A wracajac jeszcze do tyck
      kibicow "aktywnych" mam rozumiec ze sa to Ci co jezdza na wyjazdy i
      zasiadaja aby dopingowac zespol na sektorze A tj ta garstka 200-300
      osob tak? No to wybacz chlopie ale nikt z mniejszosci jeszcze wodzem
      danego "zespolu"(czyli my kibice,takze Ci "nieaktywni") nie zostal.
      Zgadzam sie z tym ze potrzebny jest prezes duzego kalibru. Dajesz
      przyklad z Jaga(albo jeden z Twoich kolegow),ale ja uwazam ze jest
      to fenomen( jesli mozna nazwac tak klub ktory jest bez grosza i
      jego "kariera" w tym satnie rzeczy w krotce sie skonczy). Ja
      osobiscie nie chcialbym isc ich sladem. Po drugie jesli im wyszlo
      skoro tak twierdzisz to jak sam wczesniej napisales tu cytuje: To
      skoro Krollop molestował dzieci, to załóżmy od razu, że wszyscy
      dyrygenci to pedofile i zamknijmy Gałczasa z Małachowianki w
      więzieniu. Ludzie, bez paranoi!" Wiec pilka zostal odbita w Twoja
      strone.
      Tez twierdze ze dalsza dyskusja na temat noweg prezesa jest zbedna
      bo to nie konkurs eurowizji gdzie wysylamy smsy na kandydatow. Nie
      My o tym decyzujemy nie my kupilismy ten klub i nie Nam powierzono
      obsadzenie tego stanowiska. POzdrawiam
      PS. Czekamy na Nowego prezesa !
      • Gość: mjk Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.08, 12:37
        > Tez twierdze ze dalsza dyskusja na temat noweg prezesa jest zbedna
        > bo to nie konkurs eurowizji gdzie wysylamy smsy na kandydatow. Nie
        > My o tym decyzujemy nie my kupilismy ten klub i nie Nam powierzono
        > obsadzenie tego stanowiska. POzdrawiam

        a tu sie mylisz bo my kupilismy ;) my tworzymy te miasto, my wybieramy jego
        władze (czyli naszych przedstawicieli), miasto prowadzi inwestycje z naszych
        pieniedzy, a wiec to jest nasz klub :) a decyduja tych których wybraliśmy...
      • Gość: Michał Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.class147.petrotel.pl 06.01.08, 21:17
        Ależ ja się z Tobą zgadzam :) Albo ja niewyraźnie opisuję to co myślę, albo Ty
        coś źle odbierasz.
        Ja nie mówię, że przedstawiciel kibiców ma zajmować najwyższe stanowisko w
        zarządzie (i nie dzielę kibiców na lepszych i gorszych przez to czy są
        "aktywni", czy nie - natomiast uważam, że Ci aktywni są częściej bliżej klubu,
        jego problemów i aktualnych wydarzeń, niż Ci którzy na stadion zaglądają raz na
        dwa tygodnie), ale powinien mieć realny wpływ na to co dzieje się w klubie :)
        Co do Jagi - moim zdaniem zdziwisz się i ten klub będzie się piął na szczyty.
        Podobnie jak np. Lech, gdzie również realny wpływ na decyzje mają
        przedstawiciele kibiców.
        Co do bezsensu tej dyskusji - myślę, że milcząc i nie mówiąc tego co myślimy,
        jako kibice robimy dużo gorzej.

        Pozdrawiam serdecznie :>
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka