Gość: Gołąb Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.08, 22:14 Popieram wszystkich którzy się tu wpisali prezesem powinna zostać osoba kompetentna do sprawowania tej funkcji ale także powinna być to osoba kochająca WISŁĘ Tyle w temacie czekam na decyzje miasta Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piker Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.08, 22:41 Jedna jest prawda - moja - nie zgadzam sie z innymi odbiegajacymi od tych! Prezes Wisly Plock nie moze znow byc niewypalem, ktory zrobi niewiele. Czas odbudowac plocka pilke i wrocic do najlepszych czasow kibicowania. Nowy prezes musi byc zwiazany z klubem, byc w dobrym kontaktcie z fanami i powinno mu zalezec nie tylko na posadzie. W srodowisku Plocka - jeden z tych panow - Jacek Kruszewski lub Mariusz Kaliwoda. Nikt inny! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adrian Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.adsl.inetia.pl 05.01.08, 02:41 Zamysł prezesa-kibica sprawdził sie w Jagiellonii Białystkok, gdzie klub marketingowo wskoczył do czołówki kraju. Gdyby nie to że mają takie problemy finansowe byłoby jeszcze lepiej. To doskonały przykład że warto zaufać osobom, które ten klub kochają. Moim zdaniem propozycja prezesa Stowarzyszenia Sympatyków jest najlepsza. Jest to osoba, która jest tutaj od zawsze. Nie zależeć jej będzie na pieniądzach, bo kocha ten klub. Prezes SS udowodnił na przestrzeni lat, że potrafi skonsolidować środowisko kibiców i walczyć o swoje interesy. To samo bardzo prawdopodobne że uda sie przenieźć na grunt klubowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dwqdw problem w tym ze to co gada tu Maja nie przeklada IP: *.213.c72.petrotel.pl 05.01.08, 11:03 się na prawdziwe fakty bo wszedzie piszą przeciwieństwo tego co mowi Maja a wiec jak to jest Panie Maja? dalej cisza? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiboo Re: problem w tym ze to co gada tu Maja nie przek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 11:14 Efekty i kompetencje w pracy maji widac w dotychczasowych transferach Sciagnal samych orlow ktorym teraz musza zaplacic zeby laskawie chcieli odejsc a i trener jakolcewicz to tyz jego broszka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leszek Re: problem w tym ze to co gada tu Maja nie przek IP: *.eranet.pl 05.01.08, 12:27 To najpierw kolego się dowiedz ile miał pieniedzy na te transfery. Wim bo rozmawiałem ze Stowarzyszeniem kibiców i byłym prezesem.Cud ze wogole mielismy ludzi do gry.Teraz pora na obiecane pienadze od miasta.Natychmiast, bo znów przespimy okres transferowy. P.S. Nowy prezes z miasta, zastępcy- Jacky & Kali , Adam- dyr. sportowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miles11 Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.01.08, 12:42 po co wisle dobrzy zawodnicy skoro najlepiej im wychodzi pozbywanie sie ich!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.class147.petrotel.pl 05.01.08, 13:24 Po to żeby awansować do ekstraklasy. A nowy zarząd po to, żeby np. to pozbywanie się zmienić! W tym momencie dochodzi w klubie do takich sytuacji, że są dogadani piłkarze nowi, a nie ma kto złożyć podpisu pod kontraktem (bo nie ma prezesa) i sytuacja stoi. Tylko czekać, aż któryś się rozmyśli... NOWY PREZES JAK NAJSZYBCIEJ! Teraz liczy się każdy dzień! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rewolucjonista Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.eranet.pl 05.01.08, 19:35 Niech tylko nie wybiorą naszych ( Jacka lub Kalego ) do władz a do koryta siądą politycy to idziem na urząd !!!!!! Panowie ze Stowarzyszenia , przecież potraficie !!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jas Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 19:53 Janicki i Wiącek też byli kibicami.Wcale nie gorszymi niz Jacky i Kali....Nalezy jednak pamietać,ze punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia.Prezes to ma byc osoba wyksztalcona,charyzmatyczna,znająca prawo,ekonomię,języki i dodatkowo bedąca kibicem.Samo to,ze jeździ sie na mecze wyjazdowe to...........stanowczo za mało.Inaczej znów będziemy zaściankiem kolesiowskim.Co do Maji.....sami widzicie co on sprowadził.........szrot.Płock to tylko kolesiostwo,układziki,poklepywanie sie po plecach i kiszenie we własnym sosiku doprawionym kompleksami.Albo ktos pomysli innymi kategoriami albo dalej bedzie lipa !Problem w tym,ze w UM raczej szerokich choryzontów to nie mają......... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jas Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 19:55 horyzontów-sorki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.class147.petrotel.pl 05.01.08, 20:37 >> Janicki i Wiącek też byli kibicami. No i co z tego? To skoro Krollop molestował dzieci, to załóżmy od razu, że wszyscy dyrygenci to pedofile i zamknijmy Gałczasa z Małachowianki w więzieniu. Ludzie, bez paranoi! >> Wcale nie gorszymi niz Jacky i Kali.... Kwestia jest taka, że trzeba pamiętać o tym, że oni akurat są kibicami CAŁY CZAS. I w czasie dobrym i w czasie złym. Nie przestali jeździć na mecze i trwać w społeczności kibicowskiej tylko dlatego, że zaczęli gdzieś pracować itd. Bardzo łatwo można rozpoznać, kto jest kibicem naprawde, a dla kogo była to - można powiedzieć - młodzieńcza fascynacja. Poza tym ciężko jest hierarchizować - Ty jesteś lepszym kibicem, a Ty gorszym. I nie o to tu chodzi. Chodzi o to jakimi byliby zarządcami w klubie... W moim mniemaniu Janicki był dobrym prezesem. To co go blokowało i nie pozwoliło działać jeszcze efektywniej to długi narobione przez Dmocha, typowo płockie malkontenctwo i... powiązania polityczne! I tu jest sedno problemu. To nie może być ktoś kto będzie "zmuszony zrezygnować" (tak jak teraz Janic) z powodów politycznych, mimo że dopiero zaczął pewną misję. >> Prezes to ma byc osoba wyksztalcona,charyzmatyczna,znająca prawo,ekonomię,języki i dodatkowo bedąca kibicem. Wykształcenie, charyzma, języki, znajomość prawa i ekonomii nie teoretyczne ale w DOŚWIADCZENIU zarówno w pracy, jak i wolontariacie w Stowarzyszeniu. Niczego z tego czego niewątpliwie potrzeba nie brakuje moim kandydatom! >>Samo to,ze jeździ sie na mecze wyjazdowe to...........stanowczo za mało. Oczywiście, że tak. Jeździ regularnie ok.100 osób można powiedzieć. Z tej 100 wybrano dwóch najlepiej nadających się na to stanowisko. To nie jest na pewno tak, że to ich jedyny atut i samo to, że zakładasz tak z góry jest MALKONTENCTWEM! >> Inaczej znów będziemy zaściankiem kolesiowskim.Co do Maji.....sami widzicie co on sprowadził.........szrot. Z warunkami jakie zastał w klubie to cud, co udało mu się stworzyć. Gdyby wartościowi piłkarze np. Kowalski i Bania nie okazali się takimi minimalistami, a my - kibice -nie czekali tak długo z reakcją, byłoby lepiej. I na wiosne będzie! A to, że jesteśmy na 8 miejscu, a nie 1 to NIE WINA MAJEWSKIEGO! >> Płock to tylko kolesiostwo,układziki,poklepywanie sie po plecach i kiszenie we własnym sosiku doprawionym kompleksami.Albo ktos pomysli innymi kategoriami albo dalej bedzie lipa ! No właśnie. To pomyśl Jasiu o tym. Tylko nieco głębiej to przeanalizuj. I przemyśl czy lepiej żeby to był ktoś spoza układów, czy lepiej, żeby wsadzili radnego w zamian za głosy, albo kogoś kto chce się dorobić na NASZEJ WIŚLE ??!! Pozdrawiam TYLKO NAFCIARZE! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jas Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 21:08 To,ze byli kibicami to nie zarzut,źle to odbierasz.Nie chodzi też o młoodzieńczą fascynacje,bo oni nadal są kibicami.Chcialem Ci tylko powiedzieć ,ze sam ten fakt nie jest jedynym argumentem,a jednym z wielu.Równiez uważam,ze Janicki nie był zły,a miał te zalety o których pisałem dalej... właśnie te praktyczne zdobyte w telekomunikacji,petrotelu,na odpowiednich stanowiskach.Malkontenctwem nie nazywaj tego,ze pisze o ich zaletach- dla mnie niewystrczających,jednak niewatpliwych-wyjazdach na mecze,tylko powiedz coś o ich przygotowaniu merytorycznym do pełnienia tak ważnej funkcji w klubie.Co do MAji to,niech najlepiej świadczy o jego pracy fakt,ze wystawiał sam sie do składu,zamiast gwiazd przez siebie sprowadzonych!!!Rozumiem przypadki w nizszych klasach-grający 2 trener,ale grający dyrektor sportowy odpowiedzialny za transfery??????????????? >> Płock to tylko > kolesiostwo,układziki,poklepywanie sie po plecach i kiszenie we > własnym sosiku doprawionym kompleksami.Albo ktos pomysli innymi > kategoriami albo dalej bedzie lipa ! > > No właśnie. To pomyśl Jasiu o tym. Tylko nieco głębiej to > przeanalizuj. I przemyśl czy lepiej żeby to był ktoś spoza układów, > czy lepiej, żeby wsadzili radnego w zamian za głosy, albo kogoś kto > chce się dorobić na NASZEJ WIŚLE ??!! > > Pozdrawiam > TYLKO NAFCIARZE! Właśie jasio pomyślal,ale najwyrażniej go nie zrozumiałeś.Ja właśnie mówie o tym,zeby prezesem był ktoś 'Dużego Kalibru,a nie z układów,i nawet przez myśl mi nie przeszło,ze jakiś tam radny... Pozdrawiam.Myślę,ze teraz tekst bedzie bardziej zrozumiały.... :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbyszek S. Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 21:51 Michal ile Ty masz lat i kim Ty jestes bo widze ze udajesz znawce wielkiego kalibru Płockich klimatow ? Ty wogole jestes z Płocka a moze nie co? od ilu lat "kibicujesz" Wisle co? Jesli Ty chcesz porownywac Kalego z Jackym do Wiacka i Janickiego? Dziamiesz na tym forum buzia jakbys conajmniej wychowal sie na tym stadionie i przezyl polwe prezesow. Wogole kojarzysz czasy gdy powstawal ruch kibicowski w Płocku kojarzysz kto go zakladal kto sie staral kto organizowal to wszystko...na moj gust nie, Skoro chcesz porownywac Kalego z Wiackiem. Skocz ze swoimi bzdurami i lansowaniem swoich zapewne kolesiow-kandydatow na prezesow. W PŁOCKU POTRZEBNY JEST PREZES WIELKIEGO KALIBRU JAK TO JEDEN Z PRZEDMOWCOW NAPISAL. Koniec juz z eksperymentowaniem dosc juz pseudoprezesow ,nastepnych nie chcemy ! Czekam na powaznego kandydata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wiącek Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.eranet.pl 05.01.08, 22:19 Wygląda na to ze Zbyszek S. sam kandydujesz.... To pokaż tego kandydata WIELKIEGO KALIBRU.Tylko nie wyjeżdzaj tu z takimi tuzami jak Wenerski czy Świątek bo mi sie zajady robią...Michał może i jest emocjonalnie związany z chłopakami ze Stowarzyszenia,ale spójrz na przykład Białegostoku. Tam dowodzi kibic.... A co bylo u nas do tej pory?? Gawłowski-znał sie na zarządzaniu ale nie sportem, Pilimon- szkoda slów,Dmoszyński- ( miałeś swojego Prezesa Wielkiego Kalibru) po wątpliwie sportowych sukcesach (kupiony Puchar) spadek z hukiem. Czas na KIBICA. Ale kibica przez duze K........ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mjk Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 22:53 o prezesie nie mam zamiaru dyskutowac bo karty juz dawno rozdane, ba i wiem nawet kto bedzie nastepnym prezesem za jakies 2-3 lata wiec wg mnie ta polemnika kto byłby najlepszy nie jest zbytnio na miejscu :) co do propozycji Michała to Ci powiem że bym nie zaryzykował bo wg mnie brakuje tym ludzia troche doświadzenia w samodzielnym prowadzeniu klubu, klub kibica to nie klub sportowy. Pamietam pana Wiącka jak nawoływał kibiców do odwołania prezesa Gawłowskiego, moze pora żebyśmy my teraz panu Wiąckowi też tak pomachali? Krytykował, krytykował mówił że lezy mu na sercu dobro klubu....dostał ciepła posadke i nagle wszystko potem było super =) cali ludzie. a co do prezesa Dmoszyńskiego - uważam że był prezesem wielkiego kalibru, nie tylko po dokonaniach ale po tym jak grała nasza drużyna prowadzona wtedy jeszcze przez M. Jabłońskiego, gdzie wtedy w lidze bylismy (tez kupione miejsce?) i jacy zawodnicy u nas grali (chyba że kupili ich umiejetności oddzielnie hehe) ile nazwisk z tamtych lat widzicie teraz w reprezentacji? a kogo Maja sprowadził? dla mnie samych emerytów...a co do Strugarka mam wrażenie że klub sie pomylił i znowu stracił piłkarza który bedzie kiedyś bardzo cenny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbyszek S. Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.08, 10:56 sluchaj kolego, ja mam 43 lata jestem bylym pilkarzem(naprawde bardzo bylym)i wbrew Twoim zalozeniom nie kandyduje na prezesa tego klubu. Jestem zwyklym kibicem "nieaktywnym" jak to ktos nazwal. Odnoszac sie do Twojej wypowiedzi chcialbym zebys napisal mi na jakiej podstawie oceniasz tak prace pana Wenerskiego czy Swiatka ? Smiem twierdzic ze nigdy z tymi Panami nie miales do czynienia a lansujac swoich kolesi obrazasz przy tym ludzi zaslozonych dla tego klubu. Powiedz mi kim dla Ciebie jest taki "zwykly" Pan Roczniak? Pewnie tez nikim ale za to kim jest Pan Kali albo Jacky ? Oj tak tu bys sie rozpisywal. Konczac ta wypowiedz chcialbym powiedziec stanowcze NIE dla prezesa kibica ! Tylko czlowiek "duzego kalibru" moze wniesc ten klub na szczyt. Nie chcemy byc przecietniakiem Wisla to Nasze dobro! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.class147.petrotel.pl 05.01.08, 22:46 >> Michal ile Ty masz lat i kim Ty jestes bo widze ze udajesz znawce wielkiego kalibru Płockich klimatow ? Ty wogole jestes z Płocka a moze nie co? od ilu lat "kibicujesz" Wisle co? Jesli Ty chcesz porownywac Kalego z Jackym do Wiacka i Janickiego? Dziamiesz na tym forum buzia jakbys conajmniej wychowal sie na tym stadionie i przezyl polwe prezesow. Wogole kojarzysz czasy gdy powstawal ruch kibicowski w Płocku kojarzysz kto go zakladal kto sie staral kto organizowal to wszystko...na moj gust nie, Skoro chcesz porownywac Kalego z Wiackiem. Skocz ze swoimi bzdurami i lansowaniem swoich zapewne kolesiow-kandydatow na prezesow. W PŁOCKU POTRZEBNY JEST PREZES WIELKIEGO KALIBRU JAK TO JEDEN Z PRZEDMOWCOW NAPISAL. Koniec juz z eksperymentowaniem dosc juz pseudoprezesow ,nastepnych nie chcemy ! Czekam na powaznego kandydata. Różnica między nami jest taka, że ja z siebie nie robię nie wiadomo kogo, tylko Ty pisząc mi tu o jakichś zamierzchłych czasach. Ja nie porównuje Kalego i Jacka do Wiącka i Janica, bo podejrzewam, że ani jedni ani drudzy nie chcieli by takich porównań, ani tymbardziej jakiejś chorej rywalizacji... Są to moi kolesie, tak samo jak kolesie wszystkich aktywnych kibiców w Płocku, co chyba widzisz po tych wszystkich wpisach, bo sam tego nie pisałem. Idąc dalej uważam, że jako kibice jesteśmy pośrednio właścicielami tego klubu i powinniśmy mieć swoich przedstawicieli w zarządzie. Różnica między nimi, a jakimś łapsem, którego zapewne będzie chciało wsadzić miasto jest taka, że będą robić dwa razy więcej za trzy razy mniejszą kasę!!! Jestem tego pewien i jeśli to nie jest dla Ciebie argument, albo uważasz, że jako kibice nie powinniśmy mieć swojego przedstawiciela w klubie, to stuknij się w głowę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smutny_koniec Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.049.c77.petrotel.pl 05.01.08, 23:35 Tak czytam co Wy tu wypisujecie.... na prezesa ten, tamten, a może jeszcze inny...ten powinien być prezesem bo to, bo tam to, bo sramto... pytam się: kto Was posłucha? Kto wybierze Waszego kandydata na prezesa? Prezesa przywiozą w PiS'owskiej teczce z ratusza i będziecie mieli gó.. do gadania w tej kwestii. Pospuszczacie łby jak konie i zaaprobujecie zastaną sytuację. ktoś napisał w tym sensie, że "jeśli nie nasz prezes to idziemy pod ratusz"... już to widzę, te tysiące kibiców pod ratuszem... Zapamiętajcie sobie jedno - tam gdzie zaczyna się polityka, tam kończy się sport. Cienko widzę nasz Klub zarządzany przez polityka, a nie menadżera z prawdziwego zdarzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jack69 Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.151.c88.petrotel.pl 06.01.08, 07:38 tylko prezes z poza tego chorego układu który od lat tu panuje-dosyć już tej amatorszczyzny pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.08, 10:41 Michal ja Cie popieram kibice powinni miec swojego przedtsawiciela, ale dlaczego ma on od razu zajmowac najwyzsze stanowisko? Niech zasiadze w radzie nadzorczej niech dostanie pozycje vive-prezesa, bo klub pilkarski to nie kolko teatralne. A wracajac jeszcze do tyck kibicow "aktywnych" mam rozumiec ze sa to Ci co jezdza na wyjazdy i zasiadaja aby dopingowac zespol na sektorze A tj ta garstka 200-300 osob tak? No to wybacz chlopie ale nikt z mniejszosci jeszcze wodzem danego "zespolu"(czyli my kibice,takze Ci "nieaktywni") nie zostal. Zgadzam sie z tym ze potrzebny jest prezes duzego kalibru. Dajesz przyklad z Jaga(albo jeden z Twoich kolegow),ale ja uwazam ze jest to fenomen( jesli mozna nazwac tak klub ktory jest bez grosza i jego "kariera" w tym satnie rzeczy w krotce sie skonczy). Ja osobiscie nie chcialbym isc ich sladem. Po drugie jesli im wyszlo skoro tak twierdzisz to jak sam wczesniej napisales tu cytuje: To skoro Krollop molestował dzieci, to załóżmy od razu, że wszyscy dyrygenci to pedofile i zamknijmy Gałczasa z Małachowianki w więzieniu. Ludzie, bez paranoi!" Wiec pilka zostal odbita w Twoja strone. Tez twierdze ze dalsza dyskusja na temat noweg prezesa jest zbedna bo to nie konkurs eurowizji gdzie wysylamy smsy na kandydatow. Nie My o tym decyzujemy nie my kupilismy ten klub i nie Nam powierzono obsadzenie tego stanowiska. POzdrawiam PS. Czekamy na Nowego prezesa ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mjk Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.08, 12:37 > Tez twierdze ze dalsza dyskusja na temat noweg prezesa jest zbedna > bo to nie konkurs eurowizji gdzie wysylamy smsy na kandydatow. Nie > My o tym decyzujemy nie my kupilismy ten klub i nie Nam powierzono > obsadzenie tego stanowiska. POzdrawiam a tu sie mylisz bo my kupilismy ;) my tworzymy te miasto, my wybieramy jego władze (czyli naszych przedstawicieli), miasto prowadzi inwestycje z naszych pieniedzy, a wiec to jest nasz klub :) a decyduja tych których wybraliśmy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Re: Adam Majewski: Nowy prezes potrzebny od zaraz IP: *.class147.petrotel.pl 06.01.08, 21:17 Ależ ja się z Tobą zgadzam :) Albo ja niewyraźnie opisuję to co myślę, albo Ty coś źle odbierasz. Ja nie mówię, że przedstawiciel kibiców ma zajmować najwyższe stanowisko w zarządzie (i nie dzielę kibiców na lepszych i gorszych przez to czy są "aktywni", czy nie - natomiast uważam, że Ci aktywni są częściej bliżej klubu, jego problemów i aktualnych wydarzeń, niż Ci którzy na stadion zaglądają raz na dwa tygodnie), ale powinien mieć realny wpływ na to co dzieje się w klubie :) Co do Jagi - moim zdaniem zdziwisz się i ten klub będzie się piął na szczyty. Podobnie jak np. Lech, gdzie również realny wpływ na decyzje mają przedstawiciele kibiców. Co do bezsensu tej dyskusji - myślę, że milcząc i nie mówiąc tego co myślimy, jako kibice robimy dużo gorzej. Pozdrawiam serdecznie :> Odpowiedz Link Zgłoś