Gość: znawca
IP: *.069.c81.petrotel.pl
06.08.08, 21:28
zaraz posypie sie komentarze lamusow ktorzy beda wieszac psy na
druzynie ale remis na wyjezdzie w takim skladzie nie jest
zly,zastanawia mnie co innego,ile ludzi skusi sie na giekse
katowice,bilety to dowalili ostre ceny,gdzie bylo stowarzyszenie ?
18 zl na zachodnia trybune to nie ekstraklasa panowie