Dodaj do ulubionych

Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis nafci...

IP: *.069.c81.petrotel.pl 06.08.08, 21:28
zaraz posypie sie komentarze lamusow ktorzy beda wieszac psy na
druzynie ale remis na wyjezdzie w takim skladzie nie jest
zly,zastanawia mnie co innego,ile ludzi skusi sie na giekse
katowice,bilety to dowalili ostre ceny,gdzie bylo stowarzyszenie ?
18 zl na zachodnia trybune to nie ekstraklasa panowie
Obserwuj wątek
    • Gość: \\/ Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis nafci.. IP: *.144.c93.petrotel.pl 06.08.08, 21:45
      No faktycznie bardzo dobry wynik tylko zyczyc koledze poczucia humoru w jakim skladzie zagrali a myslisz ze bedzie lepszy ? Robi sie nieciekawie 3 mecze tylko 2 punkty :(
    • Gość: kibic Re: Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis naf IP: *.038.c81.petrotel.pl 06.08.08, 21:53
      mamy jedne z najtanszych biletow w 1 lidze a do tego karnety na ktorych wierny kibic zaoszczedzi kilkadziesiat zlotych i za to wielkie brawa bo to najwierniejszych trzeba nagradzac
      • Gość: karol Re: Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis naf IP: 212.160.172.* 07.08.08, 15:58
        jasne lepszych 500 wiernych niż 5 tyś pikników. Ogarnij się koleś
    • Gość: 7 Re: Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis naf IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.08, 21:55
      Gość portalu: znawca napisał(a):

      > zaraz posypie sie komentarze lamusow ktorzy beda wieszac psy na
      > druzynie ale remis na wyjezdzie w takim skladzie nie jest
      > zly,zastanawia mnie co innego,ile ludzi skusi sie na giekse
      > katowice,bilety to dowalili ostre ceny,gdzie bylo stowarzyszenie ?
      > 18 zl na zachodnia trybune to nie ekstraklasa panowie

      Oto prawdziwy kibic Wisły co skąpi wydać 18 zł na mecz.
    • Gość: sedes Re: Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis naf IP: *.141.c81.petrotel.pl 06.08.08, 22:20
      a znajda sie bo to co reprezentuje ten zespol to dno i kilo mułu
      • Gość: kibic prezes na boisko IP: *.066.c94.petrotel.pl 06.08.08, 22:53
        Pobobno prezes Kubera jest fachowcem w kazdej materii, no i jest
        doskonaly w kazdej pozycji dlatego ponoc ma wystapic jako napastnik
        w nastepnym meczu z numerem 00 :))))))
    • Gość: toolek Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis nafci.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.08, 23:26
      Czym działacze klubowi, a przede wszystkim piłkarze, chcą zachęcić
      takiego szarego obywatela Iksińskiego do przyjścia na standion?
      Wynikami, układami, a może cenami biletów? Ten klub jest
      amatorszczyzną pod każdym względem.
      • Gość: posłuszny Re: Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis naf IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.08, 00:53
        Remis drużyny z Płocka ze sponsorem tytularnym PKN orlen w turku-co
        to jest i kto ich sponsoruje- to duży sukces zawszeć to punkt na
        wyjeżdzie..Jestem pewny ze nie spadniemy.
    • Gość: xs Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis nafci.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.08, 02:17
      Adam Małachowski : w jakim ku.. dobrym stylu człowieku ty w ogóle widziałeś ten
      mecz czy info od kumpla/z radia??? na boisku to tylko Tur grał, nasi to tam
      akcji z jakimś pomysłem nie wyprowadzili praktycznie żadnej, z tych lepszych od
      nas to hmmm... na pewno Majkowski, Wiśniewski, Żytko.. z perspektywy sektora
      gości też ciężko ocenić kto był wie czemu :D
      • Gość: debesciak 3 kolejka i 7 pkt straty do lidera. Gratulujemy :( IP: 212.160.172.* 07.08.08, 08:11
    • Gość: Brydzia Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis nafci.. IP: 193.59.95.* 07.08.08, 08:38
      Widzę, że pseudo trener Jabłoński ma już soich faworytów: Majkowski,
      Gęśla, Mierzejewski. Dziwnym trafem sprowadzają do Wisły jakieś
      dzieciaki z Łodzi a przypadkiem Pan Matusiak jest ich menadżerem.
      Zbieg okoliczności??? Jabłoński to dupa nie trener! Nie potrafi
      nawet ustawić chłopaków porządnie. Na wyjazdowym meczu wychodzą z
      jednym napastnikiem a w Płocku u siebie trzema... Panie trenerze
      podzieli Pan los Leszka Ojrzyńskiego:-)))))
      • hrabiapotocki Re: Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis naf 07.08.08, 09:02
        Gość portalu: Brydzia napisał(a):

        > Widzę, że pseudo trener Jabłoński ma już soich faworytów:
        Majkowski,
        > Gęśla, Mierzejewski. Dziwnym trafem sprowadzają do Wisły jakieś
        > dzieciaki z Łodzi a przypadkiem Pan Matusiak jest ich menadżerem.
        > Zbieg okoliczności??? Jabłoński to dupa nie trener! Nie potrafi
        > nawet ustawić chłopaków porządnie. Na wyjazdowym meczu wychodzą z
        > jednym napastnikiem a w Płocku u siebie trzema... Panie trenerze
        > podzieli Pan los Leszka Ojrzyńskiego:-)))))
        Trener jest zależny od woli zarządu i MUSI robić co mu "znawcy
        futboulu, czyli "FAMILIA" każe. Inaczej będzie rio, czyli wylot na
        ryjo z klubu. Remis z Turem chwały nie przynosi, ale jest
        kolejnym "punktem krytycznym" do "wysadzenia w kosmos"
        całego "układu", jaki zapanował w ratuszu pod wodzą Miluszenki.
        Szykuję już wszelkie wymagane "papiery", aby procedurę REFERENDALNĄ
        rozpocząć. ŁAPY MILUSZENKU i FAMILII precz od WISŁY!!! To jest klub
        miasta, a nie kilku pseudofachowców i (d)efekciarzy.
        • Gość: sa Re: Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis naf IP: *.obr.pl 07.08.08, 10:09
          ja mieszkam w tym miescie ale do tego klubu sie nie przyznaje... zaorac i jeszcze raz zaorac.
          • hrabiapotocki Re: Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis naf 07.08.08, 10:11
            Nie każdy musi być kibicem. Ale po co od razu takie drastyczne
            posunięcia. Lepiej nie orać, bo jeszcze na tym miejscu zrobią jakieś
            poletko doświadczalne (np. ryżu).
            • Gość: mag Re: Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis naf IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.08, 10:25
              Wisła jest wielka. Dwa punkty w trzech meczach.
              Co do składu i tego czegoś co go tworzy to przepraszam znalazł ich na Grodzkiej czy w ratuszu.
              Jeżeli ci fachowcy z magistratu mają takie wizje piłki i sportu w tym mieście to jak najszybciej zamknąć ich na Zalesiu.
        • Gość: debesciak Re: Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis naf IP: 212.160.172.* 07.08.08, 13:12
          koleś robimy spotkanie i ustalami w jaki sposób pozyskać 10 tyś
          podpisów pod referendum. Gdzie i kiedy ?
          • hrabiapotocki Re: Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis naf 07.08.08, 13:56
            Gość portalu: debesciak napisał(a):

            > koleś robimy spotkanie i ustalami w jaki sposób pozyskać 10 tyś
            > podpisów pod referendum. Gdzie i kiedy ?
            Zapraszam na forum Nadchodzi godzina "R". Tam wszystko będziemy
            mogli ustalić. A o te 10 tys. to moga postarać się PRAWDZIWI
            KIBICE 'niebiasko-biało-niebieskich" czyli naszej jedynej ponad
            wszystko WISEŁKI.
    • Gość: BlitzKrieg Wisła - Tur Turek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.08, 10:36
      Turek jest dobry, wszyscy Turcy są dobrzy...umiom grać w piłkę
    • Gość: płocczanin MKS Wisła Płock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.08, 10:38
      Miejski Klub Sportowy Wisła Płock !!!!
      Z moich (naszych) podatków i pieniędzy kilku sponsorów powstaje klub
      ku chwale naszego miasta - książęcego stołecznego miasta z
      długoletnią piłkarską tradycją
    • Gość: Kac Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis nafci.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.08, 11:31
      Ktoś pyta gdzie jest Stowarzyszenie,chyba wyjechali na
      Białoruś,ponieważ Wisła ich już nie interesuje.Trzeba wybrać nowe
      władze,które w sposób radykalny przwćiwstawią się układowi z RATUSZA.
      • Gość: urs Re: Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis naf IP: *.212.c90.petrotel.pl 07.08.08, 12:43
        no wlasnie kiedys cos robili by ten klub nie upadl reklamowali mecze pisali co sie dzieje w klubie a teraz? co ma wiedziec przecietny kibic ktory chodzi na mecze u siebie co go czeka na najblizszym spotkaniu
        • hrabiapotocki Re: Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis naf 07.08.08, 12:57
          A czy musi coś wiedzieć? Przecież brak wiedzy jest najlepsza metodą
          na "wciskanie kitu". A gdzie ci sponsorzy, o których tak ochoczo
          mówił Don padre Cuberone? Chyba nikt nie jest debilem,
          aby "promować" nazwą firmy takich działaczy (bo to oni reprezentują
          klub). Nazwa i tradycje klubu to jego znak firmowy, a kto go niszczy
          też powinien podlegać ekstrakcji, tak jak zepsuty ząb. Najwyższy
          czas zakończyć ten "chocholi taniec", aby nie dopuścić do powtórki
          ze Szczecina. NIszczyć jest łatwo, ale na odbudowę potrzeba lat.
          Jedyną możeliwością przecięcia tego (d)efekciarskiego wrzodu jest
          impeachment Miluszenki. Wniosek w tej sprawie już szykuję.
          Wszystkich, którym na sercu leży odzyskanie dobrej marki przez Płock
          i WISŁĘ zachęcam do dyskusji na nowym - referendalnym forum.
          • Gość: ssd Re: Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis naf IP: *.049.c84.petrotel.pl 07.08.08, 13:01
            dobra koles juz kazdy wie ze szykujesz "boską moc" ale nie musisz za
            kazdym razem to pisac i podkreslac ze to robisz bo juz sie zygac
            chce pozdro
          • Gość: debesciak Re: Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis naf IP: 212.160.172.* 07.08.08, 13:16
            zgadzam się z Twoją opinią. Sponsorzy czyli biznes wyłoży kasę i
            będzie chciał skorzystać z tej formy promocji ale nie dopóki klubem
            rządzi układ. Jak będzie normalny niezależny prezes, i normalni
            ludzie i pomysł na klub to wszystko się ułoży.
    • Gość: Oli Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis nafci... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.08, 12:16
      Wielcy Tego Miasta kompromitują nasz Klub,dzięki takim ludzią jak
      MM,KUBERA jesteśmy pośmiewiskiem.
      • Gość: debesciak Re: Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis naf IP: 212.160.172.* 07.08.08, 13:19
        masz rację, most bez dróg, miasto bez kina, wisła w drugiej lidze i
        żenująca gra, układ, brak hali, nie przystąpienie do Euro, 3 firmy w
        PPT po 5 latach, baseny zamknięte, drogie inwestycje bo jedna firma
        wygrywa, jakość dróg fatalna, amfiteatr z przygodami, brak uczelni
        wyższej, jakość życia studenckiego poniżej krytyki itp itd. Tak,
        przez nich jesteśmy pośmiewiskiem w całym kraju. No i zero pomysłu
        na promocję miasta.
    • Gość: bulgot Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis nafci.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.08, 13:48
      No i zaczyna się płockie piekiełko. Presja, brak wyników, nerwowe ruchy. Pierwszym, który nie wytrzymuje ciśnienia, jest trener Jabłoński (aż dziw, bo przecież to trener z bardzo dużym doświadczeniem). Wisła co mecz gra w innym składzie, ale taktycznie jest ustawiona tak samo. 1-4-5-1. Według mnie jest to błąd.
      Panie trenerze, ten system w Płocku sprawdzał się, gdy grał tu Jeleń.
      Teraz Jelenia nie ma i trzeba wymyślić coś innego. Dopasować taktykę do zawodników, których mamy, a nie odwrotnie - zawodników do taktyki.
      Poza tym zauważyłem, że Pan trener stosuje dziwną zasadę dobierania składu: ci, którzy grali kiedyś w extraklasie - są dobrzy i od nich zaczynamy ustalanie składu na mecz. Przy czym forma zawodnika ma tu niewielki znaczenie. Za przykład podam Karola Gregorka. Według mnie z Gregorkiem będzie tak jak w poprzednich sezonach. Trener z uporem maniaka będzie go wystawiał w pierwszym składzie, on będzie grał piach, kibice będą go wyzywać i ośmieszać, aż w końcu obrażony wyjedzie z Płocka.
      Popełniamy jako klub te samo błędy co roku. Czas na opamiętanie.
    • Gość: jabi Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis nafci.. IP: *.plock.mm.pl 07.08.08, 14:30
      Jabłoński to cienki trener. Lansuje swoich i Matusiaka - Kowalski, Gregorek,
      Gęśla i paru innych cienkich bolków. Nie ma już Jelenia Gęsiora i DMO - JABKO
      włącz sobie piesenkę " ale to już było i nie wróci więcej......
    • Gość: dziadzia Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis nafci.. IP: *.028.c88.petrotel.pl 07.08.08, 14:58
      hu....... z noznymi !! tylko reczna
    • Gość: Ali Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis nafci.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.08, 15:11
      Szkoda,że nie ma już Gęsiora,Jelenia,DMO,ale jest Kubera,Matusiak,za
      chwilę będzie Świątek czyli czyli szkoda słów,a nad wszystkim czuwa
      wielki brat MM.Czy w końcu nasi Kibice,Radni Posłowie,Mieszkańcy
      zatrzymają tą prywate stosowaną przez Ratusz ?
      • hrabiapotocki Re: Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis naf 07.08.08, 15:31
        To, co się obecnie wyprawia w mieście przypomina mi ośmiornicę lub
        raka. Ta pierwsza kojarzy sie z Sycylią, Neapolem lub Calabrią. A
        kto "grał" w Palermo? Raka najlepiej jest wypalić lub
        potraktowac "chemią". "Familię" najczęściej się "sprząta". Obie
        formy zniszczenia sa drastyczne, ale na ogół skuteczne. Tak też
        należy zrobić w tym przypadku.
    • Gość: Kacper Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis nafci.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.08, 15:34
      Ali masz rację,ale Ci radni,posłowie są aktywni przed
      wyborami,póżniej zapominają kogo reprezentują.My musimy pamietać ich
      nazwiska,aby znowu nie zostali wybrani.Listę proponuję rozpocząć od
      Milewskiego,Kubery i sprzedawczyków z Ratusza wywodzących się z
      PSL,dla których ważne są tylko stołki min. w Radach Nadzorczych czy
      miejskich spółkach.
      • hrabiapotocki Re: Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis naf 07.08.08, 15:43
        Zapraszam na forum "Nadchodzi godzina "R". Tam właśnie rozpoczynam
        dyskusję (i nie tylko) o rozpoczęciu impeachmentu Miluszenki i
        spółki.!
        • Gość: karol Re: Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis naf IP: 212.160.172.* 07.08.08, 15:57
          linka zapodaj
          • hrabiapotocki Re: Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis naf 07.08.08, 16:10
            Gość portalu: karol napisał(a):

            > linka zapodaj
            Sorry, to jest link, nie forum. Nadchodzi godzine "R" to link.
            • hrabiapotocki Re: Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis naf 07.08.08, 16:48
              forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=66161
              To jest link do forum referendalnego. Już działa.
              pozdro dla wszystkich antyMilusznekowców.
    • Gość: Rut Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis nafci.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.08, 17:12
      Kibice/oprócz sprzedawczyków ze Stowrzyszenia/podejmijmy na
      najbliższym mecz z GKS katowice protest przeciw rządzącym
      Klubem.Popieram forum Nadchodzi godzina R.
    • Gość: Kazik Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis nafci.. IP: *.acn.waw.pl 07.08.08, 18:07
      Panie Kubera czy pan zapomniał,że na pracę w Klubie czeka jeszcze
      Świątek,Szczytniewski .Tylko te orły mogą uratawać Wisłę.
    • Gość: Kret Wisła - Tur 1:1. Trzeci mecz, drugi remis nafci.. IP: *.acn.waw.pl 07.08.08, 18:32
      Mam dwa bilety lotnicze w jedną strone do USA dla Kubery i Matusiaka.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka