kwisniewski
01.02.09, 19:48
w niedzielne popołudnie wybrałem się do Muzeum Mazowieckiego na
góralskie kolędowanie.
Wiecował wierszem i opowiastkami o przygotowaniach górali do Wigilii
Stanisław Jakułka a przygrywała kapela z Łopusznej. Dostawiano na
prędce krzesła.
Zamiast oglądania szczypiorniaka w światowym wydaniu wybrałem się do
Muzeum i nie żałuję. Zrobiło to kilkadziesiąt osób.
para taneczna Mateusz i Joanna otrzymały gromkie brawa.
Chcecie posłuchać tej kapeli? - jedźcie do Łopusznej a przy okazji
możecie zjeść oscypka