24.04.09, 21:12
Proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami z tą firmą.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: joł Re: Stalrem IP: *.250.c87.petrotel.pl 24.04.09, 21:17
      partacze nie polecam
    • Gość: mika Re: Stalrem IP: *.028.c76.petrotel.pl 25.04.09, 20:17
      Ja kupiłam od nich okna nie polecam tej firmy "trzeba kupić kota w
      worku" stosują tam zasady z lat komunizmu - zapłać wszystko, a może
      wtedy dostaniesz towar w dogodnym dla nich terminie. Miałam kupić
      jeszcze drzwi i bramę garażowa, ale niestety nie skorzystam z ich
      usług, bo zmieniają warunki umowy, a obsługa jest na poziomie
      zerowym!!! - wolę u konkurencji.
      • Gość: gość Re: Stalrem IP: *.084.c82.petrotel.pl 25.04.09, 21:21
        obsługa pozostawia wiele do życzenia za to polecam z czystym sercem firmę nie
        pamiętam nazwy koło abc na jachowicza 9 mają swój sklep profesjonalna ekipa!gość
    • Gość: n Re: Stalrem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.09, 22:33
      Cztery lata temu montowali u mnie drzwi wejściowe.Nie było żadnego kłopotu.W
      terminie, sprawnie, sympatyczny monter, posprzątane. Prawdopodobnie negatywnych
      wpisów będzie jak zawsze więcej, bo jak ludzie są zadowoleni to mają mniejszą
      motywację, żeby się wypowiadać,niż wtedy kiedy są wkurzeni.
      • Gość: tru Re: Stalrem IP: *.072.c71.petrotel.pl 30.04.09, 09:53
        taa fakty są takie że ci z jachowicza są drożsi. Jak z oknami nie
        wiem ale co do drzwi to montowałem kilka par i nie narzekam.
      • Gość: klientka Re: Stalrem IP: *.134.c65.petrotel.pl 02.04.14, 13:33
        To się zmienili, u mnie została podłoga na klatce wypaprana betonem, o jakimkolwiek obrobieniu otworu, wstawieniu kątownika nie było nawet mowy. Od razu musiałam zatrudnić majstrów i zapłacić jeszcze raz, żeby to jakoś wyglądało.
        • Gość: klientka Re: Stalrem IP: *.c157.petrotel.pl 14.06.14, 20:44
          Zamówiłam u nich rolety dzień&noc totalna porażka.zamówienie było realizowane około 3-ech tygodni ,w końcu mieli się pojawić .w tej firmie dziś trwa trzy dni to jakiś obłęd...po ich przyjeździe co się okazało ze rolety są spieprzone paski się nie pokrywają i są za długie.Zabrali na reklamacje po dwóch tygodniach,do dziś ich nie mam chociaż rzekomo przyszły we wtorek a dziś jest sobota .Nigdy więcej z tej firmy nic nie zamówię chociaż mieliby nawet polowe taniej, bo trzeba mieć cierpliwość anielską i nerwy ze stali. A co do obsługi to jak ktoś już wspomniał siedzę bo muszę jak mnie tu posadzili,siedząca mimoza
          • Gość: klientka Re: Stalrem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.06.14, 08:44
            No coś nieprawdopodobnego, naprawdę coś tak strasznego Panią spotkało?!Ja również zamówiłam w tej firmie stolarkę, po przeczytaniu Pani opinii zaniepokoiłam się naszczęście już montaż został wykonany i jestem bardzo zadowolona. Proszę się zastanowić nad słowami, które Pani napisała "Zamówiłam u nich rolety dzień&noc totalna porażka.zamówienie było realizowane około 3-ech tygodni " uważam, że normalny czas oczekiwania przecież zamawia Pani na wymiar ja czekałam 4 tygodnie oni informują o terminie realizacji. "Zabrali na reklamacje po dwóch tygodniach" normalny termin realizacji reklamacji. Ludzie zastanówcie się, że zły wymiar czy tym podobne to mogą być wady fabryczne. Firma STALREM to nie producent i nie może odpowiadać za wady powstałe przy produkcji. Obsługa również miła i fachowa POLECAM !!! Niestety mentalność Polaków nadal pozostawia wiele do życzenia tylko narzekania. Nie rozumiem w jakim celu dokonała Pani tak nieuczciwego wpisu.
    • panijadziadrzwi Re: Stalrem 19.02.18, 15:09
      abc Stalrem Płock: nie jesteście fachowcami,jesteście partaczami i oszukujecie ludzi. Pomny oszustwa na własnych drzwiach nie polecam nikomu Waszych usług. Szkoda słów.
    • mareczek87111 Re: Stalrem 19.03.18, 16:11
      ABC Stalrem .Ostatnio kupowałem okna drzwi z montażem ,Panowie zrobili pomiar przed zakupem ,o omówionej godzinie po wycenie spisałem umowę i zamówiłem towar , Panowie zamontowali towar w wyznaczonym terminie , dodaje ze obsługa na sklepie bardzo miła i profesjonalna gorąco polecam nie znam lepszej firmy na Płocku która tak dobrze podchodzi do klienta
      Montażyści czysto i bardzo dobrze wszystko zrobili .POLECAM!!!!
      • Gość: agga Re: Stalrem IP: 37.109.13.* 24.10.22, 14:21
        a ja polecam tylko Stoldrew Płock. Tanie okna z Płocka, producent> kupiłem lata temu okna, teraz tez drzwi tylko jakbyście chcieli to stronę zmieniali: www.stoldrewplock.eu
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka