Dodaj do ulubionych

Poważny problem z haluksami...

10.10.15, 20:18
Cześć.

Niestety, mam ostatnio coraz poważniejsze problemy z haluksami i kompletnie nie wiem jak sobie z nimi poradzić... Czy możecie mi coś w tym temacie doradzić? Zastanawiam się, czy np. takie Hallu Forte będzie dobry rozwiązaniem. Co o tym sądzicie?
Obserwuj wątek
    • amareta30 Re: Poważny problem z haluksami... 14.10.15, 16:48
      trzeba nosić wygodne buty, unikac na pewno szpilek i butów bardzo dopasowanych. Na to nie ma tak wlściwie żadnego lekarstwa. Moja babcia miała na to operacje i przez parę tygodni było jej bardzo ciężko chodzić.
      • kryspina007 Re: Poważny problem z haluksami... 14.10.15, 22:56
        Ja właśnie zauważam u siebie tendencję do halusków i bardzo się pilnuję, żeby kupować właściwe buty ale chcę jeszcze coś dodatkowo robić, może jakieś usztywniacze na noc?
    • mysliciel662 Re: Poważny problem z haluksami... 23.10.15, 20:01
      Haluksy to chyba tylko operacyjnie można wyleczyć.
    • madziak118 Re: Poważny problem z haluksami... 03.11.15, 11:32
      Kupiłam Hallu Forte, po miesiącu stosowania halluks się zmniejszył, ale nie zniknął jak obiecują reklamy. Także po kilku dniach od zaprzestania stosowania aparatu halluks znowu się powiększył, więc znowu na kilka dni musiałam założyć aparat. Zobaczymy co będzie dalej...

A co do nachalnych reklam Hallu Forte - próbowałam to samo co powyżej dodać na forum pod jednym z 'artykułów' i komentarz nawet minuty tam nie był widoczny - można sprawdzić i dodać mniej pochlebną opinię niż pozostałe i zobaczyć jak szybko zniknie;)

Wcześniej nie stosowałam żadnego aparatu, ale widzę, że np. Marcin jest podobny w budowie i dużo tańszy, więc teraz trochę żałuję, że najpierw go nie spróbowałam...
    • lucyy3 Re: Poważny problem z haluksami... 19.06.16, 11:00
      z problemem haluksów to trzeba się udać do lekarza, a nie polegać na jakiś niesprawdzonych środkach.
    • miki_myszka Re: Poważny problem z haluksami... 08.12.16, 14:50
      Też mam z tym problem ale nie aż tak poważny, znalazłam coś o hallu motion, no i się zastanawiam czy kupić. Opinie są różne.
    • ewprasa Re: Poważny problem z haluksami... 06.03.17, 13:58
      Nic na to nie pomoże tylko zabieg operacyjny.Próbowałam już wszystkiego: wkładki ,aparaty,gimnastyki itp Skutek był tylko taki że zmniejszało to ból który temu schorzeniu towarzyszy.
    • lucyy3 Re: Poważny problem z haluksami... 24.07.17, 13:36
      to ja nie widzę innego rozwiązania jak pójście do ortopedy.
    • krystynkaczarodziejka Re: Poważny problem z haluksami... 30.10.17, 13:07
      Warto też wkładać między palce taki specjalny silikoowy ,,rozpychacz". Można w nim spać i zakładać do chodzenia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka