Dodaj do ulubionych

Krzyżem w dewelopera, czyli protest na Ratajach

    • Gość: gość a czy te deski zostały "poświęcone" ? IP: *.adsl.inetia.pl 29.07.10, 11:13
      dopóki tych dwóch zbitych desek nie pokropił (inkasując sporą kasę)
      jakiś upasiony facet w sukience - są to tylko dwie zbite deski, a
      nie żaden krzyż , na dodatek "święty"
    • Gość: hebe Re: Krzyżem w dewelopera, czyli protest na Rataja IP: *.adsl.inetia.pl 29.07.10, 11:13
      Stawianie krzyża pod byle pretekstem -jest to profanacja tego
      symbolu -" nie wzywaj inienia Pana Boga na daremno!"
    • wanda43 Krzyżem w dewelopera, czyli protest na Ratajach 29.07.10, 11:13
      Dlaczego ci krzyzowcy sa tacy agresywni? Dlaczego na sile chca innym narzucac
      swoj fanatyzm? Kiedy do jasnej cholery wladza zrobi z nimi porządek! Przeciez
      tak nie mozna zyc! Wszedzie te zbite deski i wszedzi dewoci wyprawiaja
      brewerie calkowicie bezkarnie!
    • drupal niedługo za pomocą krzyża każdy sobie zaklepie 29.07.10, 11:15
      miejsce na parkingu albo w kolejce...
      A na Wielkanoc każdy postawi sobie w domu krzyż obwieszony bombkami i
      pisankami jak choinka.
      Powstała nowa świecka tradycja.
      I to nie jest jeszcze nasz ostatni krzyż.

    • Gość: Wiz U mnie na osiedlu stoi juz kilkanascie lat... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.10, 11:16
      postawili i nikt nie kwiknal zeby usunac. posrodku trawnika miedzy blokami,
      sciezka rowerowa i parkingiem. Psy odlewaly sie pod nim, wiec postawiono
      metalowy plotek dookola i wyglada to jakby jakis partyzant kiedys tu zginal.
      krzyz wiekszy od drzew. na majowe przychodza babcie z pochodniami i ksiedzem i
      spiewaja razem. W oknach gawiedz jakby komedianci przyjechali. komedia.
      Zaznaczam ze jest to posrodku drogi do dwoch kosciolow. oddalonych od siebie
      moze 1 km. prosta droga, spacerniak.
    • sirseb takich klientów trzeba przymusowo leczyć 29.07.10, 11:16
      pzdr
    • madefake protest popieram 29.07.10, 11:17
      choć niekoniecznie w taki sposób. Likwidacja boisk i placów zabaw do niczego dobrego naszych milusińskich nie doprowadzi. Niedaleko mnie powstał blok który skutecznie uniemożliwił obserwację nieba do drugiego piętra sąsiadującego bloku bo deweloper miał większą "siłę$$$" przebicia
    • flugufrelsarinn ja postawię podobny na wrocławskim Rynku! 29.07.10, 11:17
      Zbiję dwie wielkie dechy,postawię na środku Rynku we Wrocławiu,czy ktoś
      ośmieli się to ruszyć?NIKT,w Polsce nikt.
    • inz.mrownica Ciekawe czy osiągną porozumienie w sprawie usunięc 29.07.10, 11:21
      usunięcia? I jakie stanowisko zajmie Episkopat.
    • krzywelustro Pan Radny Musielak wezwał Pana Boga na dywanik 29.07.10, 11:23
      Pan Radny Musielak wezwał Pana Boga na dywanik i zrobił mu szkolenie, że stawianie bloków mieszkalnych jest szatańskie, a rolą Boga jest budowanie boisk sportowych. Teraz już, po takiej reprymendzie, Pan Bóg nie może zasłaniać się niewiedzą.
    • Gość: RAUBER Oszołom wypad z Poznania a krzyżyk siekierą... IP: *.spray.net.pl 29.07.10, 11:26
      Jakim prawem taki oszołom pojawił się w MOIM mieście? Poznań to nie jest miasto
      dla katooszołomów, zjeżdżaj człowieku do Lublina czy Rzeszowa. Mam nadzieję że
      szybko trafi się mądry który ten krzyżyk siekierą w nocy usunie. Skandal, żeby
      mi z Poznania robić jakiś ciemnogrodzik, szlag mnie trafia po czymś takim.
    • almagus Krzyżem w dewelopera, czyli protest na Ratajach 29.07.10, 11:26
      Krzyż daje stanowiska i pieniadze, a po smierci Wawel!

      Wróg wewnętrzny, za forsę wdzięczny.
      Co pocięły PiSCzmyszy, dla kościelnej niszy!

      Kastraty siedzą cicho.
      Szczyplińskie kręcą michą.
      Credo wygłasza sułtan.
      Przez episkopat nam dan.
      Spot wiary Wolaka.
      Pasożyta, prostaka.
      Tuskot nie daje pieniędzy.
      Maybach objawem nędzy!
      W spocie ci powie.
      „Co mam jeździć na krowie”?

      www.youtube.com/watch?v=M0A6EAChmKk
      www.youtube.com/watch?v=xOSWrRFifSQ&feature=related
      www.youtube.com/watch?v=NC5RHXYxM1g
      Jedyna treść. Kościelna pieśń.
      To jest struktura katola.
      Odwetu smak. Czerwona pleśń.
      To jad, to jego zła wola.

      To szum TiVi partyjnego.
      Katolom na uszy.
      Na tragedii mamlanego.
      Zapomnianych duszy.

      Dla katola nie ma wiary.
      Jak ci nie dołoży.
      Gdy poczują ojca dary.
      Męczyć, spalić skorzy.



      www.teksty.org/Biesiadne,Czerwony_pas
    • Gość: sąsiadka A może bogobojny Pan Radny wytłumaczy się, z kim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.10, 11:27
      A może bogobojny Pan radny wytłumaczy się, z kim jeździł "na szkolenia", kiedy Szanowna Małżonka była w ciąży?
    • okoni Krzyżem w dewelopera, czyli protest na Ratajach 29.07.10, 11:33
      a aj już mam pomysła jak ograniczyć zabrudzone trawniki psimi
      odchodami u mnie na osiedlu! postawię krzyż z tabliczką: "
      załatwiając się tu swym psem, srasz na swoją wiarę!!!"
    • mikewodzowski Kij z treścią; ale to plastycznie obrzydliwe :( 29.07.10, 11:36
      Jak można w taki sposób używać czcionek, maskara ...
      • Gość: gość68 Re: Kij z treścią; ale to plastycznie obrzydliwe IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.07.10, 11:46
        dziwię się hierarchii kościelnej, że przymykają oczy na wykorzystywanie krzyża
        ludziom by nagłośnić swoje cele,czy życzenia, czy to nie jest profanacja ?
        sądzę że tak
    • slavik222 Krzyż podzielił? co za piedoły i ploty 29.07.10, 11:40
      pismacy Gazety szukają byle pretekstu, aby opluć Kościół.
      Nawet Komuna nie pozwalała sobie na takie wybryki....
      A może o powodzianach, o prywatyzacji pt ,,ukraść pierwszy milion".
      Może o deweloperach(czytaj złodziejach) którzy bezkarnie wyłudzaja
      kasę od uczciwych ludzi????
      • Gość: do katotaliba Re: Krzyż podzielił? co za piedoły i ploty IP: *.adsl.inetia.pl 29.07.10, 12:12
        slavik222 napisał:

        > pismacy Gazety szukają byle pretekstu, aby opluć Kościół.

        ktoś, kto ma Boga w sercu i wierzy prawdziwie nie potrzebuje
        do kontaktu z Nim pazernyvch pośredników i ich popleczników -
        oszołomów.
    • fackir Nowa moda - teroryzm z dwoma deskami 29.07.10, 11:48
      trochę opamiętania ludzie. byle łajza bierze dwie deski robi z nich krzyżyk i
      stawia go gdzie zechce. nikt nie ma odwagi zrobić z tym porządku.
      w ostatnich dniach coraz wyraźniej wychodzi potrzeba zdefiniowania: ustroju
      państwa, symboli religijnych i ich obecności w przestrzeni publicznej, oraz tego
      kto gdzie i jak może się nimi posługiwać.
    • krawiec6661 Wycieranie gęby krzyżem 29.07.10, 11:49
      Moim zdaniem normalni katolicy powinni zaprotestować przeciw takiemu
      posługiwaniu się symbolem krzyża. Katole i mohery zrobili sobie z
      krzyża oręż do walki politycznej i do załatwiania swoich różnych spraw.
      To hańba i w zasadzie profanacja krzyża. Niezbyt dobrze świadczy to o
      katolikach w Polsce.
      • Gość: gość Re: Wycieranie gęby krzyżem IP: *.adsl.inetia.pl 29.07.10, 12:09
        a Ty znasz jakiegoś normalnego katolika? Jeśli są, to siedzą cicho,
        bo boją się, aby moherotalib nie przywalił im parasolką w
        imię "obrony wiary"

        "Mieszkańcy chcą aby powstał tu Orlik" - mówi radny Musielak w
        wywiadzie (poznan.naszemiasto.pl/artykul/350634,os-
        tysiaclecia-mieszkancy-nie-chca-bloku-chca-parku,id,t.html).

        Z tresci wynika, że tych mieszkańców jest aż dwóch, a placyk
        kilkukrotnie większy od planowanego bloku. Zapewne gdy powstanie
        Orlik "moieszkańcy" postawią krzyż przeciw hałasowi i latającej
        piłce ;)
    • Gość: www polacy to głupi naród IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.10, 11:50
      głupi i ciemny naród
      • Gość: korada Re: polacy to głupi naród IP: *.dip.t-dialin.net 29.07.10, 12:08
        Gość portalu: www napisał(a):> głupi i ciemny naród<
        Rzeczysta-rzeczywistosc, toc to przyszlosc Polski! IV RP
        co za tym idzie Polska Ciemnogrodzka.
    • mikewodzowski Krzyżyk na krzyż 29.07.10, 11:56
      Jak mówiła Senyszyn, trzeba teraz wszystkie budowle projektować w kształcie
      krzyża. Wtedy strach będzie ruszyć ... i skomentować, bo się od razu ktoś obrazi.

      Z takim podejściem, za 50 lat znak krzyża będzie na cenzurowanym jak swastyka
      oraz sierp i młot.
      Tak to jest jak się umiaru nie ma ...
    • trupyirobaki GW jest uczciwym źródłem informacji 29.07.10, 11:59
      dzięki niej wiem co mam myśleć
    • executioner Krzyżem w dewelopera, czyli protest na Ratajach 29.07.10, 12:02


      > "Krzyżu Święty wyrwij ze szponów szatana nasze boisko sportowe"


      I jak? Wyrwał?

    • executioner Krzyżem w dewelopera, czyli protest na Ratajach 29.07.10, 12:05


      Trzeba być jakimś satanistą, żeby uważać narzędzie kaźni za "święte"...

    • Gość: gosia polska samracka, przedmurze chrześcijaństwa IP: *.mtnet.eu 29.07.10, 12:12
      ciemnogród i zabobon.... krzyż sam się obroni, krzyżu święty, wyrwij
      boisko szatanowi... co za durnoty rodem ze średniowiecza? :/

      poza tym każdy mieszkaniec bloku czy innego tam budynku w mieście
      myśli, że po powstaniu jego własnego budynku mieszkalnego już nic
      nie można mu za oknem wybudować. owszem, są jakieś ewidentne
      przypadki, gdy coś powstaje kosztem nielegalnie rozebranego zabytku
      lub niezgodnie z planem zagospodarownania przestrzennego wbrew
      decyzjom urzędniczym, ale te są w mniejszości. reszta to normalne
      budowy, budzące protesty ludzi, którym przeszkadza cień innego
      budynku, hałas z placu zabaw, przedszkole, inni ludzie po prostu!
      myślą, idioci, że mieszkając w mieście, będą mogli liczyć na spokój,
      ciszę i zaludnienie tak słabe, jak na wsi; będą mogli liczyć na
      boiska, baseny i stadiony do ich wyłącznej dyspozycji, na które nie
      wpusz czą nikogo z innych osiedli i za które nie wiadomo, kto
      zapłaci. a boisko kosztuje, samo się nie wybuduje. pretensje pan
      może mieć do własnej spółdzielni, że się za to nie bierze (pewnie z
      powodu braku pieniędzy), a nie do dewelopera, że próbuje budować w
      pustym miejscu zgodnie z pozwoleniami itp.
      • Gość: Aga111 Re: polska samracka, przedmurze chrześcijaństwa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.10, 12:36
        Nareszcie jakiś logiczny wpis. A juz myślałam, że jestem nie z tej
        planety. Każdy ma prawo sprzedać działkę i każdy ma prawo na
        kupionym terenie postawić to co mówią plany zagospodarowania albo
        decyzja o warunkach zabudowy. Jak ktoś chce miec tam boisko to niech
        taki teren kupi i sam sobie boisko wybuduje. To jest jak z kientami
        deweloperów w lepszych inwestycjach - tam gdzie są sauny, baseny,
        fitnessy tylko dla nich. Wszystko fajnie - tylko później problem z
        utrzymaniem, bo za dużo to kosztuje. Trzeba umieć wybrać i ponosić
        tego konsekwencje.
    • erg_samowzbudnik Krzyżem w dewelopera, czyli protest na Ratajach 29.07.10, 12:21
      Nie podano le to jest oczywista oczywistość , że radny jest z PiSu .
      Tylko PiS tak może.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka