27.01.12, 13:30
Czytalem o tym w Wiki, ale tekst raczej dretwy i same ogolniki, to samo w innych mediach... Prosze wiec o uswiadomienie mnie co zlego jest w tej AKCIE, z krotkimi cytatami owego dokumentu w j. polskim.
Obserwuj wątek
    • Gość: herbatnik Re: ACTA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.12, 14:15
      www.pti.org.pl/index.php/corporate/Aktualnosci/Oswiadczenie-Polskiego-Towarzystwa-Informatycznego-ws.-umowy-ACTA
      www.polskatimes.pl/artykul/496943,szymielewicz-zalozenia-acta-moga-naruszyc-prawo-do,id,t.html
      • bimota Re: ACTA 27.01.12, 15:41
        OGOLNIKI...
        • Gość: herbatnik Re: ACTA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.12, 16:13
          ...tak jak sama ACTA. I dlatego jest groźna
          • bassooner Re: ACTA 27.01.12, 18:20
            jest ogólnikowa, bo chyba poszczególne państwa mają to u siebie już sprecyzować...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka