leszekes Zwyczajnie wstyd mi za nich 02.02.13, 07:56 Przestaję się dziwić, że nasza nauka leży na plecach i kwiczy. Przy takich "naukowcach" inaczej być nie może. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Zwyczajnie wstyd mi za nich IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.13, 08:02 W dupie mam posłankę Pawłowicz, Grodzką i cały ten wydumany konflikt. Weźcie się za poważne sprawy takie jak gospodarka, finanse państwowe, bezrobocie itp a nie te tematy zastępcze. Odpowiedz Link Zgłoś
totyczyja Kilkuset naukowców z Poznania broni Pawłowicz. ... 02.02.13, 08:26 To Poznań ma tylu naukowców? Po liście tych naukowców widać, że za barany te nauki ppbierali. Żenujące. Słowo naukowiec zeszło do rynsztoka. Odpowiedz Link Zgłoś
majuufes Jaja sobie w gazecie robicie???????????????!!!!!!! 02.02.13, 08:28 JACY NAUKOWCY???????????????????????????? mgr - artysta plastyk mgr - artsta muzyk inż - przedsiębiorca mgr - radna mgr - nauczyciel mgr - ksiądz itd. "Naukowcy" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lulu Re: wstyd!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.13, 08:58 Poznanski Akademicki Klub Oszoloma nazywa ja "publicystyka pani Pawlowicz" Dla mnie to czysty faszyzm Czyli mamy podobne poglady: ta pani to faszystowska publicystka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yaa Re: Jaja sobie w gazecie robicie???????????????!! IP: *.icpnet.pl 02.02.13, 09:09 Jest prosta zasada. Naukowiec = człowiek respektujący twierdzenia i zasady panujące w praktyce naukowej. W 1991 roku WHO wykreśliła homoseksualizm z listy zaburzeń. Większość z tych "naukowców" po skończeniu studiów do książek nie sięgnęło prawdopodobnie. O dobrym obyczaju w nauce nie wspomnę, bo tu nawet nie ma sensu. I jak to pani Pawłowicz mawia proste? logiczne? Odpowiedz Link Zgłoś
alfalfa Re: Jaja sobie w gazecie robicie???????????????!! 02.02.13, 11:17 Niby proste i logiczne ale czy WHO jest jakąś jednostką naukową, instytutem badawczym itp.? A. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AAA Re: Jaja sobie w gazecie robicie???????????????!! IP: *.play-internet.pl 02.02.13, 18:51 WHO wykreśliła nie na podstawie badań naukowych, lecz ze względów ideologicznych. Naiwniacy dają się nabierać ....każdy może sobie coś tam wykreślać i bazgrolić, to jeszcze nie zmienia rzeczywistości. Odpowiedz Link Zgłoś
a.lojewska Re: Jaja sobie w gazecie robicie???????????????!! 03.02.13, 04:27 masz rację, ale to było w 1981. Co dziwne, wśród naukowców poznańkich też trochę homoseksualistów jest. Czy w związku z tym przestali byc już "ludźmi z branży"? Odpowiedz Link Zgłoś
lili_marleen Ponadczasowy Mleczko :) 02.02.13, 08:55 fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3347305,2,1,c82fc61a0daaf7143f2130a8e9030443.html Odpowiedz Link Zgłoś
poznaniak42 Kilkuset naukowców z Poznania broni Pawłowicz. ... 02.02.13, 09:05 Juz parokrotnie przedstawiciele nauki z Poznania sie skompromitowali podpisujac roznego rodzaju listy w czyjejs obronie np. arcybiskupa Petza . Wiec proponuje im wieksza powsciagliwosc w szermowaniu podpisami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasiak Re: Kilkuset naukowców z Poznania broni Pawłowicz IP: *.dynamic.lte.plus.pl 02.02.13, 09:23 zadziwiające, że wspomniany arcybiskup sam nie podpisał się pod najnowszym apelem, w koncu "naukowiec" - dr, no i wybitny specjalista w tej dziedzinie... Odpowiedz Link Zgłoś
drogowypies Pawłowicz i tak już nic nie obroni przed śmesznośą 02.02.13, 09:10 Świat polityki to największe qrestwo na świecie, a naukowcy, którzy tam ryj wsadzają, tylko się pobrudzą gównem. Odpowiedz Link Zgłoś
mwimpu Jak zwykle ludzie mianujący się "naukowcami" muszą 02.02.13, 09:17 Jak zwykle ludzie mianujący się "naukowcami" muszą oświecać "ciemny lud" zgodnie z zasadami szanownego Pana Kurskiego. Nie wystarczają im takie małe przykłady nietolerancji jak nieakceptowanie innego koloru, skóry, płci, religii itp. Przecież wiadomo, że to my wielcy, biali, tradycyjni "naukowcy" wiemy co jest dla ludzi najlepsze. To nic, że takie myślenie doprowadziło w przeszłości do traktowania kobiet ja przedmioty, do niewolnictwa, holokaustu. Wadimo przecież, że to zupełnie co innego. Przecież "my naukowcy" bronimy ludzi przed zgorszeniem i degeneracją. Otóż oświadczam tego gronu tak zwanych "naukowców", że tylko w samym Poznaniu jest kilka tysięcy ludzi nauki mających zupełnie inne zdanie a ja jestem jednym z nich. Obraża mnie, iż będzie się mnie utożsamiać z garstką sterowanych politycznie ludzi którzy chcą rządzić prywatnym życiem innych. Następnym razem proponowałbym taki list podpisać jako "aktyw Prawa i Sprawiedliwości" albo "powiew PRL w polskiej nauce. Pozdrawiam serdecznie wszystkich myślących normalnie ludzi w tym kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
alfalfa Re: Jak zwykle ludzie mianujący się "naukowcami" 02.02.13, 11:25 I znowu to samo - gdzie oni się "mianują"?? Przecież to gazeta ich tak nazwała! A dalej same fantazje. Czytasz to między wierszami? Gdzie Ty widzisz, że "wiadomo, że to wielcy biali"? I co z tego, że ktoś będzie "utożsamiać", przecież taki ktoś sam sobie wystawia ocenę ograniczonego, czym się przejmować? A. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inżynier wstyd! IP: 95.108.107.* 02.02.13, 11:48 mwimpu napisał(a): > Otóż oświadczam tego gronu tak zwanych "naukowców", że tylko w samy > m Poznaniu jest kilka tysięcy ludzi nauki mających zupełnie inne zdanie a ja je > stem jednym z nich. Człowieku!! NIE KOMPROMITUJ branży naukowej nazywając się naukowcem! W Twoim krótkim wpisie naliczyłem 4 błędy ortograficzne i stylistyczne, czyli za dawnych, dobrych czasów normalnej matury - byś jej po prostu NIE ZDAŁ (3 błędy na pisemnym egzaminie z języka polskiego równały się ocenie niedostatecznej). Jeśli nie potrafisz się nawet poprawnie - bez błędów - wypowiedzieć w temacie, to nie zabieraj głosu jako naukowiec, bo się kompromitujesz po prostu. Albo dajesz świadectwo poziomu "wykształcenia" typowego homo-aktywisty... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ewa5.0 Kilkuset naukowców z Poznania broni Pawłowicz. ... 02.02.13, 09:29 Czy to jest możliwe żeby w POZNANIU!,było tylu niedouczonych naukowców-nie niemożliwe,a jeśli tak to nazwiska proszę. Z nich tacy naukowcy ,jak z Pawłowicz-profesor! Odpowiedz Link Zgłoś
mayrah1 Re: Kilkuset naukowców z Poznania broni Pawłowicz 02.02.13, 09:44 Tzw. naukowcy poznańscy (jak widać dziennikarze oraz politycy traktowani są na równi z profesorstwem wyższych uczelni) to nowa kasta w rewirze tzw. pseudonaukowców, ludzi ociekających brakiem wiedzy, z ustami wypchanymi bełkotem. Nie życzę sobie, aby tabuny ludzi wykształconych na złych wartościach, które dzielą ludzi na 'prawych' i 'lewych', 'homo' i 'hetero', 'zdrowych' i 'chorych' wg kanonu średniowiecznego byli odpowiedzialni za kreowanie wizerunku Poznania! Lepcie swoje nory niezrozumienia i braku tolerancji z dala od ludzi, dla których liczy się człowiek a nie jego pozorna kreacja! Wstyd! polonista i szef AKO prof. Stanisław Mikołajczak, prof. Wojciech Suchocki (szef poznańskiego Muzeum Narodowego) historyk starożytności z UAM prof. Stefan Zawadzki Wstyd! miejscy radni Przemysław Alexandrowicz i Ewa Jemielity, radny sejmiku wojewódzkiego Zbigniew Czerwiński, poseł Tadeusz Dziuba oraz dziennikarki Jolanta Hajdasz i Agata Ławniczak ... dobrymi chęciami ... Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: Kilkuset naukowców z Poznania broni Pawłowicz 02.02.13, 12:58 ewa5.0 napisał: > Czy to jest możliwe żeby w POZNANIU!,było tylu niedouczonych naukowców Nie, to oznacza, że wy jesteście wyobcowani w morzu normalności. Jesteście anomalią, jak homoseksualizm. Odrzucacie naukę, bo jesteście upośledzeni intelektualnie. Bezkrytycznie akceptujecie indoktrynacje łżemediów, ponieważ jesteście zdemoralizowani... Odpowiedz Link Zgłoś
cozano Czy urzednicy watykanscy sa anomalia? 02.02.13, 09:33 "Gdyby wszystkie osobniki danego gatunku (także i człowieka) zamieniły się w osobniki homoseksualne - gatunek ten przestałby istnieć, ponieważ nie nastąpiłoby przekazanie genów następnemu pokoleniu, w związku z czym nie byłoby potomków. Dlatego z całą odpowiedzialnością można stwierdzić, że z punktu widzenia ewolucji homoseksualizm jest anomalią". Gdyby wszyscy ludzie wybrali droge urzednika watykanskiego, czyli ksiedza, oraz ich sluzacych, czyli zakonnic, to gatunek ludzki przestalby istniec. Znaczy sie, ze ksieza i zakonnice sa anomalia? Nie smiem nawet pytac w jaki sposob przekazala swoje geny Pawlowicz, chyba ze ona to tez anomalia. Odpowiedz Link Zgłoś
dio62 dla Mikołajczaka Naczelnego Kołtunai m. Poznania 02.02.13, 09:42 i jego kumpli-kołtunom molestujący podwładnych homoseksualista Paetz jest darem bożym Odpowiedz Link Zgłoś
alfalfa Re: dla Mikołajczaka Naczelnego Kołtunai m. Pozna 02.02.13, 11:30 Masz coś przeciw homoseksualistom? A. Odpowiedz Link Zgłoś
aleksander31-6 Re: dla Mikołajczaka Naczelnego Kołtunai m. Pozna 02.02.13, 14:07 Przyjmuję zapisy na "sex-Radkę" z panią poseł Anią Grodzką!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: dla Mikołajczaka Naczelnego Kołtunai m. Pozna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.13, 15:22 Banda Petza w akcji... Odpowiedz Link Zgłoś
jotpe54 Kilkuset naukowców z Poznania broni Pawłowicz. ... 02.02.13, 09:44 był taki sławny duchowny z Poznania, wtedy go bronili, czy przypadkiem nie ci sami ??? Odpowiedz Link Zgłoś
fred_die Anoimalią to jest pan(i) Pawłowicz. 02.02.13, 09:44 A ci naukowcy nie wypowiadają się jako naukowcy ale jako osoby prywatne. Odpowiedz Link Zgłoś
gornawilda Teoria ewolucji jednak jest prawdziwa!!!!!!!!!!!! 02.02.13, 09:46 Śmieszą mnie skrajnie prawicowi "naukowcy" powołujący się na teorię ewolucji. Czyli jednak co? Świat nie powstał ponad cztery tysiące lat temu? Ludzie nie polowali na dinozaury? Kreacjonizm jest stekiem kłamstw? Odpowiedz Link Zgłoś
alfalfa Re: Teoria ewolucji jednak jest prawdziwa!!!!!!!! 02.02.13, 11:32 Dlaczego "skrajnie prawicowi"? A. Odpowiedz Link Zgłoś
epupecki Kilkuset naukowców z Poznania broni Pawłowicz. ... 02.02.13, 10:14 Z naukowcami można się zgadzać lub nie, oni mają metody aby określić czyj pogląd jest bardziej prawdziwy a czyj mniej. Dziwię się jednak tym naukowcom, którzy ją bronią. Przecież sprzeciw budzi nie to co ona myśli a to w jak chamski sposób głosi swoje poglądy i rani ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
alfalfa Re: Kilkuset naukowców z Poznania broni Pawłowicz 02.02.13, 11:35 > Przecież sprzeciw budzi nie to co ona myśli a to w jak chamski sposób głosi swo > je poglądy i rani ludzi. Chamstwo a nie poglądy? Niektóre wypowiedzi Palikota czy Niesiołowskiego tym samym ludziom nie przeszkadzają? Żartujesz? A. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Re: Kilkuset naukowców z Poznania broni Pawłowicz IP: *.icpnet.pl 02.02.13, 10:27 Kurcze, jestem z Poznania:( Jak teraz pokazać się w świecie. A trzeba było mieszkać w Pcimiu Dolnym. Byłby mniejszy obciach. Odpowiedz Link Zgłoś
alfalfa Re: Kilkuset naukowców z Poznania broni Pawłowicz 02.02.13, 11:37 Co muszą przechodzić ludzie z Wąchocka, eh... szkoda gadać. a. Odpowiedz Link Zgłoś
45starsza Kilkuset naukowców z Poznania broni Pawłowicz. ... 02.02.13, 10:33 Szanowni naukowcy z Poznania (w liczbie kilkuset). Nie interesują mnie poglądy pani Pawłowicz na temat pani Grodzkiej. Interesuje mnie natomiast forma i treść jej wystąpień sejmowych. Nauczyciele powinni wiedzieć, że krzyk z mównicy powoduje u słuchacza odruch obronny, "nie chcę tego słuchać", pomijając już historyczne skojarzenia. Emocje mówca zachowuje dla siebie a słuchaczom przekazuje wiedzę, chyba że mówcy zależy właśnie na przekazaniu emocji, wywołaniu strachu itp. Odpowiedz Link Zgłoś
von.g Osoby samotne i bezdzietne 02.02.13, 10:33 Osoby bezdzietne w takim razie też są anomalią. Bo gdyby nikt nie miał dzieci to gatunek by nie przetrwał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ras czyli kolejna praca "nie na temat".... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.13, 10:53 To że homoseksualizm jest powszechną u wielu gatunków anomalią wszyscy właśnie wiedzą. Nie oznacza to, że "anomalni" ludzie tacy mają mieć gorsze prawa, albo, że Pawłowicz może jechać po nich jak po podgatunku... Odpowiedz Link Zgłoś
lady.godiva Re: Kilkuset naukowców z Poznania broni Pawłowicz 02.02.13, 11:44 Szkoda słów, naukowcy jak z koziej d..y trąbka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kozia dupa Re: Kilkuset naukowców z Poznania broni Pawłowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.13, 14:19 obrazasz mnie meeeee!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jpokrywczynski1 Kilkuset naukowców z Poznania broni Pawłowicz. ... 02.02.13, 12:06 No proszę, poznańscy naukowcy uznają ewolucję, to ci dopiero odkrycie, u matołów takiego odkrycia nie było... Co na to archidiecezja? Odpowiedz Link Zgłoś
prykon lista wstydu 02.02.13, 12:28 Wnoszę o określenie głupoty anomalią ewolucyjną. Od głupoty gatunki giną. Głupców powinno się pozbawić ubezpieczenia zdrowotnego. Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Problemem jest wasz brak wykształcenia... 02.02.13, 13:17 prykon napisał(a): > Wnoszę o określenie głupoty anomalią ewolucyjną. > Od głupoty gatunki giną. > Głupców powinno się pozbawić ubezpieczenia zdrowotnego. Ewolucja, której mechanizmem jest selekcja naturalna nie znosi homoseksualizmu ani dotowania lipy, a tym są powszechne ubezpieczenia społeczne. Przeżywają najsilniejsi... Uczcie się... Odpowiedz Link Zgłoś
od-or Kilkuset naukowców z Poznania broni Pawłowicz. ... 02.02.13, 12:31 może być formaxją może być deformacją ale jemu z tym dobrze i w kraju demokratycznym trzeba to uszanować . Odpowiedz Link Zgłoś
od-or Kilkuset naukowców z Poznania broni Pawłowicz. ... 02.02.13, 12:36 Poznań zawsze był lizusem warszawki . Odpowiedz Link Zgłoś
maniakon Kilkuset naukowców z Poznania broni Pawłowicz. ... 02.02.13, 12:41 gdyby wszystkie osoby gatunku ludzkiego staly sie pania pawlowicz ludzkosc tez by wyginela, a nawiazujac do listu to w takim razie celibat jest dla polski powaznym zagrozeniem - wychodowalismy sobie kaste doroslych kobiet i mezczyzn nie zdolnych do prokreacji ale nie zupelnie wolnych od tego czym obdarzyla ich natura i ewolucja czyli posiadajacych poped pluciowy jak wszyscy czyli mamy doroslych ludzi na naszym utrzymaniu ktorzy nie mogac normalnie wspolzyc skrecaja w kierunku zboczenia pedofilii i sa zagrozeniem dla naszych dzieci- kiedy ktos napisze list w tej sprawie? Odpowiedz Link Zgłoś
danek5 Wstyd 02.02.13, 12:48 Wstyd i tyle! Naukowcy katolicy i chrześcijanie, a wygłaszają poglądy wsteczne i nieetyczne! Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: Wstyd 02.02.13, 13:12 Teoria Darwinizmu ma na temat homoseksualizmu kilka określeń. Ślepy zaułek. Marnowanie zasobów. Brak warunków do przetrwania gatunku. Odpowiedz Link Zgłoś