Gość: łuki
IP: *.icpnet.pl
15.10.04, 23:37
akurat rynek farmaceutyczny ma sie bardzo dobrze, od zawsze rozwija sie
dynamicznie i niewiele mogą tu popsuć decyzje na szczeblu rządowym.
Takie wypowiedzi to próba wywarcia presji w konflikcie z rządem o zwrot
rzekomo nie zaplaconych podatków.
To, że Glaxo nie inwestuje to raczej polityka centrali firmy, niz problemy
finansowe.