marioooo 04.01.05, 20:26 czy wiecie gdzie i kto bedzie gral?? czy bedzie sie cos dzialo??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pochmurniak Re: WOSP Poznań 2005 IP: *.icpnet.pl 04.01.05, 22:50 Mam nadzieje ze w Poznaniu jak i w calej Polsce bedzie caly dzien lalo i Owsiak zarobi malo kasy. Moze dzieki temu sie Brudstock nie odbedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: WOSP Poznań 2005 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 01:51 Woodstock sie odbedzie tak czy siak - i dobrze. A kasy pewnie zarobi mniej niz w zeszle lata, bo w niedziele Caritas bedzie organizowac ogolnopolska zbiorke pieniedzy. Odpowiedz Link Zgłoś
marioooo Re: WOSP Poznań 2005 05.01.05, 13:22 hmmm nie takiej odpowiedzi oczekiwalem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarood Re: WOSP Poznań 2005 IP: 81.210.121.* 05.01.05, 14:24 Po ziejących nienawiścią pseudokatolikach, trudno się spodziwać innych odpowiedzi. To chyba jest jasne, że od jakiegoś czasu WOŚP jest mocno skonfliktowany z rasistami i narodowcami z pod znaku LPR, Rydzyja i TV Trwam. Przeszkadza im to, że Owsiak robi więcej od nich i ma społeczne poparcie. Caritas nie po raz pierwszy próbuje podczas finału WOŚPu, zbijać własny kapitał. A finał orkiesty się obędzie. W Zamku.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pochmurniak Re: WOSP Poznań 2005 IP: *.icpnet.pl 05.01.05, 15:27 Tu nie chodzi o to ze Owsik zbiera wiece niz kosciol. Kosciol tez kradnie wiec sa po jednych pieniadzach. Chodzi o to ze Owsiak wykorzystuje medialnosc swojej pseudoimprezy, wykorzystuje naiwnosc Polakow. Koles robi przekrety od samego poczatku ale nikt o nim zle nie napisze w prasie ani nie powie w mediach bo kazdy ma w tym swoja cegielke, kazdemu sie cos skapnie. Myslicie ze cala kwota zebrana idzie na chore dzieci i sprzet do spzitali ?? Gowno prawda. Co roku w Warszawie ginie ponad 40 tys zl z wosp, artysci ktorzy przed koncertami graja charytatywnie po koncertach dostaja gruba kase za swoje wystepy, narkomansko- alkoholowe brudne wygibasy w blocie podczas woodstocku tez sa sponsorowane z pieniedzy z wosp, w zeslzym roku bylo to ponad 1,2 mln zl. Oczywiscie nie zapomnijmy o procencie ze zbiorki ktory wedruje nieopodatkowany do kieszeni Owsika. Wedlug mnie jest to prawdziwy czlowiek biznesu, nic nie robi a kase ma a to ze ma kosztem biednych ludzi ktorzy ostatnie zlotowki daja na chore dzieci to ten typ ma w dupie, zreszta nie ma sie co dziwic, w dzisiejszych czasach wszelkie normy moralne przestaja obowiazywac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: WOSP Poznań 2005 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 15:37 Woodstocku do tego nie mieszaj. Praktycznie kazda organizacja przeznacza 5% kapitalu na cele reklamowe itp. Owsik tego nie robi - zamiast tego jest impreza rockowa. A zazwyczaj na te impreze nie idzie ani grosz z pieniedzy zebranych podczas finalu - czesto wystarczy oprocentowanie z rachunku bankowego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: WOSP Poznań 2005 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 15:35 Na ogol zbiorki Owsika i Caritasu sa w roznych terminach. No i jakby nie patrzec, Caritas jest bardziej skuteczny, bo bez zadnych akcji w mediach kilka razy w roku maja akcje, gdzie podczas kazdej zbiora wiecej niz Owsik podczas finalu. I nie robia z tego wielkiego halo. Odpowiedz Link Zgłoś