Dodaj do ulubionych

WOSP Poznań 2005

04.01.05, 20:26
czy wiecie gdzie i kto bedzie gral?? czy bedzie sie cos dzialo???
Obserwuj wątek
    • Gość: pochmurniak Re: WOSP Poznań 2005 IP: *.icpnet.pl 04.01.05, 22:50
      Mam nadzieje ze w Poznaniu jak i w calej Polsce bedzie caly dzien lalo i Owsiak
      zarobi malo kasy. Moze dzieki temu sie Brudstock nie odbedzie.
      • Gość: dr huckenbush Re: WOSP Poznań 2005 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 01:51
        Woodstock sie odbedzie tak czy siak - i dobrze.
        A kasy pewnie zarobi mniej niz w zeszle lata, bo w niedziele Caritas bedzie
        organizowac ogolnopolska zbiorke pieniedzy.
        • marioooo Re: WOSP Poznań 2005 05.01.05, 13:22
          hmmm nie takiej odpowiedzi oczekiwalem
          • Gość: Jarood Re: WOSP Poznań 2005 IP: 81.210.121.* 05.01.05, 14:24
            Po ziejących nienawiścią pseudokatolikach, trudno się spodziwać innych
            odpowiedzi. To chyba jest jasne, że od jakiegoś czasu WOŚP jest mocno
            skonfliktowany z rasistami i narodowcami z pod znaku LPR, Rydzyja i TV Trwam.
            Przeszkadza im to, że Owsiak robi więcej od nich i ma społeczne poparcie.
            Caritas nie po raz pierwszy próbuje podczas finału WOŚPu, zbijać własny
            kapitał. A finał orkiesty się obędzie. W Zamku..
            • Gość: pochmurniak Re: WOSP Poznań 2005 IP: *.icpnet.pl 05.01.05, 15:27
              Tu nie chodzi o to ze Owsik zbiera wiece niz kosciol. Kosciol tez kradnie wiec
              sa po jednych pieniadzach. Chodzi o to ze Owsiak wykorzystuje medialnosc swojej
              pseudoimprezy, wykorzystuje naiwnosc Polakow. Koles robi przekrety od samego
              poczatku ale nikt o nim zle nie napisze w prasie ani nie powie w mediach bo
              kazdy ma w tym swoja cegielke, kazdemu sie cos skapnie. Myslicie ze cala kwota
              zebrana idzie na chore dzieci i sprzet do spzitali ?? Gowno prawda. Co roku w
              Warszawie ginie ponad 40 tys zl z wosp, artysci ktorzy przed koncertami graja
              charytatywnie po koncertach dostaja gruba kase za swoje wystepy, narkomansko-
              alkoholowe brudne wygibasy w blocie podczas woodstocku tez sa sponsorowane z
              pieniedzy z wosp, w zeslzym roku bylo to ponad 1,2 mln zl. Oczywiscie nie
              zapomnijmy o procencie ze zbiorki ktory wedruje nieopodatkowany do kieszeni
              Owsika. Wedlug mnie jest to prawdziwy czlowiek biznesu, nic nie robi a kase ma
              a to ze ma kosztem biednych ludzi ktorzy ostatnie zlotowki daja na chore dzieci
              to ten typ ma w dupie, zreszta nie ma sie co dziwic, w dzisiejszych czasach
              wszelkie normy moralne przestaja obowiazywac.
              • Gość: dr huckenbush Re: WOSP Poznań 2005 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 15:37
                Woodstocku do tego nie mieszaj. Praktycznie kazda organizacja przeznacza 5%
                kapitalu na cele reklamowe itp. Owsik tego nie robi - zamiast tego jest impreza
                rockowa. A zazwyczaj na te impreze nie idzie ani grosz z pieniedzy zebranych
                podczas finalu - czesto wystarczy oprocentowanie z rachunku bankowego.
            • Gość: dr huckenbush Re: WOSP Poznań 2005 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 15:35
              Na ogol zbiorki Owsika i Caritasu sa w roznych terminach.
              No i jakby nie patrzec, Caritas jest bardziej skuteczny, bo bez zadnych akcji w
              mediach kilka razy w roku maja akcje, gdzie podczas kazdej zbiora wiecej niz
              Owsik podczas finalu. I nie robia z tego wielkiego halo.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka