Gość: michmaj
IP: *.icpnet.pl
14.02.05, 21:46
Ktoś kiedyś na tym forum, chyba w wątku o zmianie tras tramwajów podawał e-mail do jakiegoś podobno sensownego człowieka w MPK. Bardzo bym prosił o podanie jeżeli ktoś zna ten adres, ponieważ muszę zacząć coś robić na temat tego debilnego autobusu droższej linii "pośpiesznej" A, który każdego dnia jest spóźniony przynajmniej 20 minut (czasem za to przyjeżdżają 2) i na 100% nie zawsze jest to spowodowane korkami, tylko czasem Panowie Kierowcy sobie siedzą na pętli i odpoczywają. A jeżeli to jest najgorzej jeżdżąca linia w Poznaniu to niech będzie płatna jak normalna (albo ulgowa). Będę zbierał informacje o codzienny spóźnieniach autobusów A i chcę je gdzieś przekazać pod rozwagę osobą kompetentnym.