Gość: oLLaFF IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 24.09.05, 10:05 jak można tak mowić? wstydzcie się! Pyry, gzik, skipka, szaga...co to za słowa??? Wstyd! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
conkret Re: pyry i gzik 24.09.05, 10:42 Nasze poznańskie: "w sini na ryczce stoi syr w tytce" nie mozna zapomnieć gwary wielkopolskiej, poznańskiej, to częśc naszej kultury Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 20.114 Re: pyry i gzik IP: *.icpnet.pl 24.09.05, 10:43 To slowa ktore w Breslau nie zrozumiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mati Re: pyry i gzik IP: *.icpnet.pl 24.09.05, 16:49 i jeszcze korwa szabelki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rene Re: pyry i gzik IP: *.icpnet.pl 24.09.05, 17:41 Normalnie - po ludzku. Jak sie nie podoba to nie przyjeżdżaj do Wielkopolski i Poznania. Brak poszanowania dla gwary to brak kultury. A ty jak mówisz - kartofle???? Odpowiedz Link Zgłoś