Dodaj do ulubionych

pyry i gzik

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 24.09.05, 10:05
jak można tak mowić? wstydzcie się! Pyry, gzik, skipka, szaga...co to za
słowa??? Wstyd!
Obserwuj wątek
    • conkret Re: pyry i gzik 24.09.05, 10:42
      Nasze poznańskie:
      "w sini na ryczce stoi syr w tytce"
      nie mozna zapomnieć gwary wielkopolskiej, poznańskiej, to częśc naszej kultury
    • Gość: 20.114 Re: pyry i gzik IP: *.icpnet.pl 24.09.05, 10:43
      To slowa ktore w Breslau nie zrozumiesz.
    • Gość: mati Re: pyry i gzik IP: *.icpnet.pl 24.09.05, 16:49
      i jeszcze korwa szabelki.
    • Gość: Rene Re: pyry i gzik IP: *.icpnet.pl 24.09.05, 17:41
      Normalnie - po ludzku. Jak sie nie podoba to nie przyjeżdżaj do Wielkopolski i
      Poznania.
      Brak poszanowania dla gwary to brak kultury.
      A ty jak mówisz - kartofle????
    • v.i.k.k.a Re: pyry i gzik 24.09.05, 17:51
      taaaa-a wrocław śpiewa:/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka