Gość: P.B IP: *.czerwonak.sdi.tpnet.pl 11.03.03, 00:22 Od niedawna działa strona WWW nowego wieżowca na pl. Andersa. www.andersia.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
psok Re: Andersia 11.03.03, 11:05 Świetna strona. Bardzo mie się podoba. Wizualizacje i animacje są super. Bardzo profesjonalne. No i najlepsza jest wiadomość, że nareszcie rusza budowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DJanos Re: Andersia IP: *.icpnet.pl 12.03.03, 12:03 wiecie juz czy juz cos sie dzieje, bo mieli zaczac w marcu budowe!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P.B Re: Andersia IP: *.czerwonak.sdi.tpnet.pl 12.03.03, 12:39 Gość portalu: DJanos napisał(a): > wiecie juz czy juz cos sie dzieje, bo mieli zaczac w marcu budowe!! Czy w marcu to nie wiem, wiem jednak, że budowa miała najwcześniej rozpocząć się na wiosnę a najpóźniej jesienią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dave Re: Andersia IP: *.swic.dialup.inetia.pl 12.03.03, 13:36 Ja się nie zgadzam na budowę czegoś tak paskudnego. 1. Hotel zmusi do obniżki cen we wszystkich innych poznańskich hotelach i spadnie liczba ludzi zamawiających w nich pokoje. 2. Na biura nie ma żadnego popytu w Poznaniu po co więc nam kolekny wieżowiec w centrum nie pasuk=jący do otoczenia. 3. Restauracja zniszczy wszystkich restauratorów ze szczególnym uwzględnieniem Starego rynku a na to Poznaniacy nie wolno pozwolić. 4 Dom handlowy to ogr0pmna komnkurencja dla rodzimych handlowców. wszystko to doprowadzi do krachu w Poznaniu, zwiększenia bezrobocia wśród handlowców, sklepikarzy, hotelarzy i innych. Zasłoni też wspaniałą perspektywę, będzie utrudnieniem dla ruchu samochodowego, lotniczego, zagrozi portowi rzecznemu, rodzice mieszkający na Grunwaldzie będą mieli mniej śwoiatła słonecznego, zwiększy się poziom spalin w mieście ze względu na zlikwidowanie kolejmnego skweru i klina zieleni, będą potem kłopoty z korkami na autostradzie, a przede wszystkim te ciężarówki pod oknami . Toż to istny horror, dlatego się nie zgadzam protestuje i proponuje urządzić blokadę na rondach Rataje, Śródka, kaponiera, i wysłać petycje do rządu o odwołanie RPP, bo podatki pójdą za granicę a nie daj Boże do Warszawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DJanos Re: Andersia IP: *.icpnet.pl 12.03.03, 15:30 Gość portalu: Dave napisał(a): > Ja się nie zgadzam na budowę czegoś tak paskudnego. > 1. Hotel zmusi do obniżki cen we wszystkich innych poznańskich hotelach i > spadnie liczba ludzi zamawiających w nich pokoje. > 2. Na biura nie ma żadnego popytu w Poznaniu po co więc nam kolekny wieżowiec w > > centrum nie pasuk=jący do otoczenia. > 3. Restauracja zniszczy wszystkich restauratorów ze szczególnym uwzględnieniem > Starego rynku a na to Poznaniacy nie wolno pozwolić. > 4 Dom handlowy to ogr0pmna komnkurencja dla rodzimych handlowców. > wszystko to doprowadzi do krachu w Poznaniu, zwiększenia bezrobocia wśród > handlowców, sklepikarzy, hotelarzy i innych. Zasłoni też wspaniałą perspektywę, > > będzie utrudnieniem dla ruchu samochodowego, lotniczego, zagrozi portowi > rzecznemu, rodzice mieszkający na Grunwaldzie będą mieli mniej śwoiatła > słonecznego, zwiększy się poziom spalin w mieście ze względu na zlikwidowanie > kolejmnego skweru i klina zieleni, będą potem kłopoty z korkami na > autostradzie, a przede wszystkim te ciężarówki pod oknami . Toż to istny > horror, dlatego się nie zgadzam protestuje i proponuje urządzić blokadę na > rondach Rataje, Śródka, kaponiera, i wysłać petycje do rządu o odwołanie RPP, > bo podatki pójdą za granicę a nie daj Boże do Warszawy. mam nadzieje ze ten tekst to tylko ironia bo jak nie to niezły z ciebie debil ps PB - budowa miała zaczac sie w marcu na 100% i mam nadzieje ze tak sie stanie Odpowiedz Link Zgłoś
forza_imperial Re: Andersia 12.03.03, 16:44 Gość portalu: DJanos napisał(a): > Gość portalu: Dave napisał(a): > > > Ja się nie zgadzam na budowę czegoś tak paskudnego. > > 1. Hotel zmusi do obniżki cen we wszystkich innych poznańskich hotelach i > > spadnie liczba ludzi zamawiających w nich pokoje. > > 2. Na biura nie ma żadnego popytu w Poznaniu po co więc nam kolekny wieżow > iec > w > > > > centrum nie pasuk=jący do otoczenia. > > 3. Restauracja zniszczy wszystkich restauratorów ze szczególnym > uwzględnieniem > > Starego rynku a na to Poznaniacy nie wolno pozwolić. > > 4 Dom handlowy to ogr0pmna komnkurencja dla rodzimych handlowców. > > wszystko to doprowadzi do krachu w Poznaniu, zwiększenia bezrobocia wśród > > handlowców, sklepikarzy, hotelarzy i innych. Zasłoni też wspaniałą > perspektywę, > > > > będzie utrudnieniem dla ruchu samochodowego, lotniczego, zagrozi portowi > > rzecznemu, rodzice mieszkający na Grunwaldzie będą mieli mniej śwoiatła > > słonecznego, zwiększy się poziom spalin w mieście ze względu na zlikwidowa > nie > > kolejmnego skweru i klina zieleni, będą potem kłopoty z korkami na > > autostradzie, a przede wszystkim te ciężarówki pod oknami . Toż to istny > > horror, dlatego się nie zgadzam protestuje i proponuje urządzić blokadę na > > > rondach Rataje, Śródka, kaponiera, i wysłać petycje do rządu o odwołanie R > PP, > > bo podatki pójdą za granicę a nie daj Boże do Warszawy. > > mam nadzieje ze ten tekst to tylko ironia bo jak nie to niezły z ciebie debil > > ps PB - budowa miała zaczac sie w marcu na 100% i mam nadzieje ze tak sie stani > e znajac polskie realia prace zaczna sie w listopadzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasander Re: Andersia IP: 217.153.51.* 19.03.03, 14:56 jasne - to aby wszystko naprawić proponuję: 1. zburzyć 90% istniejących hoteli - zwiększy się liczba zajętych pokojów 2. Zburzyć 90 % biurowców - zwiększy się zapotrzebowanie na biura 3. Zlikwidować wszystkie restauracje poza Rynkiem 4. Koniecznie zlikwidować wszystkie sklepy żebyśmy mogli znowu kupować na targowisku oraz aby ograniczyć bezrobocie oczywiście Człowieku! Kolejne inwestycje to właśnie sposób na ograniczenie bezrobocia. A właściwie z jakiej racji ja mam wspierać restauratorów na rynku a nie w innych częściach miasta? Wydaje mi się że jest wolny rynek i jak ktoś zakłada hotel/biuro/restauracje/cokolwiek innego to się liczy z konkurencją która się może pojawić w przyszłości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łukasz Re: Andersia IP: *.icpnet.pl 22.03.03, 12:11 W @ napisali mi, że zaczynają w tym roku. Odpowiedz Link Zgłoś