IP: *.czerwonak.sdi.tpnet.pl 11.03.03, 00:22
Od niedawna działa strona WWW nowego wieżowca na pl. Andersa.

www.andersia.pl/
Obserwuj wątek
    • psok Re: Andersia 11.03.03, 11:05
      Świetna strona. Bardzo mie się podoba. Wizualizacje i animacje są super. Bardzo
      profesjonalne. No i najlepsza jest wiadomość, że nareszcie rusza budowa.
    • Gość: DJanos Re: Andersia IP: *.icpnet.pl 12.03.03, 12:03
      wiecie juz czy juz cos sie dzieje, bo mieli zaczac w marcu budowe!!
      • Gość: P.B Re: Andersia IP: *.czerwonak.sdi.tpnet.pl 12.03.03, 12:39
        Gość portalu: DJanos napisał(a):

        > wiecie juz czy juz cos sie dzieje, bo mieli zaczac w marcu budowe!!

        Czy w marcu to nie wiem, wiem jednak, że budowa miała najwcześniej rozpocząć
        się na wiosnę a najpóźniej jesienią.
    • Gość: Dave Re: Andersia IP: *.swic.dialup.inetia.pl 12.03.03, 13:36
      Ja się nie zgadzam na budowę czegoś tak paskudnego.
      1. Hotel zmusi do obniżki cen we wszystkich innych poznańskich hotelach i
      spadnie liczba ludzi zamawiających w nich pokoje.
      2. Na biura nie ma żadnego popytu w Poznaniu po co więc nam kolekny wieżowiec w
      centrum nie pasuk=jący do otoczenia.
      3. Restauracja zniszczy wszystkich restauratorów ze szczególnym uwzględnieniem
      Starego rynku a na to Poznaniacy nie wolno pozwolić.
      4 Dom handlowy to ogr0pmna komnkurencja dla rodzimych handlowców.
      wszystko to doprowadzi do krachu w Poznaniu, zwiększenia bezrobocia wśród
      handlowców, sklepikarzy, hotelarzy i innych. Zasłoni też wspaniałą perspektywę,
      będzie utrudnieniem dla ruchu samochodowego, lotniczego, zagrozi portowi
      rzecznemu, rodzice mieszkający na Grunwaldzie będą mieli mniej śwoiatła
      słonecznego, zwiększy się poziom spalin w mieście ze względu na zlikwidowanie
      kolejmnego skweru i klina zieleni, będą potem kłopoty z korkami na
      autostradzie, a przede wszystkim te ciężarówki pod oknami . Toż to istny
      horror, dlatego się nie zgadzam protestuje i proponuje urządzić blokadę na
      rondach Rataje, Śródka, kaponiera, i wysłać petycje do rządu o odwołanie RPP,
      bo podatki pójdą za granicę a nie daj Boże do Warszawy.
      • Gość: DJanos Re: Andersia IP: *.icpnet.pl 12.03.03, 15:30
        Gość portalu: Dave napisał(a):

        > Ja się nie zgadzam na budowę czegoś tak paskudnego.
        > 1. Hotel zmusi do obniżki cen we wszystkich innych poznańskich hotelach i
        > spadnie liczba ludzi zamawiających w nich pokoje.
        > 2. Na biura nie ma żadnego popytu w Poznaniu po co więc nam kolekny wieżowiec
        w
        >
        > centrum nie pasuk=jący do otoczenia.
        > 3. Restauracja zniszczy wszystkich restauratorów ze szczególnym
        uwzględnieniem
        > Starego rynku a na to Poznaniacy nie wolno pozwolić.
        > 4 Dom handlowy to ogr0pmna komnkurencja dla rodzimych handlowców.
        > wszystko to doprowadzi do krachu w Poznaniu, zwiększenia bezrobocia wśród
        > handlowców, sklepikarzy, hotelarzy i innych. Zasłoni też wspaniałą
        perspektywę,
        >
        > będzie utrudnieniem dla ruchu samochodowego, lotniczego, zagrozi portowi
        > rzecznemu, rodzice mieszkający na Grunwaldzie będą mieli mniej śwoiatła
        > słonecznego, zwiększy się poziom spalin w mieście ze względu na zlikwidowanie
        > kolejmnego skweru i klina zieleni, będą potem kłopoty z korkami na
        > autostradzie, a przede wszystkim te ciężarówki pod oknami . Toż to istny
        > horror, dlatego się nie zgadzam protestuje i proponuje urządzić blokadę na
        > rondach Rataje, Śródka, kaponiera, i wysłać petycje do rządu o odwołanie RPP,
        > bo podatki pójdą za granicę a nie daj Boże do Warszawy.

        mam nadzieje ze ten tekst to tylko ironia bo jak nie to niezły z ciebie debil

        ps PB - budowa miała zaczac sie w marcu na 100% i mam nadzieje ze tak sie stanie
        • forza_imperial Re: Andersia 12.03.03, 16:44
          Gość portalu: DJanos napisał(a):

          > Gość portalu: Dave napisał(a):
          >
          > > Ja się nie zgadzam na budowę czegoś tak paskudnego.
          > > 1. Hotel zmusi do obniżki cen we wszystkich innych poznańskich hotelach i
          > > spadnie liczba ludzi zamawiających w nich pokoje.
          > > 2. Na biura nie ma żadnego popytu w Poznaniu po co więc nam kolekny wieżow
          > iec
          > w
          > >
          > > centrum nie pasuk=jący do otoczenia.
          > > 3. Restauracja zniszczy wszystkich restauratorów ze szczególnym
          > uwzględnieniem
          > > Starego rynku a na to Poznaniacy nie wolno pozwolić.
          > > 4 Dom handlowy to ogr0pmna komnkurencja dla rodzimych handlowców.
          > > wszystko to doprowadzi do krachu w Poznaniu, zwiększenia bezrobocia wśród
          > > handlowców, sklepikarzy, hotelarzy i innych. Zasłoni też wspaniałą
          > perspektywę,
          > >
          > > będzie utrudnieniem dla ruchu samochodowego, lotniczego, zagrozi portowi
          > > rzecznemu, rodzice mieszkający na Grunwaldzie będą mieli mniej śwoiatła
          > > słonecznego, zwiększy się poziom spalin w mieście ze względu na zlikwidowa
          > nie
          > > kolejmnego skweru i klina zieleni, będą potem kłopoty z korkami na
          > > autostradzie, a przede wszystkim te ciężarówki pod oknami . Toż to istny
          > > horror, dlatego się nie zgadzam protestuje i proponuje urządzić blokadę na
          >
          > > rondach Rataje, Śródka, kaponiera, i wysłać petycje do rządu o odwołanie R
          > PP,
          > > bo podatki pójdą za granicę a nie daj Boże do Warszawy.
          >
          > mam nadzieje ze ten tekst to tylko ironia bo jak nie to niezły z ciebie debil
          >
          > ps PB - budowa miała zaczac sie w marcu na 100% i mam nadzieje ze tak sie
          stani
          > e

          znajac polskie realia prace zaczna sie w listopadzie
      • Gość: kasander Re: Andersia IP: 217.153.51.* 19.03.03, 14:56
        jasne - to aby wszystko naprawić proponuję:
        1. zburzyć 90% istniejących hoteli - zwiększy się liczba zajętych pokojów
        2. Zburzyć 90 % biurowców - zwiększy się zapotrzebowanie na biura
        3. Zlikwidować wszystkie restauracje poza Rynkiem
        4. Koniecznie zlikwidować wszystkie sklepy żebyśmy mogli znowu kupować na
        targowisku oraz aby ograniczyć bezrobocie oczywiście

        Człowieku! Kolejne inwestycje to właśnie sposób na ograniczenie bezrobocia. A
        właściwie z jakiej racji ja mam wspierać restauratorów na rynku a nie w innych
        częściach miasta? Wydaje mi się że jest wolny rynek i jak ktoś zakłada
        hotel/biuro/restauracje/cokolwiek innego to się liczy z konkurencją która się
        może pojawić w przyszłości.
        • Gość: Łukasz Re: Andersia IP: *.icpnet.pl 22.03.03, 12:11
          W @ napisali mi, że zaczynają w tym roku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka