Gość: Kinga
IP: *.izacom.pl
07.10.06, 12:36
Cudowne miejsce...Jedzenie pyszne,świeże,dopracowane w najmniejszych
szczegółach.Gość czuje się dopieszczony.Ceny jak na lokal takiej jakości
bardzo przystępne,niższe niż w Estelli gdzie wszystko jest robione z
półproduktów typu aro lub tesko.Zdecydowanie polecam.