IP: *.izacom.pl 07.10.06, 12:36
Cudowne miejsce...Jedzenie pyszne,świeże,dopracowane w najmniejszych
szczegółach.Gość czuje się dopieszczony.Ceny jak na lokal takiej jakości
bardzo przystępne,niższe niż w Estelli gdzie wszystko jest robione z
półproduktów typu aro lub tesko.Zdecydowanie polecam.
Obserwuj wątek
    • Gość: fifi Re: Papavero IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.07, 20:21
      popieram -rewelacyjne miejsce mało takich w Poznaniu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka