IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 23:21
Witam.Szukam trzech osob na poziomie średniozaawansowanym zainteresowanych
konwersacjami w grupie 4-osobowej we wtorki godz 8-9.30 rano. Zajecia
odbywaja sie na Glogowskiej i kosztują 15 zł za lekcje! Zainteresowanych
prosze o pilny kontakt zuzanna@cooltura.edu.pl


Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka