Gość: Dusia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 08:39 Proszę podajcie mi namiary na dobrego ginekologa. Dusia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tinkey Re: Ginekolog 17.05.07, 09:42 Ja jestem z niej bardzo zadowolona.Jest bardzo dobrym lekarzem,co można zobaczyc po terminach zapisów na kloejna wizytę.Ja sama rodziłam u niej 2 razy i moje znajome tez do doc.chodza.Pozdrawiam i polecam!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: forgetka Re: Ginekolog IP: *.icpnet.pl 17.05.07, 22:24 Polecam doktor Urszulę Winconek-Oberc na Kostrzyńskiej 3. Jedyny mankament - bardzo długie oczekiwania przed gabinetem, ok. 2 godzin lub więcej, bo niestety doktor jest gadułą ;) Jednak ja sie przyzwyczaiłam i polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola Re: Ginekolog IP: *.chello.pl 19.05.07, 21:07 całym sercem dr Tomasz Dmochowski,to anioł nie człowiek STOMED, ul. Kosińskiego 29 Codziennie od 15.00 - 18.00 Telefon: 0 61 83 34 278 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mg.... Re: Ginekolog IP: *.bagu.cable.ntl.com 19.05.07, 21:31 a ja polecam dr.Piekarskiego, gabinet na ul.Radosnej, za Ogrodami, do tanich nie nalezy ale jest bardzo dobrym ginekologiem... Odpowiedz Link Zgłoś