IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 08:39
Proszę podajcie mi namiary na dobrego ginekologa.
Dusia
Obserwuj wątek
    • tinkey Re: Ginekolog 15.05.07, 14:08
      Doc.Mariola Ropacka
      • lena1911 Re: Ginekolog 16.05.07, 23:14
        Broń Boże do Ropackiej!!!!!!!!!!!!!!
    • tinkey Re: Ginekolog 17.05.07, 09:42
      Ja jestem z niej bardzo zadowolona.Jest bardzo dobrym lekarzem,co można
      zobaczyc po terminach zapisów na kloejna wizytę.Ja sama rodziłam u niej 2 razy
      i moje znajome tez do doc.chodza.Pozdrawiam i polecam!!!
    • Gość: forgetka Re: Ginekolog IP: *.icpnet.pl 17.05.07, 22:24
      Polecam doktor Urszulę Winconek-Oberc na Kostrzyńskiej 3. Jedyny mankament -
      bardzo długie oczekiwania przed gabinetem, ok. 2 godzin lub więcej, bo niestety
      doktor jest gadułą ;) Jednak ja sie przyzwyczaiłam i polecam.
    • Gość: lola Re: Ginekolog IP: *.chello.pl 19.05.07, 21:07
      całym sercem dr Tomasz Dmochowski,to anioł nie człowiek
      STOMED, ul. Kosińskiego 29
      Codziennie od 15.00 - 18.00
      Telefon: 0 61 83 34 278
    • Gość: mg.... Re: Ginekolog IP: *.bagu.cable.ntl.com 19.05.07, 21:31
      a ja polecam dr.Piekarskiego, gabinet na ul.Radosnej, za Ogrodami, do tanich
      nie nalezy ale jest bardzo dobrym ginekologiem...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka