gregman77
17.03.08, 23:36
nareszcie! mieszkam w wiezowcu na os. WW, i codziennie widze dobre
samochody podjezdzajace pod smietnik i gosc z bagaznika (sic!)
wyciaga dwie wyladowane plastorby ze smieciami...jak tak bedzie
musial za wywoz placic,to bedzie wyrzucal do swojego kontenerka
przed domem, bo w koncu "place to wymagam" ;)