torbielka29 30.06.08, 15:15 Witam wszystkich może któraś z Was ma namiary na dobrego lekarza, który zajmuje się niepłodnością w Poznaniu jak tak to prosze o namiary i adres lekarza. Dzięki i pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mimika124 dr n.med.Krzysztof Hadaś 30.06.08, 21:09 pracuje w klinice Invimed w Poznaniu,a prywatnie przyjmuje na Gorczyczewskiego - równoległa do Polnej.polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
torbielka29 Re: dr n.med.Krzysztof Hadaś 01.07.08, 21:27 Dzięki za namiary, gdzieś mi się obiło o uszy to nazwisko. Pozdrawim Odpowiedz Link Zgłoś
flicek Re: Dobry ginekolog który zajmuje się niepłodnośc 02.07.08, 12:51 Albo dr Kubiaczyk-Paluch, koleżanka dra Hadasia. Przyjmuje w Medarcie i jest skuteczna!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wieland.com Re: Dobry ginekolog który zajmuje się niepłodnośc 03.07.08, 09:36 dr,Robert Spaczyński przyjmuje w poradni leczenia niepłodności na ul,Polnej super specjalista ,na kasę chorych,bez żadnego skierowania,minus-długie oczekiwanie na wizytę ok 3 mies ale coś za coś... Odpowiedz Link Zgłoś
1magda79 Re: Dobry ginekolog który zajmuje się niepłodnośc 17.07.08, 11:36 hej, od ponad roku starałam się o dziecko. Ja z czystym sumieniem mogę polecić dr. Pawła Wandelta przyjmuje prywatnie u siebie w gabinecie na Strzeszyńskiej 100, codziennie od rana do wieczora tel 061 8221172. Świetny lekarz, wierzy w każdą pacjentkę, że uda się jej zajść w ciążę i przeznacza dla niej tyle czasu ile trzeba ( ja pierwszą wizytę miałam pół godzinną, a każdą następną około 20 minut) sympatyczny z poczuciem humoru, nie owija w bawełnę i nie drogi bo 80zł za wizytę ze wszystkimi badaniami. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
torbielka29 Re: Dobry ginekolog który zajmuje się niepłodnośc 18.07.08, 17:18 BARDZO DZIĘKUJE ZA NAMIARY, BĘDĘ MYŚLAŁA CHODZ JUŻ POWOLI TRACE NADZIEJE I CHĘCI. pA Odpowiedz Link Zgłoś
1magda79 Re: torbielka29 18.07.08, 21:09 rozumiem cię doskonale a do tego przważnie jest tak że jak się chce zajść w ciążę to akurat nic nie wychodzi. Ja miałam tylko 50% szans na zajście w ciążę a udało się i było to dla mnie i dla mojego męża kompletne zaskoczenie, bo akurat w tym okresie nie było możliwe żebym zaszła a jednak... Więc uwierz że się uda i będziesz cieszyć się że jesteś w ciąży a potem denerwować przed porodem - tak jak ja teraz. Pozdrawiam i trzymam kciuki. Odpowiedz Link Zgłoś
torbielka29 Re: torbielka29 23.07.08, 11:11 Hej gratuluje maleństwa!!!! Bardzo się ciesze,że Wam się udała bo to daje mi nadzieje, że może i ja zajde w ciąże. W tą sobote jedziemy nad morze i będę miała bardzo dobre dni no może się uda ale ja chyba za bardzo chce. Pozdrawiam gorąco pa Odpowiedz Link Zgłoś
1magda79 Re: torbielka29 23.07.08, 18:49 No i właśnie to jest najgorsze! Za bardzo się chce i ma się tzw blokadę psychiczną.Wyjedziecie teraz to cieszcie się sobą i wyjazdem i nie myśl o dziecku. Ja po każdym stosunku myślałam - "na pewno teraz się udało", a jak dostałam miesiączkę to załamka. Udanego wyjazdu, pogody ! Odpowiedz Link Zgłoś
mikamikamika Re: Dobry ginekolog który zajmuje się niepłodnośc 17.07.08, 19:30 polecam docenta Jędrzejczaka (Piotr), nie wiem gdzie przyjmuje, ale jest naprawde swietny! Odpowiedz Link Zgłoś