Dodaj do ulubionych

Dobry ginekolog który zajmuje się niepłodnością

30.06.08, 15:15
Witam wszystkich może któraś z Was ma namiary na dobrego lekarza,
który zajmuje się niepłodnością w Poznaniu jak tak to prosze o
namiary i adres lekarza. Dzięki i pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • mimika124 dr n.med.Krzysztof Hadaś 30.06.08, 21:09
      pracuje w klinice Invimed w Poznaniu,a prywatnie przyjmuje na
      Gorczyczewskiego - równoległa do Polnej.polecam.
      • torbielka29 Re: dr n.med.Krzysztof Hadaś 01.07.08, 21:27
        Dzięki za namiary, gdzieś mi się obiło o uszy to nazwisko. Pozdrawim
    • flicek Re: Dobry ginekolog który zajmuje się niepłodnośc 02.07.08, 12:51
      Albo dr Kubiaczyk-Paluch, koleżanka dra Hadasia. Przyjmuje w Medarcie i jest
      skuteczna!!!
      • wieland.com Re: Dobry ginekolog który zajmuje się niepłodnośc 03.07.08, 09:36
        dr,Robert Spaczyński przyjmuje w poradni leczenia niepłodności na
        ul,Polnej super specjalista ,na kasę chorych,bez żadnego
        skierowania,minus-długie oczekiwanie na wizytę ok 3 mies ale coś za
        coś...
    • kuku1978 Małgorzata Szczepańska - Polna 03.07.08, 12:40
      przyjmuje na kasę
    • 1magda79 Re: Dobry ginekolog który zajmuje się niepłodnośc 17.07.08, 11:36
      hej, od ponad roku starałam się o dziecko. Ja z czystym sumieniem
      mogę polecić dr. Pawła Wandelta przyjmuje prywatnie u siebie w
      gabinecie na Strzeszyńskiej 100, codziennie od rana do wieczora tel
      061 8221172. Świetny lekarz, wierzy w każdą pacjentkę, że uda się
      jej zajść w ciążę i przeznacza dla niej tyle czasu ile trzeba ( ja
      pierwszą wizytę miałam pół godzinną, a każdą następną około 20 minut)
      sympatyczny z poczuciem humoru, nie owija w bawełnę i nie drogi bo
      80zł za wizytę ze wszystkimi badaniami. Pozdrawiam
      • torbielka29 Re: Dobry ginekolog który zajmuje się niepłodnośc 18.07.08, 17:18
        BARDZO DZIĘKUJE ZA NAMIARY, BĘDĘ MYŚLAŁA CHODZ JUŻ POWOLI TRACE
        NADZIEJE I CHĘCI. pA
        • 1magda79 Re: torbielka29 18.07.08, 21:09
          rozumiem cię doskonale a do tego przważnie jest tak że jak się chce
          zajść w ciążę to akurat nic nie wychodzi. Ja miałam tylko 50% szans
          na zajście w ciążę a udało się i było to dla mnie i dla mojego męża
          kompletne zaskoczenie, bo akurat w tym okresie nie było możliwe
          żebym zaszła a jednak... Więc uwierz że się uda i będziesz cieszyć
          się że jesteś w ciąży a potem denerwować przed porodem - tak jak ja
          teraz. Pozdrawiam i trzymam kciuki.
          • torbielka29 Re: torbielka29 23.07.08, 11:11
            Hej gratuluje maleństwa!!!! Bardzo się ciesze,że Wam się udała bo
            to daje mi nadzieje, że może i ja zajde w ciąże. W tą sobote
            jedziemy nad morze i będę miała bardzo dobre dni no może się uda
            ale ja chyba za bardzo chce. Pozdrawiam gorąco pa
            • 1magda79 Re: torbielka29 23.07.08, 18:49
              No i właśnie to jest najgorsze! Za bardzo się chce i ma się tzw
              blokadę psychiczną.Wyjedziecie teraz to cieszcie się sobą i wyjazdem
              i nie myśl o dziecku. Ja po każdym stosunku myślałam - "na pewno
              teraz się udało", a jak dostałam miesiączkę to załamka. Udanego
              wyjazdu, pogody !
    • mikamikamika Re: Dobry ginekolog który zajmuje się niepłodnośc 17.07.08, 19:30
      polecam docenta Jędrzejczaka (Piotr), nie wiem gdzie przyjmuje, ale
      jest naprawde swietny!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka