Gość: Kibic
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
23.07.08, 11:40
Miaso Poznań ogłosiło sukces. Werscher i Balcer poprzedni prezesi
Euro Poznań 2012 nie chcieli przejąć obowiązków inwestora
modernizacji stadionu bez audytu prowadzonych od 2002r przez POSiR
prac. Miasto i POSiR znając wyniki kolejnych kontroli NIK,
druzgocące dla nich, nie dopuścili do audytu. Szczególnie drażliwe
jest nonszalanckie traktowanie budowy przez upadłego w 2005r
wykonawcę MAXER SA Jerzego Ciechanowskiego(patrz - 4. trybuna się
zawali ? itd),który dziś z Hydrobudową ponownie "buduje" stadion.
Nowy prezes EP 2012 Dembiński przyjął stanowisko bez zastrzeżeń, bo
jest kasa, etc. Jednocześnie, dla zmylenia opinii publicznej, z rady
nadzorczej miasto odwołano Rajewskiego i powołano swojego, Stefana
Antkowiaka, który niedawno dzięki głosom swoich starych działaczy i
poparciu Listkiewicza został ponownie "wybrany" prezesem okręgowego
związku piłki nożnej.Tak wszystko toczy się po staremu. Do czasu ...