ramolzezdymbca 22.07.09, 22:00 A Wilda i Dębiec gdzie? - wszak wiadomo, że 'każdy z Dębca to przestępca' Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: fhu Re: Policja: Strzeżcie się tych miejsc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.09, 22:17 Kradną poza Wildą i Dębcem, u siebie chowają łupy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karol Re: Policja: Strzeżcie się tych miejsc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.09, 00:06 Ludzie, zglaszajcie wszelkie zagrozenia pod 997 - czesto jest tak, ze zbiera sie poznym wieczorem grupa chuliganow, wrzeszczy i pije alkohol, a NIKT nie reaguje dzwoniac na policje! Czas zaczac dzialac. Odpowiedz Link Zgłoś
gall.anonim.pn Re: Policja: Strzeżcie się tych miejsc 23.07.09, 06:29 Chyba żartujesz. Tak się składa, że przed trzema miesiącami (mogę sprawdzić dokładną datę, i to co do minuty) zgłaszałam na 112 (bo przez komórkę) że jakiś idiota szaleje samochodem u zbiegu Wojska Polskiego i Dojazdu, ćwicząc ślizgi "mało kontrolowane" i jazdę w kółko pod prąd. Po prostu czekałem na autobus 64 i miałem okazję "podziwiać mistrza kierownicy". Telefon podniósł chyba strażak i przekierował do oficera dyżurnego policji. Na podniesienie słuchawki czekałem kilka minut. Opisałem markę samochodu (charakterystyczny bo amerykański), malowanie (charakterystyczne bo dwukolorowe) i rejestrację (charakterystyczną bo "specjalną"). Na przyjazd partolu (nie, nie to nie literówka...) czekałem 37 minut i się nie doczekałem, bo kierowca zmęczony taką jazdą odjechał. Coraz częściej dochodzę do wniosku że zamiast dzwonić z doniesieniami, chyba należy wykorzystywać znany trick psychologiczny mówiący, że jak ktoś chce zwrócić uwagę w tłumie należy krzyczeć "pali się". Tak więc w tej opisanej przez ciebie sytuacji należy zadzwonić z doniesieniem "wydaje mi się, że grupa łysych KATUJE policjanta", a zobaczysz że przyjedzie nie tylko patrol a wręcz antyterroryści. Inaczej policja będzie miała interwencję głęboko w d.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jontos Re: Policja: Strzeżcie się tych miejsc IP: 212.160.137.* 23.07.09, 09:59 tak, jak dzwoniłam to albo policja nie przyjechała, albo straszyła, że lepiej odpuścić bo potem będziemy musieli się w sądzie grodzkim z tymi bandytami spotkać, albo spisała nas a bandyci stwierdzili, że nie mają przy sobie dokumentów nie ponieśli konsekwencji... Policja w Poznaniu - największe zagrożenie tego miasta, katastrofa!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
marych77 Kazmirz!!!!!!! 23.07.09, 02:35 To ty juz zapomnial ze tu w czwartki rabuja i gwalca??? Odpowiedz Link Zgłoś
kasiamarias Policja: Strzeżcie się tych miejsc 23.07.09, 09:01 chyba Janerka śpiewał: Strzeż się tych miejsc ale pewnie nie miał na myśli Poznania. Na Jeżycach oprócz włamań jest niebezpiecznie jeszcze z powodu psich kup na chodnikach - zwrasta ryzyko złamania nogi przy poślizgnięciu. Okropne są tam chodniki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzych Re: Policja: Strzeżcie się tych miejsc IP: *.icpnet.pl 23.07.09, 09:05 autorowi artykułu gratuluję! na mapce pojawiała się nowa dzielnica - Północ. Kolumb to przy nim mały pikuś... Odpowiedz Link Zgłoś
kajciech Re: Policja: Strzeżcie się tych miejsc 23.07.09, 14:05 Północ to nie dzielnica a komisariat "Poznań-Północ" Odpowiedz Link Zgłoś
end-ive Re: Policja: Strzeżcie się tych miejsc 23.07.09, 14:06 @krzych - Pan Pikuś ! Hahaha Ale faktycznie, co to za dzielnica "Północ"? Pewnie chodzi o Winogrady i Piątkowo, ale w takim razie mogli oszczędzić i napisać zamiast Nowe Miasto - wschód, zamiast Jeżyce i Grunwald - zachód, a Wildę zamienić na południe. Ha... ale pomysł z mapką i ujawnieniem najniebezpiecznejszych miejc w Poznaniu mi się podoba. Mapkę dopracować i będzie git. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ehhh Re: Policja: Strzeżcie się tych miejsc IP: *.ip.netia.com.pl 23.07.09, 14:19 Goowno prawda. Mieszkam na Dębcu 4 lata!!! Tu jest taki spokój, że czasami mam wrażenie, że wszyscy wyjechali do GB Odpowiedz Link Zgłoś
przylga Policja: Strzeżcie się tych miejsc 23.07.09, 15:23 mam wielki kark i bicepsy i amstaffa w beemie i nikt mnie nie ruszy , chudzielce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fremen Re: Policja: Strzeżcie się tych miejsc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.09, 15:36 zapomniałeś dodać że jeszcze wielką wyobraźnię;) Odpowiedz Link Zgłoś