Dodaj do ulubionych

Drukarnia internetowa

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.11, 23:07
Zapewne wielu szukało już takiej drukarni. Jeśli dalej poszukują Państwo Drukarnii internetowej, to zapraszam, to przeczytania oferty:
TPSdruk to Terminowość, Profesjonalizm i Satysfakcja.

Jesteśmy drukarnią online, drukującą offsetowo. Począwszy od prostej ulotki, poprzez druk wizytówek, katalogów, plakatów i kalendarzy.

Zapewniamy rewelacyjną jakość druku i atrakcyjny stosunek ceny do wydajności.
Co Drukujemy?

Ulotki, foldery, broszurki składane, katalogi, arkusze plano, kalendarze, plakaty, wizytówki, notesy.
www.tpsdruk.pl/ - Drukarnia internetowa
Obserwuj wątek
    • Gość: AleksanderWalcik Re: Drukarnia internetowa IP: *.broker.com.pl 11.09.11, 17:42
      Kilka tematów wcześniej podszywacie się pod swoich własnych klientów, a tutaj się reklamujecie. Czy macie, aż tak mało klientów że musicie ich udawać i w bardzo pozytywnych (fałszywych) opiniach oceniać swoje usługi ? Przed chwilą wyczytałem także (na tym forum) że nie jesteście drukarnią tylko AGENCJĄ REKLAMY !
      Szukałem informacji na temat waszej firmy bo byłem zainteresowany drukiem ulotki dla mojej restauracji, ale po tych wszystkich opiniach na wasz temat, muszę podziękować. Dodatkowo to wasze podszywanie się pod własnych klientów świadczy o tym że nie należy wam ufać :(
    • magiccolor Re: Drukarnia internetowa 26.07.12, 16:37
      Nasz druk polecamy do wydruku zdjęć, ulotek, plakatów w dowolnym formacie, szczególnie polecamy się osobą, które mają ograniczony budżet. Punkt druku znajduje się w Katowicach. Firma Krist gwarantuje świetną jakość. Bardzo korzystna cena, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz punktu drukarskiego.
      Drukarnia Katowice, tani druk, wydruki cyfrowe, drukowanie prac Katowice, Druk cyfrowy Katowice, druk cyfrowej jakości zdjęć
      www.magiccolor.pl
    • alse_poligrafia Najtańsza drukarnia 10.03.13, 21:26
      Bardzo dobrą drukarnią jest również drukarnia ALSE Group, ma bardzo dobre ceny, oferuje rownież projektowanie prasowe, projektowanie ksiażek i czasopism. Drukujemy na maszynie Heindenberg z liniatura rasta 250lpi. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.alsegroup.pl
      • nina_98 Re: Drukarnia internetowa 22.03.13, 16:43
        korzystałam z oferty takiej Drukarni internetowej TPSdruk, wysyłają zamówienia do klienta , jest to bardzo solidna , profesjonalna firma, robi wydruki w bardzo wysokiej jakości i o dowolnej ilości jaką zażyczy sobie klient, mają niskie ceny co jest ich dużym atutem. Robiłam u nich wizytówki, ulotki i Roll-up i do tej pory jestem w pełni usatysfakcjonowana z ich wydruków mogę ich polecić każdemu Drukarnia Internetowa TPSdruk
        • nina_98 Re: Drukarnia internetowa 22.03.13, 19:38
          korzystałam z oferty takiej Drukarni internetowej TPSdruk, wysyłają zamówienia do klienta , jest to bardzo solidna , profesjonalna firma, robi wydruki w bardzo wysokiej jakości i o dowolnej ilości jaką zażyczy sobie klient, mają niskie ceny co jest ich dużym atutem. Robiłam u nich wizytówki, do tej pory jestem w pełni usatysfakcjonowana z ich wydruków mogę ich polecić każdemu Drukarnia Internetowa TPSdruk
    • wi_lq Re: Drukarnia internetowa 20.03.13, 11:07
      Nie znam wspomnianej przez Ciebie drukarni, ale od siebie mogę polecić graficzneprojekty.pl. Bardzo solidna firma, drukują tak ze 20% taniej, a do jakości nie można się przyczepić. Terminów również dotrzymują, więc nic, tylko korzystać.
      • Gość: Robertos Re: Drukarnia internetowa IP: 94.42.203.* 17.10.15, 16:42
        Polecam drukarnię internetową Labcreation z Olsztyna. Oczywiście lokalizacja nie ma znaczenia, bo i tak wszystko się zamawia przez ich stronę. Mają kompleksową ofertę dla firm, można im bez obaw polecić drukowanie wszelkiej maści materiałów reklamowych. Co ważne: solidnie i sprawnie. No i mają dobre ceny, a często rozmaite promocje.
        • ki-86 Re: przesylka do klienta 12.11.15, 12:21

czy posiadją formę przesyłki prosto do mojego klienta ale ze mna jako nadawcą? zalezy mi druku paru materiałow reklamowych, mam ok. 2 tyg na ogarnięcie tematu, szukam rzetelenej i sprawdzonej firmy, ktora nie drukuje badziewia,, nie mam czasu na reklamacje
            • ki-86 Re: przesylka do klienta 17.11.15, 11:19
              Ok, dzięki za namiar. no jest calkeim niezla, spoko ceny i opinie i dostawa do klienta. wszystko spoko tylko nie ma w ofercie teczek a o to mi tez chcodzilo( plus wizytowki i papier firmowy) a nie ukrywam ze chcialalbym z jednego mijejsca; no ale oprocz tego duzy plus za tani druk na folii, przyda sie:) kiedys robilalm taki zestaw w dwoch roznych drukarniach i wyszlo dziwnie roznie:)dletego wolalabym z jednego miejsca. ale raz jeszcze dzieki za info!
              • beata.k-ska Re: przesylka do klienta 25.11.15, 12:45
                jakis czas temu drukowalam viperprincie, fajna drukarnia z bogatą ofertą, duży wybór teczek, i cos czego szukalam- wizytówki plastikowe:) z artykułow ktore wymienilas raczej wszystkie beda u nich. wejdz i sobie sprawdz www.viperprint.pl
                naprawde sa ok, pozniej pare razy drukowalalm i tez sie nie zawiodlam, cenym plus fajne promocje.
    • michalinka72 Re: Drukarnia internetowa 02.01.16, 20:49
      Ja ostatnio kilka razy zamawiałam materiały promocyjne dla firmy od graffiko.eu/ Mają też zamówienia internetowe, które wysyłają kurierem. Działają szybko, a ich wydruki mają bardzo dobrą jakość. Jeszcze ani razu się nie zawiodłam, a robili mi już zarówno wizytówki, jak i banery reklamowe.
    • jasterna Re: Drukarnia internetowa 13.05.16, 22:36
      Bardzo często drukuję kalendarze biurowe i kalendarze ze zdjęciami, które potem rozdajemy klientom, którzy składają u nas zamówienia. Dopiero od niedawna korzystam z drukarni internetowej www.polishdruk.pl/, ale muszę powiedzieć, że jestem zadowolony z tego sposobu składania zamówień. Bez wychodzenia z domu można zamówić bardzo interesujące materiały reklamowe w przystępnych cenach. Nie muszę się martwić ani o dostawę, ani o to, że nie będę zadowolony z jakości.
    • beata.k-ska Re: Drukarnia internetowa 10.06.16, 11:05
      Zgodzę się z Tobą, faktycznie rzetelny blog tematyczny to dobra podstawa do zgłębiania wiedzy. Rzeczywiście wybór drukarni poprzedziłabym własnie znalezieniem takiego źródła. Co do samego wyboru, to ceny cenami, ale jakość musi się bronić. W dzisiejszych czasch i przy tak dużej konkurencji na rynku poligraficznym, nie ma szans na robienie byle czego, byle jak, byle tylko.
    • beata.k-ska Re: Drukarnia internetowa 16.06.16, 14:30
      To fakt, szkoda, że bywają i tacy, którym w ogóle nie jesteś w stanie wytłumaczyć pewnych rzeczy. Uparci do granic możliwości, nie mający racji a na domiar złego tacy, którzy kompletnie nie chcą słuchać. W każdej branży niestety na takich trafiamy, dlatego tak mocno trzeba się pilnować żeby nie stac się kimś takim;)
    • ninje Re: Drukarnia internetowa 20.06.16, 20:10
      Ja tam korzystam od jakiegoś czasu z drukarni Spidruk spidruk.pl/drukarnia-internetowa/ i jestem zadowolony. Szybko realizują zamówienia i jakość wydruku jest ok. A jak raz nie byli w stanie szybko zrealizować zamówienia, to mi od razu powiedzieli, że mają bardzo dużo realizacji i może się przeciągnąć i za to dla nich wielki plus, że potrafili się przyznać do tego a nie ściemniać, ze zdążą jak nie zdążą.
    • Gość: PawArt Re: Drukarnia internetowa IP: *.play-internet.pl 10.07.16, 16:32
      My z żoną długo szukaliśmy drukarni, która uzupełni naszą ofertę. W internecie i na targach otrzymywaliśmy masę ofert z drukarni offestowych, tymczasem potrzebowaliśmy drukarnię wielkoformatową. Na jakimś forum ktoś polecił firmę p.Jacka i od tej pory stale współpracujemy. Cenię sobie błyskawiczny czas realizacji i bezpośredni kontakt mailowy i telefoniczny o czym można pomarzyć w dużych korporacjach. Kiedyś była opcja żeby przesłali próbki pocztą, teraz tego nie widzę al podejrzewam, że jak zadzwonicie to nie będzie problemu z przesłaniem próbek ich wydruków Drukarnia Ara
    • Gość: anti29 Re: Drukarnia internetowa IP: *.centertel.pl 29.07.16, 22:23
      Hej, ja mogę polecić drukarnię Labcreation. Mają duże zaplecze, dzięki czemu można u nich wydrukować naprawdę wszystko. Poza tym są mega pro klienccy i elastyczni, więc tym bardziej nie ma dla nich rzeczy niemożliwych :) Jakość obsługi 10/10, również jakość drukowanych materiałów bez zarzutu!
    • top_maras85 Re: Drukarnia internetowa 28.08.16, 17:31
      Ja natomiast ze swojej strony mogę polecić tę firmę www.polishdruk.pl którą niedawno odkryłem ale mogę już powiedzieć co nieco na ten temat. Robiłem kilka wydruków (zarówno dużych zamówień jak i mniejszych, wydruków na A2 w kilkunastu sztukach) i jestem w 100% zadowolony bo nie zapłaciłem dużo pomimo obaw że dostanę zaporową cenę przy projektach które składały się z kilku sztuk. Ale to się nie zdarzyło i od tamtej pory już nawet nie odwiedzam lokalnych, stacjonarnych drukarni
    • ki-86 Re: Drukarnia internetowa 23.09.16, 14:45
      Długo szukałem drukarni, która będzie w stanie wydrukowac bilety na koncerty ( perforowane), znalazłem takie na www.viperprint.pl. Mój pomysł, ich robota i uważam, że jest kogo polecać.
      • ki-86 Re: Drukarnia internetowa 23.09.16, 14:47
        ki-86 napisał(a):

> Długo szukałem drukarni, która będzie w stanie wydrukowac bilety na koncerty (
        > perforowane), znalazłem takie na www.viperprint.pl. Mój pomysł, ich robota i uw
        > ażam, że jest kogo polecać.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka