Dodaj do ulubionych

Przed meczem siatkarzy Jadar - Wołomin

IP: *.udn.pl 07.02.04, 11:09
Marcin sie obudził!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: SESE-PREZES MARCIN WSTAŁ !!! IP: *.udn.pl 07.02.04, 11:48
      Tak tak to prawda obudził sie nasz kolega.Teraz trzeba jak najwięcej pieniędzy
      zebrać by go bardzo dobrze rehabilitować.Miesiecznie to kwota 4-5 tys złoty.W
      ŚRODE WIELKI MECZ DLA NASZEGO KOLEGI PRZYBYWAJCIE I POMÓŻMY NASZEMU KOLEDZE
      WPŁATAMI!!!KUPNEM CEGIEŁEK!!!MOSIR GODZ.15:30 MECZ KIBICÓW JADARUCZARNYCH I
      SKRY O GODZ.17:00 NA PARKIET WYCHODZĄ SIATKARZE.
    • Gość: SESE-guru Re: Przed meczem siatkarzy Jadar - Wołomin 3-1 IP: *.udn.pl 07.02.04, 23:08
      Bardzo słaby poziom.Teraz najważniejszy jest środowy mecz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka