Gość: sportfanka IP: *.udn.pl 07.02.04, 11:09 Marcin sie obudził!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: SESE-PREZES MARCIN WSTAŁ !!! IP: *.udn.pl 07.02.04, 11:48 Tak tak to prawda obudził sie nasz kolega.Teraz trzeba jak najwięcej pieniędzy zebrać by go bardzo dobrze rehabilitować.Miesiecznie to kwota 4-5 tys złoty.W ŚRODE WIELKI MECZ DLA NASZEGO KOLEGI PRZYBYWAJCIE I POMÓŻMY NASZEMU KOLEDZE WPŁATAMI!!!KUPNEM CEGIEŁEK!!!MOSIR GODZ.15:30 MECZ KIBICÓW JADARUCZARNYCH I SKRY O GODZ.17:00 NA PARKIET WYCHODZĄ SIATKARZE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SESE-guru Re: Przed meczem siatkarzy Jadar - Wołomin 3-1 IP: *.udn.pl 07.02.04, 23:08 Bardzo słaby poziom.Teraz najważniejszy jest środowy mecz. Odpowiedz Link Zgłoś