Gość: Dawid
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
09.06.10, 17:39
Wajzer to zdzierca a jego zdjecia tak naprwade nie odbiegaja standardem od innych o wiele wiele tańszych fotografów z radomia.
Pan Wajzer w dodatku prowadzi złodziejsca polityke sprzedaży swoich zdjęć. Nie udostepnia zdjęć w żadnym wypadku w formie zgrania na DVD, jeżeli odbitki to tylko i wylacznie u niego w cenie jaką płacicie tuż po ślubie. Czyli 7zł za zdjęcie jak wam strzeli 80 fotek na ślubie i kolejne 80 na weselu to musicie wźąść wszystkie ( jeżeli wcześniej nie ustalicie co do ilości ). Czas oczekiwania na jakiekolwiek zdjecia to 3 tygodnie i w miedzyczasie musicie zagladać i wybierać i sie wykłucać. Wydalismy u niego ponad 2tys zł i jak sie dowiedziałem pużniej moglobyć o wiele mniej gdybyśmy poszli gdzie indziej. Zamiast Wajzera 100razy bardziej poleciłbym pana Jurczaka lub pana Popiela. Bo firma Wajzer umie robić tylko niezła kase bo zdjecia naprawde nie odbiegaja standardem od innych fotografów. Naszym błedem było to że mu zaufaliśmy i nie dogadalismy szczegółow całej jego usługi, bo gdy chcieliśmy z tych zdjeć wybrać mniejsza ilość postawił ultimatum "wszystkie albo żadne ze zdjęć i zwracam państwu pieniadze oprucz zalićzki 400zł "