Gość: Parafianin
IP: *.udn.pl
07.04.04, 08:12
Niestety...same halogeny nie wystarczą. Kościół jest zaniedbany i brudny.
Pajęczyny malowniczo zwieszają się z okien, na jednej ze ścian jest ogromna
wilgotna i czarna plama, a ostanio w Świątyni zagnieżdziły się gołębie.