Dodaj do ulubionych

Iluminacja na Borkach

IP: *.udn.pl 07.04.04, 08:12
Niestety...same halogeny nie wystarczą. Kościół jest zaniedbany i brudny.
Pajęczyny malowniczo zwieszają się z okien, na jednej ze ścian jest ogromna
wilgotna i czarna plama, a ostanio w Świątyni zagnieżdziły się gołębie.
Obserwuj wątek
    • Gość: Amos Re: Iluminacja na Borkach IP: *.nfz.gov.pl / 62.233.196.* 07.04.04, 09:07
      Hurrra Jurek Owsiak - jeszcze jedno światełko do nieba!!!!
    • Gość: Jasiek Re: Iluminacja na Borkach IP: *.udn.pl 07.04.04, 21:36
      No niestety nie jest to prawdziwa illuminacja, ale cos chyba ruszylo w dobrym
      kierunku. Generalnie pomysl jest bardzo dobry, ale malymi pieniedzmi nie uda
      sie tego zrealizowac. Wczoraj nawet zastanawialem sie jak by wyszla ta
      illuminacja na fotografii nocnej do ktorej sie przymierzam.
      Wierni dawajcie wiecej na tace.
    • Gość: wróbelek Re: Iluminacja na Borkach IP: *.udn.pl 07.04.04, 22:35
      Nawet w kosciele gołąbki się zagnieździły?
    • Gość: ana Re: Iluminacja na Borkach IP: *.radom.pl 08.04.04, 08:55
      Za iliminację zapłaci miasto, a do sprzątania trzeba wynająć lub
      wyznaczyć "ochotnika".
      • Gość: dirk Re: Iluminacja na Borkach IP: 193.111.144.* 08.04.04, 17:09
        dobrze by tak oswietlic wieze kosciola Farnego ladnie zamykalaby sie ulica
        Zeromskiego.
        • Gość: Jasiek Re: Iluminacja na Borkach IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 08.04.04, 21:03
          Ale oswietlanie wierzy przyniesie tylko efekt dla ogladajacych z dalszych
          czesci Zeromskiego, ale czy jest sens? Powiedz mi po co mialbym isc na zerome
          po 18-19? Dostac po glowie mozna pod blokiem, a jezdzic do centrum mi sie nie
          chce.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka