radomianin79 06.06.11, 22:05 wiadomosci.onet.pl/kraj/mozecie-mnie-w-d-pocalowac-poslanka-pis-odpowie-za,1,4410571,wiadomosc.html Arogancja PIS Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: leff Re: Arogancja PIS IP: *.radom.vectranet.pl 07.06.11, 06:29 Co Pis-u ,to świadczy o tej babie a nie o partii do której należy.W PRL-u do Milicji by tak nie powiedziała bo by na drugi dzień nie mogła usiąść na to w co sie kazała całować ,czyli d..ę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Garczynca Re: Arogancja PIS IP: *.radom.vectranet.pl 07.06.11, 06:53 POlityczny kmiocie arogancja to jest wladzy ktora zamyka stadiony i pacyfikuje kibicow. Dam ci dobra rade. T co pisze GW podziel na 4 to moze bedziesz wiedzial ze gdzies dzwonia. PS.A jak tam? Konflkt z Kluzonem juz zazegnany? Czy moze przeszedles z kochajacych naczej do Partii Oszustow? Odpowiedz Link Zgłoś
iryda11 Re: Arogancja PIS 07.06.11, 08:15 Do kogo piłeś panie "Garczynca" bo nie mogę pojąć . Odpowiedz Link Zgłoś
beata_ogien Re: Arogancja PIS 07.06.11, 12:22 Oczywiście szanowny pan to z pełną kulturą do przedmówcy się zwrócił. To nie napisała GW , tylko link pochodził ze strony onetu. To po pierwsze, po drugie, niestety nasi posłowie od lat nie wiedzą do czego służy im immunitet i machają legitymacjami gdzie popadnie i przed kim popadnie. Byka też się drażni...do czasu . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyborca Niech spieprzaja malpy w czerwonym! IP: *.cdma.centertel.pl 13.09.11, 01:26 hehe nie to nie jest kolejny brutalny atak na PiS, to jest prawo do krytyki o ktorej sam PiS mowi. Prawo i Sprawiedliwosc bedzie wtedy gdy ta pani zostanie ukarana za to co glupiego zrobila a sadzac po dowodach i wniosku o uchylenie immunitetu, to sie potwierdza ze PiS kolejny wyrok skazujacy ma juz prawie w kieszeni. Tak wiec kto mieczem wojuje ten sam bedzie mial wizyte Policji, CBA, NSA, IPN.... w domu o 6ej rano :) Ta małpa w czerwonym niech spieprza - parafrazujac mistrza cietej riposty Jarosława K. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ginter Re: Arogancja PIS IP: *.radom.vectranet.pl 23.07.11, 13:59 Nieładnie. Sejm to nie teatr Odpowiedz Link Zgłoś
vater1958 Re: Arogancja PIS 23.07.11, 14:42 jaka tam arogancja, toż ona używała tylko tzw. "dosadnych wyrażeń" dla podkreślenia ważności i nietykalności swojej osoby! :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Płotka Re: Arogancja PIS IP: *.radom.vectranet.pl 23.07.11, 15:10 Panie Karaś wstyd Odpowiedz Link Zgłoś
vater1958 Re: Arogancja PIS 23.07.11, 16:00 Gość portalu: Płotka napisał(a): > Panie Karaś wstyd zły adres :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
vater1958 Re: Arogancja PIS 23.07.11, 16:02 a przepraszam, coś merytorycznego i na temat też będzie, czy tylko ad personam? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robotnik Re: Arogancja PIS IP: *.xdsl.centertel.pl 11.09.11, 01:48 Największy przegrany !!!.. niejaki jarosław.K wielokrotnie przegrywał wybory, procesy.. co jeszcze musi się stać aby ten mały człowiek zrozumiał... no tak.. ale do tego trzeba rozumu !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zygfryd Re: Arogancja PIS IP: 194.181.137.* 13.09.11, 06:34 Prowokatorze niby radomianinie. Czemu mają służyć przestarzałe wrzutki (patrz data artykułu). Nigdzie cię nie chcą. wyrzucili cię z KR, do Radomian Razem nie chcieli cię przyjąć, to teraz przymilasz się do PO. Nie ośmieszaj się lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś