Dodaj do ulubionych

KŁAMSTWA Starosty. Powiat - ale ....NAJBIEDNIEJSZY

07.04.13, 11:58
[img][img]https://img849.imageshack.us/img849/5604/dwietwarzepolskikomuyje.png[/img][/img]
Obserwuj wątek
  • slawomir.gajewski Re: KŁAMSTWA Starosty. Powiat - ale ....NAJBIEDNI 07.04.13, 12:02
   Witam
   Wchodząc do budynku starostwa w Przysusze widać zawieszony tam baner jakoby powiat przysuski był najbogatszy na Mazowszu, a Starosta ...najlepszy.
   Tymczasem, jak jest każdy nie tylko widzi, ale nawet z oficjalnych danych prawda wygląda zupełnie odwrotnie, bo powiat przysuski (reprezentowany od 11 lat przez mgra inż. Niemirskiego Mariana) jest na ...KOŃCU rankingu powiatów, gdzie żyje się najlepiej.

   Oczywiście nie dotyczy to samego w/w mgr inż. , który za swoją „ciężką” pracę inkasuje podobną (191 tys. na rok) , czy tez wyższą pensje niż starostowie z powiatów większych i bogatszych.

   No cóż, jak się ma do dyspozycji „gazetkę”, która kosztuje prawie 50 tys. rocznie i, która dodatkowo redagują panowie Bednarski i Kwiatkowski, to na pewno nie można z niej się dowiedzieć nic, co by stanowiło o PRAWDZIE na temat biedy, marazmu, zacofania czy też kumoterstwa tworzonego przez Czcigodnego Starostę.
   Zamiast tego, można zobaczyć co najmniej 6-9 zdjęć „zapracowanego” starosty uczestniczącego w licznych bibach organizowanych na koszt PODATNIKA.

   Czyli:
   „Wprawdzie znowu przez najbliższe 4 lata do następnych wyborów, będę miał cię w d..pie, to teraz dam ci prace, tylko zagłosuj teraz na mnie”.
   To motto naszych prominentów władzy!!!! Emeryci !!!! ( MÓWI WŁADZA) możecie pracować jeśli tylko znacie Wójta lub Starostę!!! Matki dzieciom przymierajcie głodem, młodzieży wynoście się z Gminy Odrzywół:! Tu rządzi nomenklatura!!! Wy nie macie tu szans! Chyba że jesteście powiązani z Władzą koneksjami swych rodziców i ZNAJOMKÓW! Tak wygląda rzeczywistość.!!!! Niektórzy nawet mają po 1,5 etatów w naszej gminie: tu nauczyciel na kilku etatach czy też funkcjach, tam urzędnik z dodatkowymi „umowami”, i tak napychamy kieszenie przydupasom.
   KIEDY TO SIĘ SKOŃCZY!!! MŁODZI LUDZIE USUŃCIE TĄ ZGNILIZNĘ, ! IDŹCIE NA WYBORY I NIE DAJCIE SIĘ PODPORZĄDKOWAĆ!!!!!

   Sławomir Gajewski
   radny Gminy Odrzywół.
   PS.
   Jeśli ktoś się czuje „pomówiony”, jestem …. do dyspozycji i chętnie to udowodnię. I odwrotnie. „Obrońcy Starosty”. nie zapomnijcie tylko również podać swoich danych, jak będziecie tu „bronić” swojego pana.
  • freekolog Król jest nagi! 09.04.13, 09:07
   Mogą robić co tydzień otwarcia basenów, organizować imprezy folklorystyczne, i inne biby. Mogą dostawać dziesiątki nagród dla najlepszych starostów. Może ich ksiądz co tydzień chwalić z ambony i dziękować, za to ze przychodzą do kościoła. Mogą pokazywać się na każdym zdjęciu w opłacanych z naszych podatków gazetkach. Ale prawda i tak wypłynie. Żyjemy w najgorszym powiecie na Mazowszu.
   KRÓL JEST NAGI !!!!
   Rządzą nami miernoty skupione tylko na utrzymaniu się przy korycie!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka