taki_tam_sobie_gostek
11.07.13, 13:37
To chyba podsumowanie tego całego bałaganu. Do pełni szczęścia brakuje tylko protestu mieszkańców ulicy Źródłowej, którym kurz z kół wali drzwiami i oknami do mieszkań. Wczoraj zatrzymałem samochód na kilkanaście minut obserwując ruch na tej ulicy. I przestałem się dziwić irytacji tych ludzi. Sam bym pewnie się oflagował i zablokował ruch na szutrowym, naprędce utwardzonym, odcinku tej ulicy. Rano i w godzinach powrotów z pracy tam jedzie sznur samochodów a mijanka jeszcze tylko komplikuje to wszystko. Chcąc zdążyć przed nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem każdy dodaje odruchowo gaz co tylko potęguje tumany kurzu
Ja Was przepraszam - od wczoraj jeżdżę już tylko przez Trablice. Tylko, że tam też jak się źle trafi to robią się korki. I tak źle i tak niedobrze.
A najgorzej, że ludzie, którzy mogą coś zmienić nic w tej kwestii nie robią. No ale jak mają robić skoro wedle miejskiej gazety problem dotyczy około 30 rodzin ? Ilu z Was wysłało protest do redakcji, ilu z nas odważyło się choćby na napisanie e-maili do MZDiK i Urzędu Miejskiego na ręce Pana Prezydenta ? Ilu z nas miało odwagę podpisać to własnym nazwiskiem i adresem ?
Spuśćmy na to zasłonę milczenia.