PiS jak kameleon!

26.02.14, 19:41
Pamietamy rządzący Polską PiS! Gosiewski traktujacy Polskę jak prywatny folwark, zmuszający ministrów rządu do przyjazdy do Kielc aby wymusić na nich zobowiązania realizacjii nienależnych
inwestycji (np. peron we Włoszczowej). Pamiętamy również mocnego wtedy w centralnym PiS-ie Suskiego, który miał Radom absolutnie w nosie! Potem prezydent Lech Kaczyński puścił temat wyłączenia Warszawy z Województwa Mazowieckiego następnie jakby przestraszył się wrzawy gangu warszawskiego zamilkł. I znów tym razem Jarosław Kaczyński oświadczył, że Województwo Mazowieckie jest najbardziej pokrzywdzonym i należy koniecznie wydzielić Warszawę. Jednak ostatnio nie poparł inicjatywy SLD powrotu do koncepcji 49 województw. I zorganizowali popisówę propagandową radomscy posłowie PiS mówiąc, że wszystko jest OK (nawet janosikowe) tylko ten Struzik... I mówił to Suski nagle troszczący się o Radom i Kuźmiuk, który nawet nie raczył przybyć na spotkanie z posłanką Marzeną Wróbel poświęcone życiowej dla Radomia sprawie wyłączenia Warszawy z Mazowsza. Na marginesie to właśnie przez Kuźmiuka mamy przez tyle lat Struzika jako marszałka Mazowsza. Więc jak to z Tobą jest szanowny PiS-ie?! Bronisz Naszego Radomia?! Czy może jesteś za a nawet przeciw?!
    • Gość: Karol W Re: PiS jak kameleon! IP: *.radom.vectranet.pl 26.02.14, 19:53
      Zdecydowałem się głosować na PIS
      • Gość: gość Re: PiS jak kameleon! IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 26.02.14, 20:48
        A ja na SLD
    • Gość: Marian Re: PiS jak kameleon! IP: *.algo.radman.pl 26.02.14, 19:54
      no i co, ale lotnisko bendziem mieli a Kielce nie, i bendziem se latac do Hurgady albo innego Telawiwu kiedy tylko nam sie tylko zechce.
    • Gość: ObaMa Re: PiS jak kameleon! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.14, 21:52
      Nic nowego. Udają, że walczą w obronie tych najmniejszych, najbiedniejszych. Przez dwa lata mieliśmy premiera i prezydenta z PiS oraz prezydenta tego miasta też z PiS i co z tego miał Radom? Jak to wykorzystano? Jakie precyzyjne plany wprowadzono w życie? Nic, nuda, kłamstwa, obietnice bez zamiaru spełnienia, cwaniackie uśmieszki... tak dbano i tak dba się o Radom. Nie sztuką jest obiecać peron dla Włoszczowej, sztuką jest obiecać i spełnić obietnicę walki o szybką kolej Krakow-Kielce-Radom-Warszawa! Niestety, ale władze Radomia nie potrafiły wspólnie lobbować za taką inwestycją z Kielcami a ni za czasów władzy absolutnej PiS ani teraz porozumieć się ponad podziałami. Ktoś kto wierzy, że ktoś partyjny zrobi coś bezinteresownie dla tego miasta to jest wielkim naiwniakiem. To miasto potrzebuje silnego bezpartyjnego kandydata. Temu miastu potrzebny jest Majdan!!
      • Gość: kosztowny Re: PiS jak kameleon! IP: *.158.216.26.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.02.14, 07:40
        kosztowne miasto...kosztowny ptrezydent...tylko PO
        • Gość: WR Re: PiS jak kameleon! IP: *.radom.vectranet.pl 28.02.14, 20:39
          Kuźmiuk niechcący ale nieźle zaszkodził Radomiowi! Startował z drugiego miejsca w wyborach do europarlamentu a Struzik z pierwszego. I dostał się Kuźmiuk! Przeambitny Struzik popamiętał tą zniewagę Kuźmiukowi i... Radomiowi. Odtąd trwa okrutna zemsta. Kuźmiukowi nic nie może zrobić bo ten z gałązki PSL-u przeskoczył na gałązkę PiS-u. Ale radom musi być tu gdzie jest czyli w paszczy mściwego Struzika. No i mamy to co mamy - czyli figę z makiem!
          • Gość: Maszynista Re: PiS jak kameleon! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.14, 23:16


            jak miło że są tu ludzie myślący...
            a nie tylko Ci co za dwa złote od posta...
          • Gość: Robert Re: PiS jak kameleon! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.14, 17:43
            Wielu obecnych posłów z PiS to wytrawni inwestorzy. Przewidzieli gdzie ich kariera ma szanse procentować i siup do "wroga" :) Za kilka lat Jarek zniedołężnieje, dopadnie go na maxa Alzheimer i wtedy wszyscy będą uciekać z PiS bo bez Jarka to ta łajba utonie. Tam tylko jedno nazwisko robi robotę. Wtedy ucieczka od Jarka będzie miała sens a nie to co zrobił teraz Kurski, Ziobro czy wielu innych. Jarek jest jeszcze zbyt silny. Falstart odwalili, ale jest nadzieja :)
            • Gość: ania Re: PiS jak kameleon! IP: *.radom.vectranet.pl 01.03.14, 18:27
              Witerski to ty jesteś ćpunem?
    • Gość: athq45 ćpuny od PaliGłupa IP: *.1and1.pl 01.03.14, 18:06
      Karol ty imbecylu nie masz nic wiecej do powiedzenia osle i cpunie w jednej osobie?
Pełna wersja