ra_alium
21.07.16, 08:10
Obecny termin ukończenia torów z Radomia do Warszawy miał być 2020r a już jest nowy 2022r.
Myślę że bardzo "kreatywny potomek gierka" w najbliższym czasie przesunie ten termin na 2025r potem na 2030r a następnie na 2032r potem na 2035r aby przesunąć na 2040r... a następnie na 3000r!!!!!!!!!!... pracuj i uwijaj się matole i wymyślaj nowe terminy...