Dodaj do ulubionych

MPK Radom-jubileusz

IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 09.12.04, 21:03
Kto dostaje odznaczenia w MPK?
Z informacji uzystanych od pracownikow MPK okazalo sie ,ze niektorzy
odznaczeni bardzo zasluzyli sie dla MPK .Brali czynny udzial w zwalnianiu
osob "niewygodnych "dla firmy w porozumieniu z bylym prezesem , na ich
miejsce przyjmowano rodziny i znajomych osob wplywowych w firmie Jedna z
odznaczonych osob byla karana za jazde pod wplywem alkoholu .
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka