Gość: radom centrum? IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 12.01.05, 21:37 OBUWNICZYM?HEHE,WOLNE ZARTY,MILOBY BYLO SIE MYLIC,ALE JA W TO NIE WIERZE.CZY RADOM MOZE JESZCE BYC CENTRUM CZEGOKOLWIEK (NIE LIZCAC DRESIARSTWA I BEZROBOCIA)? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Basset Firma branży obuwniczej chce produkować w Rad IP: *.am.wroc.pl 12.01.05, 21:41 "szuka ona lokalu o pow. 500-600 mkw. na działce o pow. do 2000 mkw. zlokalizowanej przy trasach przelotowych lub w centrum miasta" I mam to rozumiec jako powaznego inwestora? Moze jeszcze bedzie to przemysl? Taka dzialka z budynkiem o takim metrazu to raczej na sklep wyglada. Do tego dochodzi pozadana lokalizacja w centrum, lub przy trasie Ciekawe... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sm ALE JESTES MARUDA... IP: 217.17.35.* 13.01.05, 07:36 Jak wszyscy bedziemy tak do tego podchodzic, tylko narzekac i smecic, to rzeczywiscie niedlugo nas zaorza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: ALE JESTES MARUDA... IP: *.rwt.pl 13.01.05, 08:03 Na takiej powierzchni produkcja i centrum obuwnicze Polski? Uważam , że przed napisaniem tkstu należy przynajmniej pobiżnie zapoznać się z tematem. P.S. Prz okazji mam pytanie jakie są losy FIRMY , która miała powstać na terenie upadłej GARBARNI przy. ul Ziętalów - miało tam być CENTRUM HANDLU MATERIAŁAMI BUDOWLANYMI - NAJWIĘKSZE W KRAJU!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: haga Tkaczyk megaloman IP: *.radom.pilicka.pl 13.01.05, 08:30 jeżeli wynajęcie 500 - 600 m kw. lokalu na produkcję obuwia wystarczy aby Radom stał się centrum obuwniczym to tylko pod warunkiem, że będzie produkować obuwie dla krasnoludków! ha ha Pozdrowienia dla Pana Tkacza od krasnoludków! Odpowiedz Link Zgłoś
isoxazolidine Re: Firma branży obuwniczej chce produkować w Rad 13.01.05, 08:53 ta powierzchnia to wystarczy na uruchomienie jednej linii montazu i koniec. to oznacza zatrudnienie parudziesieciu - no moze 100 osób. fakt pojawienia sie nowego inwestora w sferze wytwórczosci niewatpliwie cieszy ale z tym 'centrum' to zdecydowana przesada .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pello Re: Firma branży obuwniczej chce produkować w Rad IP: *.ats.pl / *.radom.pilickanet.pl 13.01.05, 09:57 ..a kto powiedział, że tam będzie linia produkcyjna? Światowe trendy są takie, że wszystko co wymaga ręcznej pracy ma metkę: made in china, malezja, tajwan, india, brunei, burkina faso, etc.etc... Ale ktoś przecież musi to pakować w pudełka i robić "brand", a to też jest produkcja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radomianin Re: Firma branży obuwniczej chce produkować w Rad IP: *.udn.pl 13.01.05, 10:27 Ale w tym mieście jest malkontentów. Jest rzeczą oczywistą że tonący brzytwy się chwyta - to rozumiem. Jednak czy w tym mieście włodarze, politycy, radni miejscy i powiatowi nie mają jakiegoś planu ratowania tego regionu. Tak naprawdę idąc ulicami miasta to widzę : - sklepy z telefonami i akcesoriami do komórek - ciucholandy - apteki - stacje paliwowe na gaz i benzynę - piwiarnie itp a gdzie pomysł na 250.000 miasto. Zamiast cieszyć się z jakiegoś grajdołka produkcyjnego na 2000m2 (to też jednak daje pracę) to dlaczego nic nie słychać o intensywnym wytężaniu umysłow przez rajców i zarządców tego miasta. Dlaczego forum jest tak mało aktywne. Może szary człowiek ma jakieś pomysły. Jak czasami przeglądam to forum to ręce opadają. To miasto umiera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pello Re: Firma branży obuwniczej chce produkować w Rad IP: *.ats.pl / *.radom.pilickanet.pl 13.01.05, 12:04 Obawiam się, że szukasz ratunku nie tam gdzie powinienes. Przepraszam, ale to nie nie włodarze wymyślają miasto, tylko "miasto" wymyśla swoich włodarzy. Miasto tworzą właściciele: > - sklepów z telefonami i akcesoriami do komórek > - ciucholandów, > - aptek, > - stacji paliwowych na gaz i benzynę > - piwiarni itp no i ten gość, który tworzy "centum obuwnicze". Tworzą te instytucje dla "szarego człowieka", który z nich korzysta, w innym przypadku one nie zaistniały by. Zadaniem włodarzy powinna być pomoc tym powyższj, a przynajmniej nie przeszkadzanie im. Pomoc w ułatwieniu dojazdów, w organizacji budowy siedzib tych firm, w tworzeniu dobrego klimatu pro- przedsiębiorczego w regionie - czyli tylko w tym, w czym wodarze powinni się specjalizować przez swoje zwykłe obowiązki, za które podatnicy wypłacają im pensje. Tylko tyle oczekuję od naszych zarządców miasta. Gdy chociaż to zrobią, dalszym pomysłem na 250k miasto zajmę się ja i podobni mi - "szarzy ludzie" z pomysłami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasa Re: Firma branży obuwniczej chce produkować w Rad IP: *.radom.cvx.ppp.tpnet.pl 13.01.05, 12:52 do radomianina! naucz się czytać tekst ze zrozumieniem1 jakie 2000m2 Chodzi o halę na 500 ,600 m2 w której to tajemniczy inwestor może zatrudniż co najwyże jakieś 20 do 25 osob. wiem co mówię bo jestem z tej brnży ale takich firm które jeszcze jakoś trwają jest w Radomiu sporo więc ten inwestor sytuacji w branży na pewni nie zdoła poprawić. Obniżyć koszty funkcjonowania firm PANOWIE WŁADZA to wówczas i miejsc pracy przybędzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szewc Re: Firma branży obuwniczej chce produkować w Rad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.05, 18:48 Panie to kolega warsztat chce otworzyć, a nie centrum! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Irena Re: Firma branży obuwniczej chce produkować w Rad IP: *.internet.radom.pl 13.01.05, 21:57 a gotowe hale po byłym Radoskórze tylko ich odnowić, stoja i dalej niszczeją Odpowiedz Link Zgłoś
isoxazolidine Re: Firma branży obuwniczej chce produkować w Rad 14.01.05, 14:47 starą halę odsprzedano firmie 'nadbud' ze stolicy ktora chce je rozebrac. jesli chodzi o tzw. 'nowe hale' to grunt na ktorych stoja ma niewyjasnione stosunki wlasnosciowe. w gre wchodzi poki co tylo dzierzawa. ale na to nie ma chetnych. sa chetni na zakup. Odpowiedz Link Zgłoś