Dodaj do ulubionych

Radomiak - Unia Janikowo 3:0 w sparingu

IP: *.53.udn.pl 17.02.05, 17:09
www.radomiakradom.prv.pl
Obserwuj wątek
      • Gość: Carolus Re: no no.... IP: *.aster.pl / *.aster.pl 17.02.05, 19:50
        O Boze! To znowu Pax i jego optymistyczne podejscie do swiata!!!
        Jak dobrze pojdzie utrzymamy sie bez barazy, a nawet jesli przyjdzie je grac,
        to wygramy. Nie martw sie zatem o Broniszewskiego. Lzy mu nie groza.
        Tobie natomiast grozi znowu wybuch zlosci kibicow Radomiaka, jesli dalej
        bedziesz sial swoje czarnowidzenie.
        • Gość: Trendy Widać, że idzie ku lepszemu !!! IP: *.chello.pl 17.02.05, 21:22
          Ja tam nie czytam "wypisków" takich pesymistów jak PAX. Uważam, że jak Paxowi
          się odpowiada, to taka sytuacja ośmiela Go do ciągłego "mącenia" wśród
          najwierniejszych (takich na dobre i na złe) Kibiców Radomiaka. Sam się sobie
          dziwię dlaczego tak jestem przywiązany do kibicowania właśnie Radomiakowi.
          Imponuje mi gościu Ronin, który jak pisze ponad 10 lat mieszka w Montrealu i
          ciągle kibicuje Radomiakowi. To jest godne najwięjszego uznania. Jako optymista
          życiowy uważam, że w przerwie zimowej zrobiono dość dużo w Radomiaku, żeby
          wiosną było lepiej. Czy okaże się to wystarczające i Radomiak "wyrwie" się z
          otchłani 17 lub 18 miejsca (baraże mnie nie niepokoją mnie zupełnie) to okaże
          się dopiero w czerwcu. Póki co wygląda to optymistycznie i na tym proponuję
          pozostać. Ciekawe jaki komentarz zaprezentują Inni , w tym wspomniany już
          Ronin.
          • Gość: kali radomiak do I-szej ligi IP: *.invista.com 20.02.05, 08:52
            Co sie martwicie o pozostaniu Radomiaka w drugiej lidze.
            lepiej kibicujcie zeby wszedl do pierwszej.
            Pozdrowienia dla Ronnina , tez mieszkam w Kandzie od 12 lat
            Kingston Ontario.
            Nawet za granica sie pamieta dobre czasy Radomiaczka.
            Wiec lepiej zyczmy zawodnikom powrotu do ekstraklasy.
            Pozdrowienia dla wszyskich lojalnych kibicow.
      • Gość: Mam zieloną krew.. Re: no no.... IP: 213.17.170.* 18.02.05, 09:12
        Jak mnie wk***ją tacy malkontenci jak Ty !!!!
        Każdy prawdziwy kibic naszego Radomiaczka nie powinien nawet dopuszczać innego
        rozwiązania jak utrzymanie Zielonych w II lidze !!!

Wg mnie przy obecnych realiach i sytuacji jaka jest w Radomiu Zarząd klubu
        zrobił wszystko co mógł aby Radomiak z powodzeniem walczył w II lidze. Tak
        optymistycznej zimy juz dawno nie było. II LIGA II LIGA RADOMIAK !!!
    • Gość: kibic Re: Radomiak - Unia Janikowo 3:0 w sparingu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.05, 22:24
      Radomiak wygrał dziś z dosyc silną ekipą Unii Janikowo. Jest to powód do
      ciszenia się, ale nie popadajmy w zachwyt. Jak mówią tacy jak pax są to wszystko
      drużyny III ligowe a i tak spadniecie niech se chłopczyk pogada ciekawe komu on
      kibicuje. Jest to dobre ustawienie sparingów bo na tle troche słabszego
      przciwnika można przeciwiczyć pewne ustawienia, zgrać drużyne dlatego cieszy ze
      wygrywają.Z drużyną I ligi byłby cięzko narzucać tempo i swój styl gry. Na grę z
      dobrymi przciwnikami przyjdzie jeszcze czas tuż przed ligą. Wtedy drużyna będzie
      miała prawdziwy sprawdzian i przetarcie przed wiosną. Ze źródeł dobrze
      poinformowanych. Radomiak pojedzie na Litwe. Będzie dobrze. Tak trzymać
    • Gość: Ronin Kazde zwyciestwo cieszy, nawet sparingowe... IP: *.aei.ca 17.02.05, 23:28
      Jasne, ze nie nalezy zbytnio popadac w entuzjazm ale to co robi nowy trener z
      nowa druzyna Zielonych, zasluguje na slowa uznania.
      To dobrze, ze Radomiak pojedzie na Litwe. To tylko na dobre Im wyjdzie. Zagraja
      kilka sparingow z tamtymi zespolami, przecwicza rozne warianty, zagrywki,
      ustawienia itp i z zapalem rozpoczna runde wiosenna w II-giej lidze. A do
      pierwszego meczu ze Szczakowianka coraz blizej....
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka